Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Jadran Restaurant
By: ambiente

Jadran Restaurant

143.2857I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.29
Adresa:Smetanovy Sady 9 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-327-244
WWW:http://www.jadranrestaurant.cz
email:info@restauracejadran.cz


Nově otevřená Restaurace Jadran se nachází ve Smetanových sadech naproti divadlu. Restaurace na tomto místě již má tradici trvání několik let.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Stella Artois .

Kuchyně - grilované speciality - italská a řecká - mezinárodní - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Janak
23. květen 2011 | 00:09

Posezení s přáteli na minutkové jídlo. Příjemná atmosfera a rychlá obsluha a ochodtná. Hudební produkce celkem dobrá, byli jsme velmi spokojeni.

PetraS
26. červenec 2010 | 06:42

Moc, moc děkuji za náš třídní sraz , skvělá obsluha, a super atmosféra. Za pár let naschledanou, nebojte určitě se brzo zastavíme .

dusevniinvalida
24. červenec 2010 | 13:18

Příspěvek Mašata je velmi úsměvný. Pro zajímavost klikněte zde http://www. pilsnerpubs. cz/restaurace/jikalka. html a mrkněte na příspěvek Karla1234. Díky za pobavení!

denisasto
3. červenec 2010 | 23:22

Jelikož jsem bydlela v nedaleké blízkosti, měla jsem možnost tuto restauraci několikrát navštívit...-kdy se posléze stala mojí oblíbenou. Nejen že mají točenou KOFOLU :-) , ale také výborně vaří !!! Příjemné prostředí a obsluha jen podtrhuje harmonickou atmosféru této restaurace....-doporučuji !

KAB
21. červen 2010 | 18:14

Pod dojmem zdejších recenzí jsem se restauraci sice ne zrovna vyhýbal, ale dosud ji nevyhledal - vždy když někam chci jít, poradím se s PilsnerPubs :) Až dnes jsem šel kolem a řekl jsem si, že to zkusím.

Prostředí fajn, servírka velmi ochotná (asi zafungoval majitel dle příspěvku z 11. ledna 2010) a rozhodně jsem na nic nečekal. Obsluha tedy super, i když tam byla sama a chvílemi se restaurace docela zaplnila. Za toalety se taky stydět nemusí - na to jsem pes :)

Jídlo bylo bezvadný (česnečka a vepřové medailonky), G11 bezva změna (poslední dobou kam přijdu tam je 12ka), no a sušenka k espresu taky není ještě standard :)

Na účtence bylo nakonec o jedno pivo víc než jsem vypil, nebyl to podle mě úmysl ale chyba co se stane - rozhodně jsem nebyl ve stavu, kdy by si někdo troufl mi "připisovat čárky" :)

----------------

UPDATE: V sobotu jsem zkusil opět, jídlo zase super, pivo taky. Překvapilo mě, že tam za více než 2 hodiny nikdo jiný nepřišel, to je dost škoda.

Jinak napodařilo se mi připojit na wifi, síť jsem viděl, ale heslo "rejadran" dodané obsluhou nezafungovalo.

Mašat
1. duben 2010 | 16:07

Denně chodím na jídlo do plzeňských restaurací, ale i do restaurací v jiných městech a podle mého názoru a i názorů lidí v mém okolí je v součastné době Jadran nejlepší restaurace v Plzni. Je téměř nemožné najít podnik který by mě dokázal lépe uspokojit ať už jdu na pracovní oběd, jednání či klidnou večeři. Majitele neznám ale obdivuji jeho manažerské schopnosti.

DM Jadran
11. leden 2010 | 11:00

Děkuji už. linlin, zdenka, smíška , souhlasím a zjednám nápravu.

Smíška
8. leden 2010 | 16:29

Nezbývá mi nic jiného, než souhlasit s Linlin a se Zdenkou. Je to velice pěkný a příjemný podnik, jídlo bylo výborné, ale bohužel - obsluha tu hezkou atmosféru hodně pokazila. Škoda. Ráda bych se tam ovšem ještě někdy podívala. A budu doufat, že minule to byla pouze výjimka. Samozřejmě nemám na mysli kuchaře :-)

zdenka
4. leden 2010 | 16:36

Vážené servírky, slibuji Vám, že Vás již vícekrát nebudu obtěžovat svou přítomností, svým hladEM, svou žízní ani ničím jiným. Budete si tak moci v klidu povídat se svými známými. Totéž samozřejmě budu doporučovat všem svým přátelům. NEZLOBTE SE PROSÍM, ŽE JSME CHTĚLI TOLIK PÍT A JÍST. UŽ TO VÍCEKRÁT NEUDĚLÁME. Škoda obsluhy v jinak velmi příjemné restauraci s dobrým jídlem:-(

linlin
23. prosinec 2009 | 16:29

Velikým mínusem této restaurace je obsluha. Člověk má pocit, jako by ji obtěžoval. Dopité sklenice zůstaly na stole po celou dobu, co jsme seděli u stolu (asi 2 a půl hodiny), stejně tak talíř jsem po dojedení měla ještě půl hodiny před sebou. Doporučuji objednávat veškeré pití ve velkém množství a vše najednou, protože čekání na obsluhu bývá velice dlouhé. Nicméně musím pochválit jídlo, to bylo opravdu výborné a cenově v normálu.

Lent.ilka
22. listopad 2009 | 16:29

Není to tu špatné, ale ceny jsou příliš vysoké, netýká se to jen piva 0, 3 za 19 Kč, ale i jídel celkově, 119 Kč je za maso opravdu až moc. Možná dostanete rozum.

dansprachal
18. listopad 2009 | 16:29

Také jsem zašel na polední menu do této restaurace, kulajda jako od maminky, kuřecí medailonky a moučník , to vše za 80 Kč . Kde dnes dostanete polévku Zdarma ? a moučník ? je to milé rád se budu k Vám vracet.

Marti
16. listopad 2009 | 16:29

Zašla jsem na denní menu a vřele nedoporučuju! Vodnatý plátek masa bez chuti, překrytý ještě vodnatější šunkou a hrstí balkánského sýra, k tomu kamenné hranolky nacucané olejem... Doufám, že jídla z jídelníčku jsou na lepší úrovni. Chuť jsem si trochu spravila výborným svařáčkem a milou slečnou servírkou. Což ovšem k tomu, abych tam zašla znovu, je poněkud málo...

gary
11. srpen 2009 | 16:47

Netradiční restaurace se středomořskou kuchyní, ale ani fanoušek českých jídel zde nebude zklamán. Jídlo chutné, porce dostatečné. Stelinka sice jen z flašky, ale naštěstí v pohodě. Prostředí líbivé. Obsluha příjemná a rychlá.

Evík6-6
9. únor 2009 | 13:21

Výborná, klidná restaurace. Jídlo fajn, jen mi bylo trochu líto servírky, byla sama na celou restauraci, ale klobouk dolů, vůbec to nebylo znát.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde