Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Artamo
By: Artamo

Artamo

45.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Čelakovského 5 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Doudlevce, 30100
Telefon:+420-605-292-099
WWW:http://www.artamo.cz
email:artamo@hls.cz


Přijměte naše pozvání do naší nové restaurace a galerie Artamo. Objevíte další prostor pro setkávání nejen mistrů a milovníků umění, ale i dalších tvořivých lidí. Ochutnejte skvělou kuchyni šéfkuchaře Jana Rejthara i dobrá vína. Zažijte spojení kvalitní gastronomie a moderního výtvarného umění.

Otevírací doba:

po - čt 11-22

pá 11-23

so 12-23

ne zavřeno

V podniku se čepuje - Pilsner Urquell 12°.

Kuchyně - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

daisy Hodnocení 5.00 jana84 Hodnocení 5.00 StayC Hodnocení 5.00
martinkovabarca Hodnocení 5.00

StayC
10. říjen 2014 | 19:06

Nikde jinde v Plzni se nenajite lépe. Skvělé prostředí a obsluha. Nic víc není třeba dodat.

jana84
29. srpen 2014 | 21:54

Do Artama jsem zavítala trochu náhodou, ale byla to trefa do černého. Tato restaurace míří do kategorie "lepší" (na webu se hlásí k zařazení do Maurerova hodnocení Grand restaurant). Jednoduchý stylový interiér a jednoduché menu se středomořskými a středoevropskými inspiracemi, kde se nebudete půl hodiny pročítat seznamem smažek, ale prostě si vyberete jeden z necelé desítky aktuálních hlavních chodů a každá volba bude předem dobrá. Co jsem si vybrala já: gazpacho s křupavou teplou houstičkou (příjemný začátek), grilovanou vepřovou panenku s cuketou, hříbky, bramborovými nočky a smetanovou omáčkou (maso bylo šťavnaté, výrazněji slané, což mi zalahodilo, a roztomilé hříbečky chutnaly lesem), a protože porce byly tak akorát a ještě jsem měla místo na něco sladkého, zakončila jsem to grilovaným ananasem s kopečkem vanilkové zmrzliny a ořechy v karamelu s medem (taky výborné, škoda, že se nesluší vylizovat talíř, protože nejlepší byla ta roztátá sladká šťáva :-). K džusu jsem na požádání bez problému dostala vodu z kohoutku, což vyzdvihuju, protože to se mi v Plzni často nestává. Shrnuto, opravdu jsem si pochutnala, cenová relace pro mě přijatelná, ráda zajdu zase a budu se těšit na nové zajímavosti v pravidelně inovovaném jídelníčku.

Co mi úplně nesedlo, to byl pan vrchní. Na jednu stranu úslužný, snaživý a schopný detailně vysvětlit obsah jídelníčku, ale buď přitom chvilku v klidu nepostál, nebo na mě halekal přes půl lokálu, než došel ke stolu. Hvězdičku kvůli tomu ubírat nebudu, a až se personál ještě trochu pocvičí v kultivovaném vystupování, může bez obav přivítat i pana Maurera.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde