Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Golden Fish
By: gary

Golden Fish

74.1429I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.14
Adresa:U Borského parku 27 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor ubytování Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-373-725-560
WWW:http://www.gf-restaurant.eu/cz
email:info@gf-restaurant.eu


Přijměte pozvání do GF Restaurant v Plzni a objevte novou chuť do života. Čeká Vás komplexní esteticko-kulinářský zážitek. O Vaši přízeň se budou ucházet speciality české i mezinárodní kuchyně.

Atmosféra přeje přátelským i romantickým setkáním. Prostory tvoří ideální podmínky pro svatby, oslavy či konference. O Vaši spokojenost se stará profesionální a pozorná obsluha.

Přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky. Využijte online rezervaci.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

amy
5. leden 2013 | 16:34

Souhlasím s WineEnthusiast. Jídlo je dobré, ale mohlo by být lepší, na to jak chutná, by mělo tedy být levnější. Srdečně souhlasím, že si na hogo fogo hrají o trochu víc, než co se dá ladně snésti. Prostředí je pěkné, ale jídlo pokulhává, není často čerstvé, leccos je evidentně ohřáté a nejspíš i z mrazáku, např. knedlík v polévce je kvůli zmražení zblemcovatělý. V téhle kategorii musí být jídlo 100% čerstvé, zmrzlouny si můžu koupit v sámošce.

Lucie
29. červenec 2012 | 14:14

Jedna z nejlepších restaurací v Plzni vůbec. Kuchyně nepřekonatelná, obsluha na skvělé rovni. Mám gastronomické vzdělání takže chyby v obsluze či servírování vnímám - tady bylo vše v pořádku.

Prostředí je luxusní. Personál vstřícný a profesionální - když mě tam přítel žádal o ruku, vše zařídili (sami se prý nabídli), připravili speciální stůl s krásnou romantickou výzdobou, sehnali překrásnou kytici....

Vždy když chceme gastronomický zážitek, jdeme do Golden Fish.

Registrace
22. duben 2012 | 01:44

Spolumajitelem restaurace je kmotr, kriminálník a vekslák Roman Jurečko. Takže ať je restaurace jaká je, přednost by měla mít morálka.

zappy
25. září 2011 | 21:29

Výborné jídlo, příjemná obsluha, spokojenost po všech stránkách

WineEnthusiast
3. červenec 2011 | 13:30

Těžko říct co si o tom myslet. Taková trošku hra na luxus, nebo spíš navoněná bída ? Jídlo není uplně špatný, ale ani žádný zázrak. Čekal bych trochu větší kreativitu a zajímavější nabídku vzhledem k prostředí. Pár jídel, a žádný kuřata a panenky atd. Myslim že existují daleko zajímavější varianty masa (křepelky, holubi atd.) a do této cenové hladiny by se i vešli. Ale 50 jídel na menu je prostě moc na to to udržet na super úrovni kvality. Myslím že by stačila ani ne třeba třeba čtvrtina (včetně předkrmů, dezertů a polívky) ale špičkově udělaná. cca 4 nebo 5 návštěv.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde