Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Restaurace Artemis

14.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:OC Plaza Radčická 2 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Centrum, 34561
Telefon:+420-602-602-292
WWW:http://www.artemisrestaurant.cz
email:jana@artemisrestaurant.cz


Řecká restaurace ARTEMIS greek restaurant je umístěn v nákupním a zábavním centru Plaza v samém centru města, nedaleko od Centrálního autobusového nádraží. V moderně zařízeném a plně klimatizovaném interiéru si můžete vybrat některé ze 130 míst a prožít zde chvíle relaxace a pohody po celodenním shonu. K dispozici dětský koutek a venkovní terasa. Těžiště naší nabídky spočívá v úžasných pizzách o průměru 33cm, pečených na bukovém dřevu. Ovšem vybere si u nás jistě každý labužník a příznivec středomořské kuchyně může volit ze široké škály předkrmů, polévek, salátů, opravdu domácích těstovin, grilovaných mas a ryb… Ochutnat některé z moravských a Řeckých vín, pivo Stella Artois či Hoegaarden.

Rádi pro Vás připravíme recepce, rauty, oslavy narozenin, svatby nebo bankety. Snažíme se vyhovět individuálním přáním každého hosta. Náš profesionální tým Vám pro oslavy všeho druhu připraví program a pohoštění na základě našich dlouholetých zkušeností a Vašich představ. Připravíme pro Vás jakoukoliv společenskou nebo firemní akci.

Budeme rádi když nás navštívíte, a budete-li spokojeni, stanete se zákazníky, kteří se k nám budou vracet.

V podniku se čepuje - Hoegaarden Forbidden Fruit  - Stella Artois .

Kuchyně - grilované speciality - italská a řecká - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Pizzerie.

Hodnocení uživatelů

Fugass Hodnocení 4.00

majjdulka
5. duben 2012 | 15:29

pizza dobrá, akorát trochu pomalejší obsluha, bez úsměvu, ale jídlem se to alespoň trochu vyrovná, i když jsou cenu trochu vyšší...

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde