Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Indická restaurace Everest
By: pilsbot

Indická restaurace Everest

204.4000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.40
Adresa:Lochotínská 11 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 13
Co to je?
Plzeň - Roudná, 30100
Telefon:+420-774-048-597
WWW:http://www.indickaplzen.cz
email:není uveden


Nabízíme indické a nepálské speciality, speciality z pece tandoori.

V podniku se čepuje - Radegast Birell .

Kuchyně - orientální - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace

kutna
20. prosinec 2015 | 04:36

Vzhledem k tomu, že tam chodím často, zaslouží si moji pozornost i tady. Na rozdíl od jiných restaurací a ehm... restaurací si Everest dlouhodobě drží kvalitu jídla a to je v našem rybníku co říct. Kolem poledne je někdy pro velký zájem obtížnější sehnat místo k sezení.

3ve
9. listopad 2015 | 22:07

Toto je skvělá restaurace a chodím sem velmi ráda. Mají vynikající placičky, omáčky, jen bych raději trochu výraznější čaj, ale to je jen můj osobní pohled, i tak mi chutná. Skvělé omáčky, skvělé jogurtové nápoje.

Už jen při vyslovení "Jdem do Indický" si mé oči vybaví vchod do této restaurace, nos vůně, které se linou kolem něj a obalují i moje prsty, když odcházím domů, že se mi je ani nechce mýt. Moje prsty a ústa strukturu placek, jazyk jogurtové chutney a lassi, chladící roztékající se útroby po nějaké pořádné omáčce.. Zkrátka pro tuto restauraci mám slabost, ozkoušeno několik konkurencí, ovšem nikam jinam se mé pohárky nechtějí vracet pro indicko-nepálské potěšení.

Barney Gumble
16. prosinec 2014 | 19:13

Naprosto famózní nepálská restaurace. Na to velký pozor - nezaměňovat s indickou, protože toto zeměpisné upřesnění se na místní kuchyni odráží. Budete zde jíst jídla nepálská, nikoli typicky indická. Majitel je snad nejpříjemnější cizinec, kterého jsem zatím měl tu čest poznat a to píši fundovaně, jelikož jej znám i mimo tento příjemný podnik. Pochází i s rodinou z Nepálu a to je samozřejmě na chuti podávaných jídel znát. Je to stejné, jako by v Nepálu uvařil v jednom podniku moravského brabce Čech a ve druhém někdo místní. Rozdíl bude propastný. Stejně tak v ostatních plzeňských "indických" restauracích poznáte, že jídlo připravoval Čech.

Útulné prostředí ve sklepě navštěvuji se ženou či přáteli minimálně jednou za dva měsíce a zatím se mi nestalo, že bych si nepochutnal.

Velice patrná je kvalita zdejší kuchyně (a obsluhy) zejména na návštěvnosti. Míst je zde bohužel poskrovnu, nicméně plzeňané dávají osádce restaurace znát, že kvůli jejich vynikajícím pokrmům hodlají bojovat o každou volnou židli. Kvalita zkrátka táhne, neboť když se Everest rozbíhal, seděli jsem často v celé restauraci s přáteli sami u jednoho stolu. Nyní i na všední den musíte mít rezervaci, abyste se mohli navečeřet a i tak je téměř jisté, že budete chvíli čekat, než od vámi rezervovaného stolu vstanou předchozí strávníci, lační po neobvyklé chuťové nirváně.

Závěrem mi nezbývá, než popřát této restauraci i jejím majitelům vše dobré a do budoucna jen a jen plno úspěchů a nadále neutuchající zájem a přízeň spokojených hostů.

Ada
30. listopad 2013 | 19:48

Dříve moje nejoblíbenější indická restaurace, ale dnes bohužel velké zklamání, buď mají nového kuchaře, který je břídil nebo co se stalo?? Dříve mívali výtečnou rajčatovou polévku, dnes chutnala jak ze školní jídelny, po indické chuti ani památka, Korma velice sladká - indické jídlo též taky moc nepřipomínala. Další velké zklamání bylo při odchodu pohled do kuchyně, kde jsme viděli několik plastových lahviček s chemickým dochucovadlem Citrónka. Očekávala bych, že u jídla s přílohou téměř za 200kč by mohl být citrón a ne chemie. Další návštěvu budeme asi zvažovat, je to škoda, dříve to tam bylo fajn.

mariedosek
31. srpen 2013 | 19:29

Docela dobrá indická restaurace v Plzni, moc jsme si pochutnali. Ale interier nic moc.

vserubak
2. březen 2013 | 19:06

Výborný podnik. Byly jsme tam ve třech, každý samozřejmě jiné jídlo, abychom ochutnali co možná nejvíce. Vše, co jsme měli, bylo chuťově perfektní. Obsluha milá, dá se s ní bez větších problémů domluvit česky (o leckterých čínských restauracích se to říct nedá), porce velké, ceny dobré. Dopučuji polévky - všechny.

Každopádně se sem vrátím ochutnat něco dalšího.

Tomáš
5. říjen 2012 | 13:45

Už dlouho jsem se do Everestu chystal a po první návštěvě musím říct ? lituji, že mi to tak trvalo:) Po průměrné indické na Slovanech, ale hlavně té strašné v Dominikánské jsem byl totiž opatrný...

Obsluha je příjemná a občasné jazykové nedorozumění spíše roztomilé. I v kuchyni pracují opravdu Indové (a line se z ní jejich muzika). Jako správní testovači jsme si ve čtyřech objednali každý jinou polévku a neodvažuji se hodnotit, která byla lepší. Snad sladká tomatová, nebo lehce nakyslá čočková?

Vyzkoušeli jsme jídlo jehněčí, rybí, houbové a vepřové. Všechny bez připomínek, jen snad Labm Masala bych čekal pálivější. Jediné, co bych tak změnil, je trochu důsledněji dbát na "designový" pocit Indie. Třeba indický bílý čaj servírovat do něčeho jiného než bílého kávového hrnku by nic nestálo, ne?

Každopádně druhá návštěva bude brzy. Vždyť jsem ještě neochutnal Lassy.

Anand
23. září 2012 | 09:32

Byl jsem zde nedávno a velmi jsem si pochutnal. Obsluha Nepálská a jak to u asiatů bývá, moc příjemná a pokorná. Servírují indickým způsobem, čili velké porce. Jedno jídlo pro dva lidi. Jedná se o typickou nepálskou restauraci, které se po republice v posledních letech velmi rozmohly. Jen pár drobností. Škoda, že jídla jsou zaměřená pouze na severní region Indie a velmi stereotypní. Cokoliv si objednáte, dostanete vždy jednu ze tří druhů omáček. Čapátí rovněž nedělají, byť je to netypičtější příloha v Indii (to, co servírují jako čapátí nemá s čapátí nic společného) Schází mnoho typických jídel pro Indii jako klasický dal, jídla s lilkem, choley bhatture, pav bhaji.. všechna jídla jsou se smetanou. Další co bych jim vyčetl je používání umělých barviv (hlavně oranžová, červená) v indii velmi populární (nyní se od toho opouští) a která jsou pro zdraví člověka velmi velmi nebezpečná.

Pivnas
26. srpen 2012 | 09:52

Naprosto uzasne jidlo, velmi mila obsluha, veliky vyber z indicke kuchyne, pro milovniky paliveho uplny raj, velky vyber pro vegetariany, a naprosto uzasne indicke placky s prave tandoori pece. Nejlepsi indicka restaurace v Plzni, Skoda snad jen takoveho trochu zastrceneho umisteni, jinak opravdo uzasne.

Kostěj
12. květen 2012 | 20:29

Výborný, skvělý, cenově dostupný (to neznamená levný).

hans
10. březen 2012 | 10:48

Prostě jednoduše skvělý, jídlo, prostředí, obsluha

muf supermuf
12. prosinec 2011 | 16:15

Dobra indicka restaurace s "klasickym" vyberem, utulne prostredi. Jen je skoda, ze je malinko stranou.

Jitca
9. červenec 2011 | 17:48

Byli jsme zde už několikrát a doposud vždy spokojeni. Restaurace je opravdu stylová, jak zde již zaznělo už při vstupu vás ohromí úžasná vůně orientálního koření. Při poslední návštěvě jsem byla zklamaná indickou čočkovou polévkou, kterou dříve dělali z červené čočky, ale nyní to byla "klasická čočkovka" z klasické zelené čočky. Velká škoda, protože chuťově to byl velký rozdíl.

Adleita
4. červenec 2011 | 14:14

Skvělá indická restaurace, bohužel na ne úplně strategickém místě. Doporučuji.

soniq
5. prosinec 2010 | 17:37

Chicken vindaloo jak ma byt, panove z obsluhy mi prinesli v prubehu pripravy ochutnat, celkova spokojenost.

KAB
9. srpen 2010 | 18:48

Zde bývala "rybárna" a pak něco jiného, občas (ne často a ne s nějakým extra zájmem) jsem se zastavil na jídlo. Nicméně tuhle novou specialitu jsem si nemohl nechat ujít.

Interiér OK, standard, v zásadě jako to bylo plus nová výzdoba v indickém stylu. Těsně po poledni v pondělí obsazena tak třetina míst. Obsluha velmi příjemná. Prvních pár minut nelze necítit vůni "nezvyklého" koření.

Jídlo bylo vynikající (jehněčí, rýže), ale kdo má rád pálivé, měl by si dát jen středně - skutečně pálivé by slabší kusy nemusely přežít, ještě teď mi tečou slzy :) Pivo 12ka Prazdroj.

Určitě sem půjdu ochutnat ještě další položky jídelního lístku.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde