Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Istanbul Kebab
By: nusowitz

Istanbul Kebab

124.0833I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.08
Adresa:Klatovská 88 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 13
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-773-150-120
www:není uveden
email:není uveden


Jedná se spíše o větší občerstvení, kde je k dostání kebab, dürum (rolka), salát, falafel a jiné pokrmy turecké kuchyně. Vybrat se dá z telecího nebo kuřecího masa, navíc každou středu je v nabídce maso jehněčí.

Jídlo lze nechat zabalit a odnést s sebou.

Pivo se zde netočí, ale lze koupit plechovkové.

Otevírací doba je poměrně dlouhá.

Po - Čt: 10 - 02 h

Pá - So: 10 - 04 h

Ne: 10 - 23 h

Navíc funguje na výše uvedeném čísle rozvoz denně od 12 - 21 h.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Tomáš
27. listopad 2011 | 23:35

Prvním plusem (který by měl být samozřejmostí, ale bohužel je výjimkou) je, že kromě kuřecího mají i telecí maso (avizované středeční jehněčí jsem ještě netrefil).

Za druhé rychlost. Na tureckou obsluhu je radost pohledět a je to... no autentické. A občas dokonce prohodí vtípek, což je ale těžké zachytit s jejich češtinou :)

A nakonec chuť. Suroviny vypadají čerstvé, je tu čisto. Ideální rychlá večeře s sebou domů.

Jitca
9. červenec 2011 | 18:29

Naprosto úžasný kebab, nejlepší, co jsem jedla v Plzni i mimo Plzeň v rámci ČR. Chodíme sem s přítelem pravidelně. Oceňuji možnost sezení, byť jsou prostory poměrně ztísněné. Uvnitř "stánku" najdete i toaletu s umývadlem. A že se umytí rukou před jídlem často hodí, občas couráte-li předtím městem a chmatáte na vše možné. Obsluha neni z nejvýřečnějších, ale česky rozumí a vašim požadavkům vždy vyhoví :)

Jena
28. leden 2011 | 17:36

Jednoznacne petihvezdickovy podnik, byt se jedna v podstate jen o stanek, kde si koupite jidlo a vezmete si jej s sebou. Uvnitr jsou sice stolky, ale mista proklate malo. Nicmene kebab, ktery zde nabizeji, patri skutecne k nejlepsim v Plzni. Obsluha rychla, i kdyz je fronta, necekate vic, nez je nezbytne nutne. Chlapci jsou mili a to ze moc nemluvi? Inu cizinci. Zas na druhou stranu to vyvazuji autenticnosti chuti. Takze pokud mate cesou nocnim mestem hlad nebo pokud si jen chcete skocit pro veceri a dat si ji doma, muzu vrele doporucit. Budete prekvapeni chuti, kvalitou a mnozstvim.

Kiss
28. leden 2011 | 17:13

Zatím asi nejlepší a největší podnik svého druhu v Plzni, je to značkové master, takže to opravdu stojí za to, ceny jsou standartní a porce jsou tak velié že se pomalu nedají sníst.

gary
24. leden 2011 | 16:18

Občas zajdu na výborný kebab nebo durum. Prostředí malé, ale útulné ale lze se posadit, když není plno. Obsluha vždy výborná a bez problémů. Kebabů - stánků je dnes vPlzni mnoho a vznikají další, ale tento patří u mě k těm lepším.

Evzonek
10. leden 2011 | 09:18

Náhodou jsme se zastavili při procházce po městě a skutečně asi nejlepší kebab jaký jsem já osobně kdy jedl... velká nabídka a příjemné prostředí, oproti stánkům a rádoby kebabům, je tento opravdu skvělý..

fijalovejkosatec
8. leden 2011 | 21:57

Perfektní, od otevření jsme tam minimálně jednou do týdne s přítelem a rozhodně bych netvrdila, že je tento kebab průměrný, je třeba si jej dát v placce - to je pak žůžo. Houska dělá všechny kebaby fádními. Obsluha milá, moc nemluví, je třeba si o vše říct. V létě možnost nákupu u okénka, což je supr, teď v zimě naopak dva stolky uvnitř lákajkí k posezení.

jochy
31. prosinec 2010 | 17:44

Navštívil jsem a kebab byl vcelku průměrný, ale po spoustě doporučení, které jsem na toto bistro slyšel, jsem byl spíše zklamán.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde