Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pizzerie La Punta
By: Johnny

Pizzerie La Punta

93.4444I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.44
Adresa:náměstí Generála Píky 27 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty bezbariérový přístup Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-773-259-028
WWW:http://www.lapunta.cz
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Prostorná pizzerie v obchodním centru Galerie Dvořák na Slovanech. Restaurace nabízí klasiké schéma pokrmů - pizza (cca 33cm), těstoviny, saláty apod. Zajímavostí tohoto podniku je otevřená část kuchyně pro přípravu pizzy s pecí, která se nachází přímo v prostoru se stoly.

V podniku se čepuje - Stella Artois .

Kategorie - Pizzerie

Hodnocení uživatelů

Johnny Hodnocení 3.50 Mirok Hodnocení 2.00 Vladimír Hodnocení 3.67
jus Hodnocení 4.00 daisy Hodnocení 3.00 ihonzisek Hodnocení 4.00

Vladimír
4. červen 2008 | 10:31

výborná pizza, podle mě jedna z nejlepších v plzni. neudělaný strop mi ani v nejmenším nevadí. pivo zde ovšem není úplně podle mýho gusta.

ihonzisek
22. květen 2008 | 09:28

Kdyby měli udělaný strop, tak by to byla celkem útulná a příjemná restaurace. Jinak stylově vybavená. Jídlo je výborné a je moc zajímavé sledovat přípravu pizzy přímo v prostoru restaurace

Mirok
26. listopad 2007 | 19:06

Nijak moc mě to tu nezaujalo, interiér podniku je spíš taková tovární hala bez nápadu. To je docela škoda v jinak na plzeňské poměry celkem pěkně řešeném obchoďáku. Jediné co je zajímavé je ta otevřená kuchyň a možnost sledovat přípravu pizzy. Ceny mírně vyšší průměr-myslím že za pivo 29,- a pizzy 85-120.

Johnny
21. listopad 2007 | 14:06

Poměrně dobře vyřešená pizzerie v nákupním centru. Dobrá pizza z velmi tenkého těsta. Dojem trošku kazí nevyřešený strop, respektive nebyla projevena žádná snaha o zakrytí betonu, trubek a kabelů nad vašimi hlavami. Na druhou stranu, pozorovat kuchaře, jak vám připravuje a vzápětí peče pizzu je fajn. :)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde