Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Malesický dvůr
By: gary

Malesický dvůr

34.6667I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.67
Adresa:Malesická náves 2 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 6
Co to je?
Plzeň 9 - Malesice, 31800
Telefon:+420-608-940-970
WWW:http://www.malesickydvur.cz/index.php
email:malesickydvur@email.cz


Každodenní nabídka hotových jídel, minutková jídla + široký výběr salátů, firemní akce, soukromé akce (svatby, narozeniny). A to vše nečekaně v plzeňské části Malesice ve zcela novém objektu.

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - národní speciality.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 iivannka Hodnocení 5.00 amuk Hodnocení 4.00

amuk
25. leden 2014 | 23:36

Navštívil jsem s rodinou a pojedl. Náš dojem: obsluha, 2 ženy, snaživá, rychlá, vcelku příjemná, nějaký ten úsměv by nezaškodil. Prostory nijak neurazí, ale ani příliš nenadchnou (každý má jiné měřítko), na posezení, pokecaní a najezení to bohatě stačí a docela čisto, toalety jsem ale neviděl. A teď k jídlu: první věc, kterou musím vytknout jsou studené talíře. Jídlo velmi rychle chladne a omáčka k rybě byla v podstatě už při servírování na stůl téměř studená. Druhá věc, asi to je záležitost technologie, ale vařené brambory jsou pravděpodobně společně s vodou (?) uchovávány v nějaké ohřívané nádobě a na chuti brambor to je sakra znát. Stejně to mají i v Ikee, kde si raději vařené brambory nedávám, tu chuť vážně nemusím. Restauraci určitě ještě navštívíme a zkusíme něco jiného. Držíme palce.

iivannka
17. červen 2012 | 22:36

Dnes jsme sem zašli na oběd a můžu jen doporučit. Co se týče obsluhy, nelze nic vytknout. Prostředí je moc hezké, jedná se o úplně novou, vkusně zařízenou budovu. Co se jídla týče: Musím pochválit americké brambory, ty byly skvělé a zdá se, že připravované přímo v restauraci, ne mražený polotovar. Dokonce jsme nebyli jedinými hosty, takže restaurace se doufejme udrží.

gary
24. únor 2011 | 21:37

Nedávno jsme navštívili při pěším výletu. No nutno dodat, že podnik působí v této vesnické části Plzně až luxusně. Což bylo bohužel i poznat, že jsme tam byli sami, až když jsme odcházeli, někdo konečně dorazil. Prostory nádherné. Obsluha samozřejmě na úrovni a rychlá. Dali jsme si výborné pivo a ještě lepší tataráček. Ceny vzhledem ke kvalitě podniku skutečně slušné.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde