Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Bella Italia
By: pilsbot

Bella Italia

113.6364I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.64
Adresa:Jetelová 2 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32300
Telefon:+420-377-420-863
WWW:http://www.bella-italia.cz
email:info@bella-italia.cz


Italská kuchyně je řazena po celém světě mezi nejoblíbenější. Proto jsme se rozhodli Vám dopřát několik gastronomických specialit z této sluncem objímané země i v naší restauraci.

Prostory pizzerie jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dispozici je také salónek a vinotéka s širokým výběrem vín z Itálie, Makedonie, Chile a samozřejmě také z České republiky.

V podniku se čepuje - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - grilované speciality - italská a řecká - vegetariánská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Pizzerie - Restaurace.

Assshack
26. květen 2013 | 18:40

jana84
13. říjen 2012 | 13:07

Večeře 12. 10. 2012. Hned při příchodu se zeptali a nasměrovali nás do nekuřácké části. Vkusně prostřeno, na stole svíčka ve stylovém svícnu, a to TICHO! Bohužel později začala hrát italská hudba, ale dostatečně potichu, aby to nerušilo v povídání.

Na vyžádání jsme dostali k džusu vodu z vodovodu - palec nahoru. Pizza byla hotová velice rychle, vypadala krásně a nechutnala špatně, neslané těsto se vyrovnalo s ančovičkami v obloze. Sůl na stole chyběla, byla donesena na požádání. Pak jsme bohužel docela dlouho čekali, než si nás jinak milá slečna servírka opět všimne a budeme si moci vyžádat účet. Ceny jsou tak akorát.

Shrnuto: do příjemného prostředí se ráda opět vrátím.

ibotek
8. říjen 2012 | 07:24

Měl jsem zde polední menu - Pizza s feferonkama . Místo feferonek kozí rohy z nálevu. Chuť pizzy celkově průměrná. Lehký odér jaru ze sklenice. Obsluha trochu zmatená, ale usměvavá a ochotná.

Pravda jiné jídlo jsem zde neměl, tak hodnotím pouze na základě jedné pizzy a není důvod se sem vracet.

majjdulka
7. květen 2012 | 13:51

velmi příjemné posezení na zahrádce, i když přímo u hlavní, dá se to přežít ;) jídlo dobré, obsluha lehce pomalejší a zapomětlivá, ale velmi milá a ochotná, takže se to tak nějak vyruší... doporučuji

hard
4. prosinec 2011 | 17:24

Já jsem byl příjemně překvapen. Původně jsme měli zamířeno k vedlejší konkurenci, ale protože tam byl nedýchatelný zápach cigaretovéhou kouře, šli jsme sem, kde naštěstí mají oddělené sektory.

Prostředí nás potěšilo, čisté bílé ubrusy na stolech, pěkné malby, sice trochu průvan odvedle, ale to se dalo vydržet.

Obsluha výborná, milá. S jídlem jsme pravda moc neexperimentovali, dali si gnocci a ty chutnaly. Sice nevím, jestli byly opravdu domácí, ale chuťové to bylo velmi slušné. Pizzu, kterou jsme si přibalili domů byla též velmi dbrá.

Za slušný peníz se tu dobře najíte a posedíte v příjemném prostředí, kde hraje i italská hudba, a tak to má být.

Zabi
11. srpen 2011 | 14:27

Lasagne už nikdy!

V naději, že restaurace, která se specializuje na italské jídlo bude tento pokrm umět, jsem si objednal Boloňské Lasagne. To co mi přinesly překonalo i mé nejhorší zážitky, které jsem s tímto jídlem zažil v různých plzeňských hospodách. To co jsem dostal v zde už Lasagne nepřipomínalo vůbec. Byla to miska plná jakési kečupové omáčky, kde navrch plavala (doslova plavala) krusta roztaveného sýra. v hlubině pod ním pluly jakési tenké plátky nestravitelného těsta. Původní záměr asi byl aby se střídali plátky a směs. Vzhledem k tekuté konzistenci celé této věci se jednotlivé vrstvy prolnuly a všechny plátky "těsta" slepili k sobě do jedné tuhé vrstvy, pod kterou se schovávala už jen nekonečná hlubina bizardní boloňské omáčky. Celé se to nedalo smysluplně nabírat žádným příborem, natož jíst. Kuchař který toto dílo přivedl k světu pravděpodobně Lasagne nikdy neviděl, nebo projevil výjimečnou drzost toto za Lasagne vydávat. V italské restauraci pro mě byl toto opravdu šok.

Velká škoda, protože prostředí (seděli jsme na zahrádce) i obsluha byli příjemné. Příště pokud sem, tak raději pouze pa pizzu.

Kiss
5. březen 2011 | 16:52

Tato pizzerie patřila dlouhou dobu ke špičce mezi originál italskými ristorante. ceny jsou vysoké, obsluha profesionální, ale v poslední době se zkazila kuchyně, i přesto si ale udržuje vysoký standart.

berunk
14. únor 2011 | 09:33

Včera jsem po přečtení těchto velmi slušných re enzí zamířila s přítelem do Belly na oběd... a již to neudělám!

Prostředí hodnotím velmi kladně, obsluha byla milá a rychlá, zápach z kuchyně veškerý žádný.. Objednali jsme si kuřecí vývar s celestýnskými nudlemi a sepiové špagety se suš. a čerstvými rajčaty, mozzarelou, bazalkou a česnekem.. Kuřecí vývar neměl chybu, byl výtečný, celest. nudle byla sice velikosti0, 5cm krát4cm, a plavaly tam pouze2, ale jde o kvalitu, a ne o kvantitu, budiž, vývar byl opravdu velmi chutný.

Ne tak sepiové špagety. Dostaly jsme tagliatelle, zřejmě dfomácí, semolinové, nicméně sepiové špagety to nebyly. Sušená rajčata se kolem našeho talíře ani nemihla, a kolem toho mého se nemihla ani mozzarella, přítel měl alespoň2rozpůlené mozz. třešinky ve své porci.. Chuť byla fádní, u italské kuchyně jistě nečekám nic výrazného, přesoleného apod., to už si mohu zajít do obyčejného čínského bistra, avšak tady nebylo ani stopy po česneku a bazalce. Fyzicky ano, asi 4plátky česneku jsem opravdu našla..

Takže z italské speciality jsem měla nudle s čerstvými rajčaty, které si uvařím doma, na to nemusím chodit do Belly Italia.

Nedá mi, abych se nezmínila o toaletách, další zklamání.. Při vstupu na wc se rozsvítí úsporná žárovka, je na čidlo pohybu, a zároveň se rozsvítí i světlo v kabince.. pokud setrváte na toaletě déle než minutu jako já, stane se Vám,že světlo samozřejmě zhasne.. a jelikož čidlo pohybu je za dveřmi wc, u umyvadla, musíte natahnout kalhoty, otevřít kabinku, mávnout si směrem k čidlu, a zase zalézt zpět, abyste mohli dokonat započaté, nyní již se světlem.. to,že jsem měla k dispozici ten nejlevnější toaletní papír tzv.šmirgl papír, za20kč pořídíte celý balík, a že v zásobníku nebylo mýdlo mne už ani nepřekvapilo..

Takže-děkuji, do Belly již nepřijdem, bohužel jsem zklamanější dlouho nikde nebyla. 1 hvězdičku dávám za výborný kuřecí vývar, abych jim neukřivdila.

Bea
26. říjen 2010 | 23:42

Vřele doporučuji. Vynikající italské jídlo - pro mě s přítelem to byl gastronomický zážitek. Kvalita surovin za velmi dostupné ceny. Velice dobře hodnotím i styl restaurace a samozřejmě ochotnou a milou italskou obsluhu, rychlost i kuchaře.

misa
7. říjen 2010 | 17:33

Byla dobra a draha pizzerie :). Ted novy majitel a kuchar :) . Doufam ze nas prekvapi :)

tomeek20
6. říjen 2010 | 18:47

V této resauraci jsem byl velice spokojený. Nejvíce mne potěšilo, že zde mají rozdělený prostor pro kuřáky a nekuřáky. Nejenže mají perfektní obsluhu, ale ještě lepšího kuchaře. DOPORUČUJI VŠEM!!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde