Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Istanbul Kebab
By: nusowitz

Istanbul Kebab

124.0833I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.08
Adresa:Klatovská 88 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 11
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-773-150-120
www:není uveden
email:není uveden


Jedná se spíše o větší občerstvení, kde je k dostání kebab, dürum (rolka), salát, falafel a jiné pokrmy turecké kuchyně. Vybrat se dá z telecího nebo kuřecího masa, navíc každou středu je v nabídce maso jehněčí.

Jídlo lze nechat zabalit a odnést s sebou.

Pivo se zde netočí, ale lze koupit plechovkové.

Otevírací doba je poměrně dlouhá.

Po - Čt: 10 - 02 h

Pá - So: 10 - 04 h

Ne: 10 - 23 h

Navíc funguje na výše uvedeném čísle rozvoz denně od 12 - 21 h.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Tomáš
27. listopad 2011 | 23:35

Prvním plusem (který by měl být samozřejmostí, ale bohužel je výjimkou) je, že kromě kuřecího mají i telecí maso (avizované středeční jehněčí jsem ještě netrefil).

Za druhé rychlost. Na tureckou obsluhu je radost pohledět a je to... no autentické. A občas dokonce prohodí vtípek, což je ale těžké zachytit s jejich češtinou :)

A nakonec chuť. Suroviny vypadají čerstvé, je tu čisto. Ideální rychlá večeře s sebou domů.

Jitca
9. červenec 2011 | 18:29

Naprosto úžasný kebab, nejlepší, co jsem jedla v Plzni i mimo Plzeň v rámci ČR. Chodíme sem s přítelem pravidelně. Oceňuji možnost sezení, byť jsou prostory poměrně ztísněné. Uvnitř "stánku" najdete i toaletu s umývadlem. A že se umytí rukou před jídlem často hodí, občas couráte-li předtím městem a chmatáte na vše možné. Obsluha neni z nejvýřečnějších, ale česky rozumí a vašim požadavkům vždy vyhoví :)

Jena
28. leden 2011 | 17:36

Jednoznacne petihvezdickovy podnik, byt se jedna v podstate jen o stanek, kde si koupite jidlo a vezmete si jej s sebou. Uvnitr jsou sice stolky, ale mista proklate malo. Nicmene kebab, ktery zde nabizeji, patri skutecne k nejlepsim v Plzni. Obsluha rychla, i kdyz je fronta, necekate vic, nez je nezbytne nutne. Chlapci jsou mili a to ze moc nemluvi? Inu cizinci. Zas na druhou stranu to vyvazuji autenticnosti chuti. Takze pokud mate cesou nocnim mestem hlad nebo pokud si jen chcete skocit pro veceri a dat si ji doma, muzu vrele doporucit. Budete prekvapeni chuti, kvalitou a mnozstvim.

Kiss
28. leden 2011 | 17:13

Zatím asi nejlepší a největší podnik svého druhu v Plzni, je to značkové master, takže to opravdu stojí za to, ceny jsou standartní a porce jsou tak velié že se pomalu nedají sníst.

gary
24. leden 2011 | 16:18

Občas zajdu na výborný kebab nebo durum. Prostředí malé, ale útulné ale lze se posadit, když není plno. Obsluha vždy výborná a bez problémů. Kebabů - stánků je dnes vPlzni mnoho a vznikají další, ale tento patří u mě k těm lepším.

Evzonek
10. leden 2011 | 09:18

Náhodou jsme se zastavili při procházce po městě a skutečně asi nejlepší kebab jaký jsem já osobně kdy jedl... velká nabídka a příjemné prostředí, oproti stánkům a rádoby kebabům, je tento opravdu skvělý..

fijalovejkosatec
8. leden 2011 | 21:57

Perfektní, od otevření jsme tam minimálně jednou do týdne s přítelem a rozhodně bych netvrdila, že je tento kebab průměrný, je třeba si jej dát v placce - to je pak žůžo. Houska dělá všechny kebaby fádními. Obsluha milá, moc nemluví, je třeba si o vše říct. V létě možnost nákupu u okénka, což je supr, teď v zimě naopak dva stolky uvnitř lákajkí k posezení.

jochy
31. prosinec 2010 | 17:44

Navštívil jsem a kebab byl vcelku průměrný, ale po spoustě doporučení, které jsem na toto bistro slyšel, jsem byl spíše zklamán.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde