Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Penalta
By: Kiss

Penalta

54.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Bezručova 20 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) jukebox ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner TV/projekce kulturní akce Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-721-188-350
www:není uveden
email:není uveden


Bistro restaurant Penalta je podnik v centru města, který pojí klasickou restauraci s rychlým občerstvením, prostory jsou odděleny. V horní části se nachází bistro, které nabízí rychlé občerstvení včetně domácích langošů a ve spodní části najdete příjemnou domácí hospůku.

Otevírací doba:

Po-Čt 10h - 23h

Pá 10h - 05h

So 12h - 02h

Ne 18h - 22h

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - národní speciality.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 4.33 hans Hodnocení 2.00

Kiss
2. únor 2011 | 17:28

Velice zdařilá restaurace, která konečně jako zatím jedinná v centru Plzně nabízí obrovské porce za víc než lidové ceny, velice útulný rodinný podnik s příjemnou atmosférou a vlídným personálem!

gary
29. leden 2011 | 13:46

Byli jsme zde na doporučení mnoha kamarádů a byli jsme mile překvapeni, prostory malé, zvláštně jednoduché, ale vše vyvažovala jídla a obsluha včetně výborných cen vzhledem k porcím a kvalitě. Takže obsluha rychlá a slušná, jídlo bylo vynikajicí a kvalitní vzhledem k ceně hotovky. no hotovky, porce byla tak velká, že ani minutka kolikráte není tak velká. Prostě spokojenost. Nejprve bylo v podniku prázdno, ale při odchodu byl již plný.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde