Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Výčep Mokrý loket
By: Jeník

Výčep Mokrý loket

172.0588III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.06
Adresa:Alej Svobody 23 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) TV/projekce Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Lochotín, 32300
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Z názvu je patrné, že se jistě nejedná o žádný nóbl restaurant. Jde o nálevnu nejhoršího kalibru. Nikdy jsem se do ní neodvážil vstoupit. Polovinu místnosti zabírají automaty a druhou pochybné existece hrbící se nad sklenicí piva:-) Nečekám, že se někdo odvážíte pro návštěvu, ale pro úplnost dodávám otevírací dobu: Po-Ne 11:00-22:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Pivnice

SkoTom
6. srpen 2016 | 10:13

Občasná návštěva podniku tohoto typu mi vždy připomene Kocábem zpívanou písničku od Hapky a Horáčka "Buřty, pivo a nenávist". A v tomto smyslu má lokál, kde je "na zemi bláto a ve stěnách pukliny" jisté kouzlo :-) Zvlášť když je tu hodně dobré pivo. Mluvíme o nefiltrované gambrinusu, které se tu ovšem točí jen přes léto (zato prosím většinou do chlazeného půllitru!! Klobouk dolů) - celoročně čepovaná desítka gambrinus je většinou hnilokal i v rukou takového odborníka, jaký je místní výčepní, který sám tvoří ducha podniku. Jenže desítka je levná a taky dává, takže se sem na ní pravidelně stahují hordy místních notoriků a zkrachovalců všeho druhu.. od umaštěných montérek, po omšelé obleky s kufříkem. Uvnitř, kde dýmová clona z levných cigaret málokdy dovolí ostré vidění a dýchání, opravdu není radno vysedávat (maximálně postát u baru při čekání na pivo) - ono totiž ani není kde ("pijeme na stojááákááá":-)). No, co dodat - dávejte si bacha na výčepního. Je to šprýmař a pěknej kulich - má bratra, dvojče, a tak někdy opravdu nevíte, kdo vám zrovna čepuje :-D!

gambrmen
5. prosinec 2010 | 20:00

Takovej 70's/80's skanzen se vsim vsudy.

hard
30. listopad 2010 | 12:18

Pro zahnání letní žízně, po tom, co čekáte hodinu na poště to ještě ujde, to si můžete sedneout na terasu, ale extra příjemně tam 2x nikomu nebude. Ale pivo je kvalitní.

Demanta
5. srpen 2010 | 15:06

venkovní sezení v pohodě, pivo má správný říz :-) Bohužel, chybí dámské toalety :-)

cobre
5. srpen 2010 | 08:43

Uvnitř je to nálevna, ale obsluha ví co dělá a pivo má vynikající! Sezení venku vcelku OK. Pro uhašení žízně ideální místo.

ksakru
14. listopad 2009 | 18:20

Jo typická nálevna tak na jedno max na dvě ale fakt jen dvě.

Pivo vynikající, vždycky dobrý.

V létě se dá sedět venku ale vnitřní konzumace není vhodná.

Vrky
30. říjen 2007 | 19:46

Taková pravá hospoda, spousta notoriků, ten výčepák je dobrej, má dobrý hlody. Pivo je tady taky dobrý.

BuFu
8. červenec 2007 | 11:11

dobra pivnice , dobry pivo a spravnej hospodskej

Vitek
25. duben 2007 | 22:30

Luxusních klubů je hodně, ale ten nej je jenom jeden. Cigareto-alkoholo zatuchlina navozuje tu pravou atmosféru pro nejden pivní rekord.

Zunic
4. srpen 2006 | 19:08

Tuhle jsem šel okolo na poštu a málém mě porazil pivní a kuřácký odér a když jsem viděl ty angoráky s červenýma očima něco po 15 hodině. Asi něco slavili, když už tam byli tak brzo :) Docela gut.

Zoidberg
24. duben 2006 | 12:16

Mory Loket bych povazoval za nejkrajnejsi mez pro jednu hvezdicku. Je to totiz vycep, kde se neda ani sedet. Na druhou stranu zase uz malokde se da poznat kouzlo bufetackych stolku a opileckych kecu uz treba ve 2hodiny odpoledne. Velmi podobna atmosfera jako v Alkronu v Gere.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde