Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6144 recenzí

SkoTom - Výčep Mokrý loket
6. srpen 2016 | 10:13

Občasná návštěva podniku tohoto typu mi vždy připomene Kocábem zpívanou písničku od Hapky a Horáčka "Buřty, pivo a nenávist". A v tomto smyslu má lokál, kde je "na zemi bláto a ve stěnách pukliny" jisté kouzlo :-) Zvlášť když je tu hodně dobré pivo. Mluvíme o nefiltrované gambrinusu, které se tu ovšem točí jen přes léto (zato prosím většinou do chlazeného půllitru!! Klobouk dolů) - celoročně čepovaná desítka gambrinus je většinou hnilokal i v rukou takového odborníka, jaký je místní výčepní, který sám tvoří ducha podniku. Jenže desítka je levná a taky dává, takže se sem na ní pravidelně stahují hordy místních notoriků a zkrachovalců všeho druhu.. od umaštěných montérek, po omšelé obleky s kufříkem. Uvnitř, kde dýmová clona z levných cigaret málokdy dovolí ostré vidění a dýchání, opravdu není radno vysedávat (maximálně postát u baru při čekání na pivo) - ono totiž ani není kde ("pijeme na stojááákááá":-)). No, co dodat - dávejte si bacha na výčepního. Je to šprýmař a pěknej kulich - má bratra, dvojče, a tak někdy opravdu nevíte, kdo vám zrovna čepuje :-D!


wyllou - Pulcinella
26. červenec 2016 | 12:49

Zdravím nedavno jsem byla v této restauraci, kam už nepůjdu. Až na jednu slečnu, která byla příjemná, ochotná, ostatní se nepředřeli. Restaurace nebyla nijak narvaná, ale 3 servírky prostě nestíhali, dlouho jsem čekali na jídlo, když došlo potí, chodili jen tak kolem... Na to, kolik tam stojí jídla, porce malá, oproti jiným podnikům a o pití nemluvě. Byla jsem zklamaná.


MoncaB - Zlatá koruna
12. červenec 2016 | 11:54

Příjemné prostředí. Zvlášť pro toho, kdo pamatuje, jak to tu vypadalo dřív. Na oběd sem ale nechoďte. V poledne už kuchař vyškrabuje hrnce.


Veverak - Bella Cafe
2. červenec 2016 | 12:06

Chcete poznat skvělou kavárničku v Plzni?

Pak vám doporučím Bella Cafe.

Příjemně sympatická obsluha s výbornou kávou navodí ten správný pocit pohody který vám dozajista schází.

Nabídka je velmi pestrá, od domácí limonády po zmrzlinové poháry.

K zakousnutí jsou dortíky, zákusky ale také toasty sladké a slané se slaninou.


amy - Starobolevecká hospůdka
23. červen 2016 | 13:39

dobře vaří, ochota, příjemné prostředí, co víc si přát?


misulka - Saloon Doubravka
22. červen 2016 | 13:37

obsluha rychlá, bohužel jídlo žádná sláva - stále se opakující položky na poledním menu... servírovat i přes parné léto neustále segedýny, knedlo-zelo, smažená masa a k tomu neustále většina položek s hranolkami nebo hutnými knedlíky není žádný zázrak... kuchař asi nikdy neslyšel o těstovinových či jiných salátech, nemluvě o tom, že hranolky opakované světlé, jednou už bylo nedodělané i maso a obsluha se ani nepozastavila nad tím, proč celé zůstalo na talíři...


Wodpad - Krčma u Krokodýlího Ocasu
3. červen 2016 | 14:53

Vůbec nejlepší hospoda široko daleko. V Plzni nemá konkurenci. Chodím tam už 15 let ! Slejzaj se tam super lidi, čovek se musí umět krapet uvolnit, ne? Konzervám kterejm se to nelíbí, ať tam nelezou. Sláva VOCÁSKU !!!


lipo - U Lízalky
31. květen 2016 | 14:55

Teráska krásná, ale to je asi vše. Obsluha tak 50/50. Víděňský řízek hnus a brambory to samý. Na placení kartou zapomeň.


Tomáš - U Pramenů
11. květen 2016 | 00:13

Hrůzostrašný zážitek. Už dlouho jsem nedal jednu hvězdu, ale U Pramenů si snad nezaslouží ani tu. Na kamarádovo svatbě... začalo to drobnostmi jako chybějící objednané přehozy apod. Oběd ještě OK. Ale pak. Podle webu byste tipovali skoro vinařské centrum, ale skutek? Několik odrůd po pár lahvích; na dotaz po červeném, byla odpověď: Frankovka. Dál nic. Po dvou lahvích došla. Dolévání skleniček po okraj, teplé, no spíš od nějakého zařízení ohřáté lahve...

Když došlo na grilování s hodinovým zpožděním, trvalo 10 minut, než došlo vše.

Vrchol nás ale ještě čekal, když se personál komplet opil, rozbíjel skleničky, poléval hosty. Třešničkou bylo, že půlnoční guláš prostě zapomněli udělat.

Dnes jsem se dozvěděl, že druhý den se ke kamarádově zkažené svatební oslavě postavil arogancí a osočením, že si vše vymyslel, aby ušetřil!? Holt čtyřhvězdičkoví profíci.


krasomila - Pizzerie San Marino
26. duben 2016 | 16:00

Úžasné jídlo vždy jsme s manželem spokojení, můžeme jen doporučit. Ještě se nám nestalo,že by jsme dostali něco, co by nám nechutnalo a množství je vždy takové,že máme co dělat abychom vše snědli. SUPER, SUPER


mrvopice - U Lízalky
4. duben 2016 | 10:53

Včera jsem byl s přítelkyní na večeři, dali jsme si specialitu podniku "Lízalčin hovězí burger". To, co jsme dostali, nemělo s burgrem nic společného, studená houska, vlažné maso s kousky čehosi křupavého... Plátek cibule měl 1cm na výšku, místo plátku okurky 2 celé překrojené napůl, místo křupavého plátku slaniny asi 1cm vysoký smradlavý plátek super levné slaniny, kvalita by odpovídala všemu, jen né věci hodné k jídlu. Hranolky nasáklé olejem, lehce smradlavé z friťáku a 12ka pivo teplé, neodtočené, pěna spadla do půl minuty. Myslel sem, že první pivo je smradlavé, při druhém mi vyměnili sklenku a už nesmrdělo, jen chutnalo jako z pajzlu z vlakáče :-( Pětistovka vyhozená oknem. Na burger příště jedině do Delish, tam je bezkonkurenční. A obsluha? :-))) Vyhněte se obloukem této restauraci!


kutna - Zeke Sushi bar
3. duben 2016 | 12:26

Obsluha více než v pořádku, chválím. Slečny milé, usměvavé, komunikativní. Standard si v tomhle ohledu drží celou dobu existence. Občas se mi zdá, že nigiri s lososem je trochu lepší ve Zlatém drakovi, ale naložený tuňák, rolka s uzeným lososem a sýrem Philadelphia ad. jsou u nich bezkonkurenční. Cenově jsou trochu výše, ale na řízek sem člověk nejde, že ano. Za mě rozhodně Zeke ano.


na začátek | «předchozí | Strana 5 z 512 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde