Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Rozmarýn
By: pilsbot

Rozmarýn

183.8333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.83
Adresa:Americká 18 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi Popularity: 20
Co to je?
Plzeň - Plzeň, 30100
Telefon:+420-377-222-173
WWW:http://www.rozmarynplzen.cz
email:info@rozmarynplzen.cz


Restaurace Rozmarýn je nový podnik, který vznikl za "7 dní" při natáčení pořadu Ano Šéfe. Původní koncept čarodějnické restaurace Simsalabim prošel vítanou proměnou a nyní Vám nabízí služby tradiční české gastronomie v moderním pojetí pod taktovkou šéfkuchaře Jana Kadlece a provozního Tomáše Martináka. Podnik je čistší a celkově působí takovým upravenějším dojmem.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj  - Staropramen 10° - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace - Kavárny.

Andýsek
12. květen 2013 | 10:15

Jídlo velmi dobré. Obsluha příjemná a prostředí taktéž. Dali jsme si pečená žebírka a byla vynikající.

Vála
7. březen 2013 | 22:41

Dobrý den, dnes jsem navšťívil tento podnik a byl jsem moc mile překvapen, dříve jsem chodil dlouhá léta do Velblouda a nedokázal bych si představit, že bych do Rozmarýnu někdy zabloudil, jenže po zkušenosti z Velblouda, který teď již není Plzeňský nebo je plzeňský, ale pod Pražským vedením a je vidět že na této klasické plzeňské hospodě novým majitelúm moc nezáleží tak jsem prostě raději zavítal hned vedle do Rozmarýnu. A jak jsem již zdůraznil byl jsem mile překvapen, jídlo naprosto v pořádku jak obědové menu tak na večeři vřele doporučuji pivo mají Prazdroj 12 a G 10 což je naprosto v pořádku navíc je výborné. Byl jsem velice spokojen, a co je neuvěřitelné snad v jakékoliv restauraci aspoň tady v Plzni měl jsem tu čest poznat se s majitelem, který mě dokázal jak uvítat tak se se mnou mile rozloučit což je dnes dá se říct naprosto neuvěřitelné a já mu za to skládám velikou poklonu a moc bych mu přál aby jeho podnik šlapal lépe než minulým majitelům. Všem vřele doporučuji a pokud se Vám všem co chodily do Velblouda , který je hned vedle a již nejsou spokojeni zajděte pár kroků do Rozmarýnu a nechte se mile překvapit novým majitelem, který přistupuje k tomuto podniku velice profesionálně a je vidět že si ho váží. Tohle je jen můj dojem. Restauraci Rozmarýn vřele doporučuji!!!

stacy
9. únor 2013 | 15:10

Kvalitní restaurace, příjemná obsluha, chutné jídlo, opravdu hezky naservírované.. Z mé strany spokojenost ;-)

amy
5. leden 2013 | 16:46

Jídlo je slabý průměr, šokovalo mě, co jsme dostali na talíře, nebylo to ani pro psa: několik dní sušená "žebírka", částečně už zuhelnatělá, téměř se na nich nedalo najít kousek jedlého masa, připálené a rovněž sušené kuřecí nožky, obé naprosto bez chuti, a prakticky nepoživatelné, příloha doslova ubohá, všechno suché jak troud. Pár dalších jídel z těch, co jsme měli u našeho stolu prý ušlo. Už tam na teplé jídlo nepůjdu. Obložený talíř byl dobrý, obsluha ušla. Měli by se vzpamatovat, z jednoho pořadu se těžko dá žít léta. Čekala jsem jedlé jídlo a zase nic...

Deroyce84
26. listopad 2012 | 11:00

Výborná restaurace. S kvalitou jídelního lístku, alespoň s obědovým menu, se kterým mám bohaté zkušenosti, jsem dlouhodobě velmi spokojený. Dostanete zde zkrátka za dobré peníze dobré a poctivé jídlo. Pokud si mohu dovolit subjektivně hodnotit, pak mi zde chutná i o fous více jak u mé "osobní konkurence" v podání nedalekého Pijezpi. Bohužel to zde s návštěvníky není moc valné a to je celkem škoda. Pokud bych mohl panu majiteli něco říci, pak z kavárny udělejte hospůdku, naražte pár pivníh speciálů a myslím, že vám to přitáhne víc lidí. Myslím, že právě na to dneska lidi více slyší než na kavárnu/restauraci a taky bych volil trochu více propagace, protože uběhl rok od návštěvy pana Pohlreicha a jak se říká: Sejde z očí, sejde z mysli.

Dle mně dneska si člověk chce dát k jídlu pořádný pivko, hlavně speciálky a ani to nemusí být z Prazdroje..

Za mě 4 hvězdy - příjemná a rychlá obsluha, dobré jídlo za dobré ceny.

Hrosik
16. říjen 2012 | 10:05

Od té doby, co to tu dal Pohlreich dopořádku, nemám co bych vytknul. Jídlo je perfektní, obsluha milá a cekem rychlá. Mně osobně se moc nelíbí otevřený a takhle osvětlený interiér, ale na oběd je to tu v pohodě a to i cenově. Mimo oběd jsou ceny trochu vyšší, ovšem dostanete za své peníze kvalitu.

toms
13. srpen 2012 | 12:28

Prostředí moc fajn, obsluha srandovní, ale sympatická. Jídlo bezva - nápadité, lehké, ceny střední a přijatelné. Takže okey a doporučuji :-)

hans
14. duben 2012 | 21:03

Určitě stojí za to, tuto restauraci navštívit. Návštěva splnila přesně to, co jsem očekával. Ochotná obsluha, králík na rozmarýnu, desert, přehledný vinný lístek a přijatelný ceny.

iivannka
18. březen 2012 | 23:22

Musím se přidat k pochvalným kritikám. Dnes jsem zavítala na oběd na zahrádku a jídlo bylo úžasné. Můžu doporučit vepřovou panenku s cibulovým čatní a šťouchanými bramborami s hořčicí. Dezert hruška s čokoládou byl také skvělý. Opravdu jsem si pochutnala. Obsluha milá. Doporučuji celkově.

Esoptron
6. listopad 2011 | 10:53

Po velice dlouhé době jsem nalezl důvod se sem přihlásit a na rozdíl od mého posledního příspěvku za účelem positivního hodnocení. Před pár dny jsme s manželkou byli v restauraci Rozmarýn podruhé během relativně krátké doby. Poprvé jsme tam zašli náhodou cestou z divadla, řekli jsme si, že zkusíme nový podnik. Prostředí bylo příjemné, relativně málo hostů a nebylo tam moc nakouřeno. Ještě bylo znát, že se pozůstatky čarodějného stylu stále odstraňují (nad našim stolem byl na stropě ponechán namalovaný nějaký pařát:). Dali jsme si oba lososa, já v bylinkové krustě, manželka, pokud pamatuji, s grapefruitovým dresinkem, k tomu lahev palavy. Jidlo bylo vynikajici - lehké, nemastné, chutné. Pálava Stribrny Sonenberk rocnik 2009 není žádný šlágr mezi víny, nicméně ve své cenové třídě rozhodně vaše chuťové pohárky neurazí. Obsluhovala nás slečna učnice, která byla velice milá a její výkon profi. Odcházeli jsme s příjemným pocitem a jistotou, že zde nejme naúpsledy. Pak jsme shodou okolností získali voucher na lososový špíz s krevetkami a shodou okolností do Rozmarýnu. Bylo vidět, že se s mazáním minulosti pokročilo, dokonce i pařát nad našim stolem už byl pryč. Špíz vynikající, krevetka na koci jehlice spíše symbolická, příjemné bylo relativně značné množství čerstvého salátu. Víno jako posledně, nicméně s drobným avšak pro konsumenta nepříjemným detailem: když jsem si naléval poslední sklenku, vyjel z lahve nechutný vinný kámen a rázem byl dojem z vína pryč. Nicméně, jednání pana majitle po mojí výtce bylo naprosto slušné a profesionální, což je jev v našich končinách relativně nevídaný. Za to velikánská pochvala. Jako zákusek si manželka dala vynikající zmrzlinový pohár, já lívanečky s restovanými vlašskými ořechy. Lívanečky byly 3, což je tak akorát - 4 by bylo moc (on byl problém sníst i ty 3), 2 by na talíři vypadaly poněkud osiřele. Snad ořechů mohlo být více, nebo alespoň stejně jako těch lívanečků, když už jsou v názvu:). Oblsuha jako posledně - milá a profesionální slečna učnice, takže i přes drobný detail s vínem jsme odcházeli spokojeni a rozhodně se plánujeme ještě někdy vrátit. Milé je navíc i to, že mají i dětská jídla a to za hodně příjemné ceny, takže až někdy půjdem s dcerkou na oběd, víme kam. Ta by jistě ocenila čarodejnické příšernosti, které s Simsalabimu byly, ale to je zase jiná věc:)Na nás velice positivně působila prostornost restaurace a rozmístění stolů, které nechávalo prostornosti vyniknout. Rozhodně budete daleko pocitu, že byste neměli dost soukromí.

ABYCH NAŠEL NĚJAKÉ MOUCHY: 1) napodruhé tam bylo mnohem více lidí a odsávání nestačilo, takže tam bylo dost nakouřeno. Myslím, že restauraci tohoto typu by slušela nálepka NEKUŘÁCKÁ, rozhodně bych se neobával, že by lidé nechodili.

2)Hudba, kterou hrál nekvalitní reproduktor nad našim stolem bala špatně čitelná a přesto však příliš nahlas (klasický něšvar levných bedýnek), navíc, tuc tuc příšernosti do podobného prostředí nezapadají a mírně kazí dojem.

Suma sumárum: hledáte-li v centru podnik s příjemným prostředím, profi personálem a dobrým jídlem a pitím, kde se dva lidé slušně nadlábnou do tisíce korun (samozřejmě, když si neobjednáte víno, tak výrazně levněji), rohodně zkuste Rozmarýn na Americké. Jste-li nekuřáci a vadí vám zakouřené prostředí, tak v pátek večer raději nechoďte. Dávám 5 hvězd, kdyby se dávalo z deseti, byl bych dal 8.

simi
5. listopad 2011 | 11:33

musi to sem napsat...... Byla jsem v této restauraci, když jse to ještě jmenovalo jinak a byla jsem tam velmi spokojená, ale to co mi čekalo po mé poslední návštěvě mě dostalo do kolen..... obsluha naprosto v pohodě a kuchyň????? Vyborná , opravdu jsem si moc, moc, moc pochutnala. Kuchař je znamenitej FRAJER !!!! Jsem si jistá, že v této restauraci jsem nebila naposled. Kuchaři, klobouk dolů............ :-) Znamenité !!!! Doporučuju všem !!!!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde