Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Gastro Willi
By: ambiente

Gastro Willi

182.3889III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.39
Adresa:Americká 49 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-378-779-283
WWW:http://gastrowilli.wz.cz
email:willi.gastro@tiscali.cz


Restaurace a hospoda Gastro Willi známější pod názvem Čarda na Americké třídě, rozsáhlé prostory s možností pořádání větších akcí, jako oslavy, svatby či promoce. Nově zde navíc hrají každý pátek DJs, nejen české hity k poslechu i tanci.

Otevírací doba:

po - čt: 10:30 - 23:30

pá, so: 10:30 - 24:00

ne: 10:30 - 20:00

V podniku se čepuje - Budějovický Budvar 10°.

Kategorie - Restaurace

Y
20. březen 2008 | 11:00

V patek vylidneno. Ovsem neznam v centru lepsi vyvarovnu s pomerem cena/chut. Pres tyden na obed jasna volba. Obsluha, tot otazka, zkratka jak kdy...

Beny
25. listopad 2006 | 15:33

Dost nudnej podnik. Navíc se stává, že tu na pivo čekáte půl hodiny, obsluha tu rozhodně není z nejrychlejších.

pavliCZECH
11. říjen 2006 | 16:45

Pro mě trochu fádní hospoda...

znudíno
15. červen 2006 | 20:09

Tahle knajpa nám posloužila jako výchozí bod pro poslední rozloučení s naší třídou. takže za prvé : obsluze kouká z kapsy úmrtní list a podle toho vypadá i její práce. Ačkoliv jsem byli zdaleka jediní v místnosti, obsluha chodila ve 40 minutových intervalech. Těšili jsme se i na zmiňovaného dýdžeje - poněvadž byl pátek večer - bohužel marně. Chudáci, co si dali točenou pepsi zjistili, že jaksi nemá bublinky a s avizovaným nápojem má společnou pouze barvu. Doporučuji proto pít zásadně lahvované nápoje. Další co mě naprosto vytočilo, byla zavírací doba, oficiálně stanovená na 1:00 v noci... avšak již o půl desáte nám odmítli nalít.... nicméně když se naše učitelka matematiky zmínila o čísle na majitele, byl nám pobyt prodloužen až do 22:00 ... Jestli máte někdo jiné zkušenosti, prosím napište.... :-)

Zunic
5. únor 2006 | 10:34

Když jsem byl zde naposledy tak před čtyřmi roky, tak to tam bylo stejný jako před deseti lety. Interiér samá sláma a u baru stojí tuningový vozidlo v dřevíčku. Asi žebřiňák 525 TDI bez PC na 19- ti palcových kolech. Hospoda to je hodně prostorná a vhodná pro velké akce o více lidech.

ambiente
21. prosinec 2005 | 13:49

Celkem stylově zařízená hospůdka (rybáři by byli jistě potěšeni) v Domě hrůzy u Radbůzy. Nic velkého se tam nicméně asi nedá očekávat - je to tam obvykle mrtvé. Vzhledem k "vysoké" návštěvnosti je obsluha dosti všímavá, na rozdíl od let minulých se to dost vylepšilo.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde