Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pizza-doma Café Restaurant
By: pilsbot

Pizza-doma Café Restaurant

72.5714I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.57
Adresa:Sokolovská 74 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner TV/projekce internet/Wi-Fi nekuřácký prostor bezbariérový přístup letní zahrada rozvoz jídel cykloturistika Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Lochotín
Telefon:+420-733-133-046
WWW:http://www.pizza-doma.cz
email:restaurace@pizza-doma.cz


Nekuřácký, dětem přátelský Café Restaurant v Atomu na Lochotíně.

- velká herna pro děti s trampolínou (dětské židličky, přebalovací pult, nočníky...)

- pizza, pasta, china , kuřecí křidélka, saláty, dezerty ...

- sněz co zmůžeš!

- výborná káva Danesi, sypané a čerstvé čaje ...

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Pizzerie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Chico Hodnocení 1.00 L@D@ Hodnocení 3.00 m@estro Hodnocení 2.00
Plabla1 Hodnocení 3.00 cinies Hodnocení 4.00 Medvedice Hodnocení 1.00
Janji Hodnocení 4.00

cinies
8. listopad 2012 | 13:28

Příjemný interiér restaurace. Konečně noky se špenátem, které neplavou ve smetaně! Doporučuji pizzu s čerstvým lososem. Pizza metrovka je geniální nápad pro oslavy a posezení s přáteli. Škoda jen, že se zde vůbec nekouří, ale velká terasa to v létě kompenzuje.

Janji
15. květen 2012 | 21:11

Příjemná restaurace, jídlo super a za rozumnou cenu. Dětský koutek dobrý nápad. Poplatek 25Kč mi nijak nevadil, děti si pohráli s čistými hračkami a koutek nebyl přeplněný dětí ze sídliště. Jen doufám, že vybrané peníze použijí na obnovu a nákup nových hraček, jak hrdě hlásí na cedulce u vchodu. Personál standart. Celkově hodnotím jako pěkná restaurace a ráda se vrátím.

Plabla1
9. březen 2012 | 18:44

Hezký nápad pro rodiny s dětmi-výborný nápad s dětským koutkem, který v Plzni vyloženě chyběl. Ceny za jídlo jsou odpovídající-jídlo, které jsme dostali bylo vynikající. Nápoje se nám zdály drahé a naprosté překvapení přišlo, když v účtence nad 600,- bylo započteno i pobytné v dětském koutku 25,- což si myslím je vcelku ohavnost. Je to jako si účtovat za použití wc v dané restauraci. Dětský koutek by měl být jejich zbraň ne výdělečný podnik. Toto nás skutečně rozladilo. Ještě je k pochopení,že si účtují u rodičů, který mají útratu 30,- a sedí tam u jedné vody celé odpoledne a mají odložené dítě, ale při standartním obědě za cenu 600,- ??!! Vrchol byl, když jsme odcházeli, tak nás obsluha osočila z krádeže hračky z dětského koutku. Logicky jsme s dvěma dětmi měli ssebou i nějaké své hračky. Opravdu jsme nepřišli utratit takovou sumu jen proto, abychom si pak odnášeli naprosto nepokrytě a vystaveně věc za 30,- !! Obsluha byla velmi neempatická, rozladěná vůči dětem a dost pomalá - snad jsme měli jen smůlu, protože jestli se nám toto stane i při druhé návštěvě, pak platí 2x a dost ! Byla by to škoda vzhledem k výbornému jídlu.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde