Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hockey bar Severka
By: pilsbot

Hockey bar Severka

183.1111II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.11
Adresa:Sokolovská 107 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek šipky Cheque Dejeuner platební karty gastroPASS ticket Restaurant internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup letní zahrada kulturní akce rozvoz jídel Popularity: 13
Co to je?
Plzeň - Lochotín, 32300
Telefon:+420-774-430-688
WWW:http://www.hockeybar.cz
email:hockeybar.severka@email.cz


Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si náš bar s restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás příjemná atmosféra specifického Hockeybaru se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Prostředí v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně, skvělou pizzu - největší v Plzni, perfektně vychlazené tankové pivo a osvěžující míchané nápoje.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - italská a řecká.

Kategorie - Restaurace - Kluby - Music bary - Pizzerie - Sportbary.

Koprtin
14. červen 2013 | 23:59

Návštěva 14. 6. 2013 chodíme tam s kamárady posedět a hlavně koukat na sportovní přenosy. Tentokrát jsem si i objednal něco k večeři, konkrétně Váleček z vepřové panenky. Jídlo bylo servírováno zhruba během 20 minut, čili na čekání si stěžovat nemohu. Jenže panenka byla naprosto syrová. Po upozornění mi byl od kuchaře nabídnut "panák" čehokoliv s tím, že jídlo ale zaplatím (s přílohou a omáčkou cca 200Kč). To jsem odmítl a teprve po následné další konzultaci mi bylo jídlo škrtnuto z účtu, ovšem bez jakékoliv nabídky dalšího pokrmu. Čili na posezení u piva a sportu super, ale jídlo už asi nikdy.

mirkakafka
8. říjen 2012 | 09:46

Navštívila jsem tento podnik v pátek 5. 10. po dlouhé době a musím chválit. Skvělá atmosféra, naladěný a příjemný personál, výborné jídlo. O půlnoci měli nějaký problém s počítači a okamžitě tuto situaci řešili, informovali lidi a zábava jela dál. Diskotéka s DJ Ládinem byla skvělá, je to neskutečnej šoumen. Fandím Vám, jen tak dál...

jarda842
16. září 2012 | 20:34

Obsluha obira zakazniky, nedavno nas jedna mlada, drobna, hnedovlasa holka obrala o cca 300 kc, ale kdo by si toho vsim, kdyz je napity. Pivo dobre, ale obsluha - zlodeji! Na drobnou hnedovlasou holku co obsluhuje si dejte pozor, mohla by vas obrat! Do tohoto podniku jiz nikdy nevkrocim.

Ela
28. srpen 2012 | 16:26

Tento podnik mám moc ráda a ráda tam chodím posedět, jak na zahrádku nebo dovnitř :) jak přes den, tak v noci :) Je tam velmi příjemné prostředí a příjemná obsluha. Také tam velmi dobře vaří, pizza Miláno nemá chybu. Mám tam též ráda páteční večery, hraje se tam, takže si zatancuji, ale moc to neřve, takže si i popovídám a ještě k tomu se i skvěle najím! :)

toms
13. srpen 2012 | 12:31

Noo, dříve jsem sem chodíval často na jídlo. Vařilo se tady moc fajn. Poslední návštěva bída. Můj oblíbený těstovinový salát, který zde byl naprosto úžasný - nakrouhané kusy cibule, nedovařené těstoviny a studené, reklamace bagety s podivným sýrem. Tento podnik šel pomalu dolů, bohužel.

jirkaslava
3. srpen 2012 | 10:02

Zašli jsme tam na fotbal Viktorky z polským Ruchem a byl FAKT výbornej. Hlavně teda ta OHROMNÁ REKLAMA na něj nad vchodem. Fotbal se totiž VŮBEC nekonal!!! Fakt dobrá akce... na přilákání lidí, sice nasr.. ejch, ale to jim asi zase tak moc nevadilo. Hlavně že si dali pivo a měli dobrou výtoč. Po loňské telenovele, jim na to ZASE skočilo dost lidí. Patrně jsem zde byl naposledy a doufam, že k tomu přemluvím co nejvíc lidí ze svého okolí.

Holy
3. březen 2011 | 10:37

Dávám 4 hvězdy, protože je tam dobře. Skvělý boxy, u každýho TV, jediný minus je, že se tam dělají diska a to ničí atmosferu sport baru.

jochy
30. listopad 2010 | 21:19

snad nejlepší volba pro teamové sledování sportovních přenosů. Slušné pivo, ucházející a opravdu levná "pizza". V případě že ovšem nechcete sledovat sport, není tento podnik pro Vás..

aranek
8. listopad 2010 | 20:27

Pizza lehce nadprůměrná, sušší, ale příjemná alternativa. Posezení pro milovníky sportu.

martin29
26. září 2010 | 09:45

Na doporučení známých jsem si objednal pizzu domů. Pizza spíše zklamání. Při průměru 40 cm asi opravdu největší v Plzni, ale okraje 5 cm jen suché těsto. Těsto velmi tenké, ale až příliš upečené. Ingredience kvalitní, ale v malém množství. Pizza po chvíli tedy suchá a tak nějak bez chuti. Zkoušeli jsme špenátovou a 4 druhy sýra, kde bych naopak chutě a "šťavnatost" čekal. Kartonová krabice za 20 korun. Čekání 1, 5 hodiny, na což férově operátorka upozornila. Vracím se k ozkoušené konkurenci P. D. (Pizzy sice o pár cm menší ale co se týká množství surovin opravdu někde jinde...)

gary
8. srpen 2010 | 22:45

Dal jsem si zde několikrát pizzu a jídlo a nějaké to pivčo a vždy sem si docela pochutnal. prostředí mi přijde dosti amerikanizující n-li kanadské!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde