Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace U Králů
By: pilsbot

Restaurace U Králů

43.2500I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.25
Adresa:Slovanská 199 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi nekuřácký prostor rozvoz jídel Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Slovany
Telefon:+420-377-464-993
WWW:http://www.facebook.com/ukralu
email:j.simlova@seznam.cz


Tradiční prvorepubliková restaurace, kde se vaří česká a italská kuchyně, podává se výborné plzeňské pivo a nalévá se kvalitní víno z moravských sklepů.

V příjemném, nově zrekonstruovaném prostředí naší restaurace, bude i pracovní schůzka pohodovou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. V naší kuchyni se na kvalitu jídla kladou nejvyšší nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální péčí a pozorností. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věřímě, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese: RESTAURACE U KRÁLŮ, SLOVANSKÁ 199, PLZEŇ SLOVANY, pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel: 377 464 993.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - italská a řecká - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Pizzerie.

Hodnocení uživatelů

L@D@ Hodnocení 3.00 steak Hodnocení 5.00 marwin Hodnocení 2.00
italianahani Hodnocení 3.00

steak
21. prosinec 2013 | 21:35

Sobotní oběd po vánočních nákupech dopadl na výbornou - domácí vývar, kus krkovice na fazolkách s bramborem ovoněným majoránkou a k tomu správně načepovaný nefiltr prazdroj za 35,-Kč já byl spokojen žena také.

Musím ještě připčíst klid a nekuřácké prostředí....

italianahani
27. duben 2013 | 13:41

U Králů je to fajn, občas tam bývá i zpívaná, což je příjemný způsob jak trávit páteční či sobotní večer. Pivo ok, obsluha také. Za mě 3*

L@D@
2. listopad 2011 | 13:50

Hospoda nedaleko konecne tramvaje c. 1 na Slovanech, ktera je zde snad od nepameti, prosla rekonstrukci, ktera si myslim jedine prospela.

pavliCZECH
2. listopad 2011 | 13:50

Slovanská hospůdka, velice příjemná, nevýhodou je brzká zavírací doba...

Vasek
2. listopad 2011 | 13:50

Zavíraj dost brzo, skro jako všude na Slovanech, ale točej dobré pivo...

Y
2. listopad 2011 | 13:50

Dosti zakoureno a divna chut piva. Jedina vyhoda je v blizkosti konecne tramvaje c. 1

Demanta
2. listopad 2011 | 13:50

tady jsem dost na rozpacích, několikrát jsem si tam chtěla dát oběd, ale buď jim došly knedlíky nebo něco podobného. Dál hodnotit nemohu, vždy jsme se odebrali jinam :)

anteena
2. listopad 2011 | 13:50

Navštívila jsem tento podnik poprvé a ochutnala pštrosí steak za neuvěřitelně malinkou cenu a dostala něco nepopsatelně vynikajícího. Maso obrovské, úžasně udělané, prostě paráda. A k tomu skvělou 12ku. Doufam, že to není vyjímka, protože se tam v nejbližší době chystam znovu:) Interiér také příjemný:)

marwin
2. listopad 2011 | 13:50

Poslední dobou tu dělají hodně slušná polední meníčka, včetně bonusového zákusku, za velmi přijatelnou cenu. Zatím z asi 8 návštěv a až na nepoživatelné brambory vždycky spokojenost. Obsluha v pohodě.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde