Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

V Myslivně

123.2500III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.25
Adresa:Malostranská 53 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-443-306
www:není uveden
email:není uveden


Hospůdka se zahrádkou. Kdybyste měli pocit, že vás chce vrchní probodnout pohledem, vězte, že je tomu opravdu tak. Příjemně se sedí venku. Bohužel zavírají poměrně brzo (cca 22:00).

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus 12°.

Kategorie - Pivnice

Johnny
15. červenec 2008 | 13:42

V Myslivně není hospoda s nostalgickou atmosférou, je to prostě a jednoduše hospoda zapomenutá v jiném času. S dobovým panem hospodským, s typickým kovovým odérem vznášejícím se nad vlhkým výčepem a se záchody na evolučním stupni "splachovací". Ale i s výbornou G12 a prostornou teráskou. Mám to tu tak nějak rád....

Vladimír
11. červen 2008 | 23:07

Při návštěvě této hospody si připadám, že jsem před několika desítkami let někde na malé vesnici v podhůří a ne roku 2008 v Plzni. Myslivna je příjemná pivnice s venkovskou atmosférou. I přes to, že lovecké trofeje a vycpané mrtvoly zvířat běžně považuji za nevkusný kýč, do této putyky se hodí skvěle (zvláště poutavá mi připadá hlava jezevce). Kolorit místa dokresluje svérázný vrchní, vynikající G12, štamgasti a kukačkové hodiny. Abych jen nechválil - za úplně ideální nelze považovat stav letitých toalet. A také to, že po objednání některého z lahvových piv ho vrchní přelije z láhve do pulitru a přinese v něm. I přes tyto drobné výhrady Myslivnu jednoznačně doporučuji k návštěvě, zvláště teď v létě, kdy je možné využít zahrádku.

gambrmen
16. březen 2008 | 00:35

Byl jsem tam jednou, prodej piva z okna primo na zahradku, jinak plati to co je v popisu, to o vrchnim i o brzke zaviracce, pamatuju se ze zavreli jeste za svetla, pricital jsem to tomu ze jsme byli jedini hoste.

A asi je nenejvis vhodne drzet se ibotekovymi instrukcemi:-)

ibotek
13. srpen 2007 | 16:50

Instrukce:

Při vstupu do této pivnice nahlas pozdravte a zřetelně řekněte o jaké pivo máte zájem (pan domácí přeci nemůže čuchat jestli máte zájem o Gambrinus 10° nebo Gambrinus 12°) dále pak pokud sedíte na zahrádce noste sklo zpět k dotočení , nevylejvejte zbytek piva do křoví , nehrajte si s nepoužívanými tácky , nemluvte moc nahlas a jestliže už je 22:00 v tichosti opusťte hospodu .

Pokud tyto a jiné instrukce dodržíte , dočkáte se dobrého pivka a ani utopenec není k zahození.

Pan domácí není v jádru zlý- pořádek musí být.

Vasek
11. květen 2007 | 13:52

Točí zde výborné, ale opravdu výborné pivíčko - jak 12 tak 10 obojí G. posedět se dá, jak venku, tak vevnitř a vrchní jak již zmíněno, točit umí, ale jeho pohled je více než přísný - hledí si každé sklenice, každého tácku, a když přídete ze ŠKODAPARKU po beach voleji a sype se z vás písek je s vámi ámen :-)

Petricek
9. říjen 2006 | 16:32

Maj tu jeste stare sklenice gamrinusu, staryho vrchniho, ktrey toci sice pomalu, ale zato podle meho soudu nejlepe. Pivo ma hustou penu, ktera hned nespadne a nejsou to zadny podmiraky. Proste pivo jak ma byt..

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde