Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hotel Continental
By: Kiss

Hotel Continental

54.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Zbrojnická 8 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada ubytování Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-235-292
WWW:http://www.hotelcontinental.cz
email:mail@hotelcontinental.cz


HOTEL CONTINENTAL se nachází v historickém centru města Plzně. Budova byla postavena v roce 1895 Měšťanskými pivovary. V roce 1929 ji odkoupili, zmodernizovali a jako hotel Continental provozovali prarodiče dnešních majitelů. Při leteckém náletu v prosinci 1944 byl hotel zasažen a musel projít rozsáhlou rekonstrukcí. Po osvobození Americkou armádou se Continental stal hlavním stanem generála Hindse a důstojníků 2.pěší divize. V roce 1952 byl hotel znárodněn a po 40 letech opět navrácen původním majitelům, kteří navázali na rodinnou tradici v hotelnictví.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Music bary.

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 4.00 Bubak777 Hodnocení 5.00 Fimive Hodnocení 3.00
brkan Hodnocení 4.00 Chocobo Hodnocení 4.00

Fimive
25. březen 2014 | 17:33

Skvělý podnik! Bohužel musím souhlasit s příspěvkem podemnou.. Kuchař je dobrej, ale obsluha je tristní. Bohužel vím co stojí za ,, zmatečnou obsluhou, když vám někdo přehází objednávky a potom vám člověk z placu vynadá do čur.... že jste to zkazili a že hosté čekají hodinu třeba!!!

Chocobo
30. září 2012 | 14:41

Skvělé jídlo, hlavně doporučuji polední menu. Místama delší čekání a zmatená obsluha, ale jídlo opravdu super.

brkan
19. únor 2012 | 08:49

Od 2012 nový majitel. Jídelní lístek je postaven na hotovkách za super ceny. Jídlo skvělé. Ale ta obsluha. S tím pokud jestli něco neudělají, tak ani to skvělé jídlo je nezachrání. To bohužel vidí i laik, je to fakt chaos, to co předvádí. A hlavně pokud chtějí, aby tam lidi na oběd chodili musí je umět obsloužit rychle, protože pokud host stráví přes poledne na hotovce okolo hodiny, tak to fakt pracující co mají 30 min. tolerovat nebudou a přitom je to škoda, chtělo by to u toho trošku přemýšlet (jestli když nesu na plac jednu colu, jestli ještě něco nepoberu a když jdu zpět, jestli nejdu zbytečně apod.:-)Dávám zatím 4 hvězdy za jídlo!!! Obsluha by měla mínus tři.

Kiss
8. září 2010 | 21:14

Opravdu luxusní podnik s velice profesionálním přístupem personálu. Klidná atmosféra a výbornákuchyně, výhodná polední meny, též skvělá 12. Vhodné pro obchodní schůzky.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde