Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Parkhotel
By: Chico

Parkhotel

113.6364I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.64
Adresa:U Borského parku 31 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty nekuřácký prostor kulturní akce ubytování Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-378-772-977
WWW:http://www.parkhotel-czech.eu
email:není uveden


Hotelová restaurace v luxusním prostředí hotelu. V areálu hotelu je i golfové odpaliště a v okolí je Borský park. Samozřejmě je možné ubytování v hotelu.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

LaReina
3. březen 2012 | 20:55

Velmi hezké prostředí pro kulturní akce. Ale to je asi tak všechno. Pití je předražené.. Ale co... V tomto případě jde hlavně o to prostředí.

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:25

Dobre prostory napriklad pro poradani maturaku( avsak pozor na jednani ze strany hotelu! Vlastni zkusenost.. ) piti vecer je zde ovsem dosti drahe a pro studenty az na same unosnosti. Na druhou stranu temer se zde neceka na piti jako napriklad v besede. Dobra je take dostpunost nocni linky N1

Kiss
22. duben 2009 | 20:33

Vcelku moderní a luxusní hotel, který ovšem nevyniká příliš výraznou kuchyní a navíc ceny jsou neodpovídající kvalitě pokrmů ani služeb.

Y
7. prosinec 2007 | 16:34

Honosne zarizena novostavba, rude koberce a mramor. Toci se zde dobry Prazdroj i Gambrinus. Ceny bohuzel plne odpovidaji prostredi.

Chico
2. listopad 2007 | 19:18

V restauraci sem byl na hudební akci, takže jídlo nemůžu posoudit, ale je moc pěkná a luxusní také tomu odpovídají ceny. Prostředí restaurace je dobře ozvučený a při akcích je obsluha na baru, bary sou tam dva po čtyřech lidech takže poměrně bez čekání.

Matci
1. listopad 2007 | 00:02

Nádherné prostředí, obsluha na úrovni... Kdo si chco dopřát trochu luxusu, tady se mu to splní... ceny ovšem plně odpovídají...

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde