Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ixcatlan
By: ambiente

Ixcatlan

443.2045II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.20
Adresa:Slovanská 16 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Slovany
Telefon:+420-377-430-047
www:není uveden
email:není uveden


Nacházíte se asi 30 kilometrů od hranice s USA v mexické vesnici Ixcatlan? Tato slova Vás uvítají při vstupu do restaurace Ixcatlan. A skutečně máte pocit, že jste právě vkročili do staré pobořené mexické vesnice z minulého století. Na zdech objevíte motivy opeřených hadů, hlavy olméckých bohů a sochy atlantů doplňující atmosféru. Spousta barev je tu pro veselou náladu. Sejdete-li do podzemí, ocitnete se v aztécké jeskyni, kde objevít obětní stůl a aztécký kalendář (Oficiální text).

Ixcatlan je mexická restaurace s vším všudy. Podnik je rozdělen na dvě části, horní klasická restaurace a sklepní prostor - aztécká jeskyně. Jídla jsou zaměřená především - jak jinak - na speciality měxické kuchyně. V nabídce nechybějí ani mexická lahvová piva (Corona, Desperados). Je zde možnost rezervace na různé větší akce - rauty, podnikové večírky a hostiny.

Otevírací doba:

Restaurace: 11-24h

Jeskyně: 17-01h

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mexická.

Kategorie - Restaurace

Haward
25. listopad 2013 | 14:49

22. 11 jsme tam byli s přáteli velmi mne zklamali jídlo bylo úplně bez chuti, neosolené a kuchař si až po chvíli vzpoměl že do jídla zapoměl dát fazole a to dělal od stejného druhu 3 jídla.

Prostředí i obsluha byla příjemná ale jídlo vě pokazilo, nevím zda tam ještě zajdu.

Markétka19
17. prosinec 2010 | 23:13

Výborně tu vaří a porce jsou velké, v břiše mi rozhodně nekručí, protože už tam nemám místo, jak jsem najezená. Naprostá spokojenost, takže rozhodně 5 hvězdiček!

Tree
30. září 2010 | 22:55

dala jsem si jídlo za 160 korun a kručelo mi v břiše. jídlo, které se dělalo před změnou majitele se nedá srovnat s nynějším. drahé a malé porce.

Tuareg
29. říjen 2009 | 08:42

Byl jsem tam s přítelkyní před 2 dny. Restaurace celkem plná, ale pouze 1 číšník. Chvíli po nás tam přišla parta postarších lidí (někteří prasata, kteří krkali přes celou místnost), kteří asi byli poprvé v restauraci. Číšník těmto lidem věnoval hodně času a péče. Když jsme dojedli, neměli jídlo čím zapít a 15 minut nebylo možné dát signál číšníkovi, který běhal kolem, zvedli jsme se, zaplatili a pokračovali v jiné restauraci. Jídlo bylo dobré.

kordulka068
1. říjen 2009 | 12:05

Já myslím, že dobrý.

Jídlo fajnový, obsluha v pohodě a prostředí originální.

A ceny jsou v porovnání s ostatními taky O. K.

Kiss
27. květen 2009 | 11:30

Tato restaurace již bohužel není co bývala, příprava jídel je pomalá a kvalita mnohem menší než například před 3 lety. Obsluha nepříliš profesionální, takže po změně majitele již ztratila dávný lesk.

gary
23. duben 2009 | 18:39

V této restauraci jsem byl před rokem a něco a proto se hodnocení možná bude lišit od nynějších názorů, které nemohu hodnotit. Ale předtím jsem tam byl zcela spokojen. Prostředí na mě působilo opravdu dokonalým dojmem některé mexické restaurace. Na pálivých fazolích jsem si pochutnal, obloha dokonalá. Pokud se to tam změnilo, tak by to byla škoda. Z venku jsem viděl opravenou fasádu. Tak někdy zajdu a podám recenzi.

martin29
11. březen 2009 | 09:12

kdysi vyhlášený podnik s tex-mex jídlem. Nevím kdy došlo přesně ke změně majitele, ale kvalita jídel šla za poslední rok dva rapidně dolu, to samé u velikosti porcí a nepřímou úměrou šly nahoru ceny. Dost drahé pivo a na letní posezení na terase v létě tedy ne moc vhodné. Za vysoké ceny bych čekal lepší obsluhu, která naopak byla naprosto tragická, neochotná a k zákazníkům drzá. To bylo před pár měsíci, budu muset vyzkoušet zda se změnou fasády došlo i k dalším změnám

Chico
30. říjen 2008 | 20:17

Jednoznačně musím kladně hodnotit prostředí restaurace! Bohužel mě mexická jídla nijak zvlášť nezaujala, je to škoda, samotného mě to mrzí, ale tak když jídlo nechutná návštěva se nevrací ať je prostředí jakkoliv skvělé. Na bar to mám z domova daleko, takže ani to. Škoda.

Finchik
16. červen 2008 | 12:29

Tak tak Drno :o(

Drno
11. červen 2008 | 20:56

Dříve jedna z mých nejoblíbenějších restaurací, dnes už jen slabý odvar tehdejší pohostinnosti. Náhlá změna majitele podmíněná tragickou událostí však s sebou odnesla i vynikajicí jídlo, ohromné porce a příjemnou obsluhu.

Drno
11. červen 2008 | 20:56

Dříve jedna z mých nejoblíbenějších restaurací, dnes už jen slabý odvar tehdejší pohostinnosti. Náhlá změna majitele podmíněná tragickou událostí však s sebou odnesla i vynikajicí jídlo, ohromné porce a příjemnou obsluhu.

Willeminka
18. květen 2008 | 19:14

Krásná mexická restaurace:) naprosto důvěryhodná imitace se všemi detaily:)pokud jde o jídlo, je někdy fakt dost ostré, že nepoznáte chuť jiných surovin... ale proto je to asi mexická kuchyně:D To všechno by bylo fajn, jen velmi pomalá obsluha si Vás moc nevšímá, takže když si zrovna vychutnáváte ostrost jídla a potřebujete ji nutně něčím zapít tak se asi nedočkáte... nepříjemný:(

kocicka
29. prosinec 2007 | 14:45

Od října má tuhle hospodu nový majitel a je to konečně poznat. Před Vánocema jsme podnikly dámskou jízdu -a nemělo to chybu! Večeře, vínko i dezerty - výtečný a obsluha byla taky v pohodě. Takže za sebe můžu Ixcatlan doporučit.

Matci
22. říjen 2007 | 10:29

První dojem úžasný, ale postupem času to tu celkem upadá. Jídlo bývalo skvělé a teď nic moc. Tortilly tvrdé, maso překořeněné. Nyní to tu celkově nepůsobí dobrým dojmem... alespoň na mě...

Votep
15. září 2007 | 11:57

Kdo má rád mexickou kuchyni pro toho je to dobrá volba. Plzeň tu taky chutná tak jak má a prostředí je stylový.

Tak jsem po delší době zašel a jednoznačně změna k horšímu. Z jídelního lístku zmizely všechny pokrmy z hovězího masa a obsluhu najali snad z řad bezdomovců na nádraží.

jingg
4. září 2007 | 08:15

z téhle restaurace jsem byla tak před dvěma lety nadšená, tudíž jsem s radostí uvítala nabídku slevových kuponů, první dvě návštěvy proběhly bez problémů, poté nevím čím, se vše obrátilo o 100%, při objednání jídla jsme obdrželi i plže na jednom talíři, po upozornění obsluhy se dotyčný tvářil jako by jsme ho ještě obtěžovali, nebylo vyjímkou že jídlo jsme dostali ohřívané od někdy kdysi (přece jen u takových pšeničných tortil se to pozná jednoduše, protože po ohřevu jsou doslova betonové), dále nám byla účtována i káva, kterou jsme neměli... chápu, nikdo není neomylný, ale to jejich jednání je fakt ubohý. Hodně mě to zklamalo a už vím kam opravdu nezavítám!

ibotek
18. srpen 2007 | 13:15

Tak ..do této útulné hospůdky jsem přišel ,dal si Plzeňský Prazdroj a zase odešel .Možná to byla náhoda, že pivo mělo pokojovou teplotu a chutnalo jak ?.. ,nicméně jídlo jsem si pro jistotu raději už nedával .

Milka
24. červenec 2007 | 11:34

V této restauraci opravdu nabízejí skvělé speciality nejen z mexické kuchyně, avšak obsluha, kterás e tu často střídá trochu vázne, je značně nepříjemná a občas přinesou něco, co si člověk neobjedná, případně na vás zapomenou. Bohužel se mi to zde stalo víckrát, na jídlo se zde dost dlouho čeká a to i v případě,že zde sedí jen pár hostů. Než sem znovu zavítám, dobře si to rozmyslím.

jus
20. červen 2007 | 22:27

Před návštěvou jsem na tento podnik měl výborné reference co se jídla i prostředí týče. Při návštěvě jsem byl ale zklamán, obsluha neskutečně pomalá a neochotná, že jsem prostě odešel, i když to normalně nedělam..

Vasek
16. květen 2007 | 14:13

Párkrát už sem tu na jídle byl, stylová restauračka, kde dobře vařej a maj slušný výběr podávaných jídel, točej dobrou 12" Plzeň.

blerka
15. květen 2007 | 16:24

Před týdnem jsem byla v této restauraci poprvé a určitě naposled. Obsluha značně pomalá, nevšímavá, nepříjemná... Objednala jsem si tortillu s kuřecím masem, to maso jsem tam musela hledat, ačkoliv v jídelním lístku je uvedena gramáž 150g masa... místo toho tam bylo opravdu hodně kukuřice, takovej kukuřičnej nákyp:-( o mouchách, co nám lítali do jídla a pití nemluvě... Děs a běs a nikdy více...

Heal
22. duben 2007 | 12:19

Kdo si potrpí na mexickou kuchyni bude nadmíru spokojen, ale i ostatní jídla stojí za ochutnání. Super restaurace, vřele doporučuji

Laco
3. únor 2007 | 11:15

Jídlo vkusné a chutné v bohatém jídelníčku. Ale ta obsluha a doba čekání je těžko stravitelná.

Pan Tomas
31. prosinec 2006 | 17:32

Relativně ošuntělá výzdoba, proměnlivá obsluha, jídlo dobré, i když pořád je to spíš takové české mexiko, do kvalit toho, co se podává v řetězci Hacienda mexicana to má dost daleko... (i když zde pravda přece jen levněji).

nasa
18. prosinec 2006 | 13:33

Pro milovniky mexicke kuchyne je to jasna volba

Majdalena
13. listopad 2006 | 10:25

Není z nejlevnějších, ale za návštěvu jednoznačně stojí - vynikající jídlo (poměrně slušný výběr - pálivé i nepálivé, vše vynikající), příjemná atmosféra!

jesterka
4. září 2006 | 16:05

Jídlo výborný a velké porce. Prostředí nápaditý, je na co se koukat. Prostě žádná tuctovka,/kterých je v Plzni víc než dost/Snad bych uvítala lepší odvětrávání.

Lajka
5. březen 2006 | 21:43

Zajímavá restaurace, celkem dobře vaří, posezení v "jeskyni" neni spatny.

L@D@
14. únor 2006 | 20:37

Kdo ma rad paliva jidla, tak si zde prijde na sve i kdyz by zde mohli varit daleko paliveji :P

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde