Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Sedmý nebe Morávka
By: moravka

Sedmý nebe Morávka

432.2326I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.23
Adresa:Bezručova 4 Pivnice I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) vegetariánská kuchyně platební karty Cheque Dejeuner nekuřácký prostor internet/Wi-Fi bezbariérový přístup TV/projekce ubytování letní zahrada kulturní akce Popularity: 13
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-378-609-696
WWW:http://www.moravkaplzen.cz
email:není uveden


První provozovna nového konceptu značkových pivnic Gambrinus nazvaných Sedmý nebe v Plzni. Sedmý nebe v Plzni na adrese Bezručova 4 se nachází v historickém domě ze 16. století, jehož celá historie je spjata s pivem. V archivech je zmiňován jako dům právovárečný již v květnu roku 1800 a později, v období první republiky, v něm bylo provozováno plzeňské pohostinství známé jako Morávkova plzeňská pivnice.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus 12° - Gambrinus Excellent 11° - Kozel Černý  - Master 13° - Master Tmavý 18° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - národní speciality.

Kategorie - Pivnice - Hostince - Restaurace.

Light22
8. březen 2017 | 08:42

Tomm
1. únor 2015 | 22:51

Dne 28. 12. 2014 jsem s kamarádem zavítal do tohoto podniku. Po osmé hodině večerní. Sedli jsme si ke stolu, v blízkosti a na dohled z výčepu. Ani po 25 minutách si nás okolo procházející obsluha, ani nevšimla. Obsluha byla tříčlená. Tak jsme to "vzdali", a odešli... zřejmě navždy...

zuzumama
23. leden 2014 | 16:31

tento týden již dvakrát zklamání, co se děje? končíme u vás a jdeme jinam, přesolené jídlo a opět nové ceny. pan provozovatel má asi neustále málo.

aksil
24. duben 2013 | 14:12

1. Návštěva 24. 4. 2013. Jídlo v menu zcela podprůměrné ( měli jsme celkem 3 různé), ale OK, co také čekat za 80 Kč. Obsluha ale opravdu "kvalitní": k objednanému džusu dodána také neobjednaná, ale účtovaná voda, k hlavnímu jídlu nedodány vůbec příbory, u druhé objednávky přinesen jiný nápoj než byl objednán, staré pivo po předešlých hostech zůstalo na stole po celou dobu konzumace. Při placení slečna oznámila, že v žádném případě nebude vracet na 1000 Kč ke stravenkám. Když jí byly vytčeny zmíněné nedostatky, konstatovala, že mám špatný den, ať si jdu otravovat jinam. Šel jsem, vracet se již ale nebudu. LLf

Aduš
11. březen 2013 | 23:15

sisa
17. únor 2013 | 19:19

Příjemné prostředí, hezká a čistá toaleta. Víno je zde dobré, jídlo nám také vždy chutnalo. Jen nám pokaždé nějak nesouhlasí účet...

kmiluse
14. prosinec 2012 | 07:43

Přestože jsem na tento podnik slyšela kritiku,šla jsem se přesvědčit. Jídelní lístek byl celkem pestrý a já si objednala Grilovaný kuřecí steak s omáčkou z modrého sýra a vlašských ořechů s bylinkovými bramborami. Jaké bylo rozčarování když jídlo přinesli. Na velikém talíři byla okoralá, nakrájená jedna větší brambora posypaná petrželkou, vedle ležel kousíček vysušeného masa, který si gril spletl s pánvičkou a ten žblef razmixovaný, hrudkovatý a nalitý na maso, nelze ani komentovat. To jidlo působilo strašně, nepodařilo se jim ho ani pořádně ohřát v mikrovlnce bylo prostě studené a hodně připomínalo ležák z minulého dne. Tento paskvil stál 159kč. No a nefiltrovaný ležák, nejenomže byl podmírák, ale byl tak teplý,že se nedal pomalu ani pít. Můj závěr je, už nikdy tuto restauraci. A všem ji budu vymlouvat.

pucmeloun
26. listopad 2012 | 21:16

Dvakrát po sobě jsme obdrželi celkem významné podmíráky, zřejmě zavedená praxe. Obsluha nemá ponětí o vařeném jídle, které je ale jinak celkem dobré.

Hrosik
16. říjen 2012 | 10:15

Mám smíšené pocity. Obsluha je tu perfektní, ale někdy možná až vlezlá. Jídlo zatím bylo pokaždé perfektní, ale občas tu dost dlouho čekáme a jídlo je spíš ve vyšší cenové relaci a přitom porce jsou tu na můj vkus malé. Shrnuto: když jinde nic k obědu nemají, jdeme sem, ale nepreferuji to

futur95
8. srpen 2012 | 14:49

Zatím jsme zde vždy jen popíjeli, cca pětkrát. Vždy příjemná milá obsluha dámská i pánská. Fajn prostor, vždy nebyl problém s místem, buď u stolu či u stolků u baru. Čisté toalety, velmi dobré pivo. Ještě zbývá zkusit jídlo :)

sarahhh
15. červenec 2012 | 01:40

Tato restaurace by se dala nazvat spíše velmi drahou čekárnou. Objednali jsme si v 8 lidech oběd, na který jsme čekali hodinu a čtvrt (a to musím zdůraznit, že nebyla doba oběda a restaurace nebyla nějak výrazně obsazena, možná to nás mělo varovat). Cena za jídlo v žádném případě neodpovídá tomu, co se na talíři nachází. JIŽ NIKDY VÍCE!

ZK
5. prosinec 2011 | 14:50

Prijemne posezeni v nekuracke restauraci. Velky vyber piv, napriklad vyborny nefiltrovany Gambrinus 12. Jidlo vytecne, ale porce vzhledem k vyssi cene dost male. Obsluha prijemna a rychla.

M_k
26. říjen 2011 | 11:10

Pro nás nekuřáky jeden z mála dobrejch podniků na posezení v centru města. Plusem je také slušná nabídka točeného piva včetně nefiltrovaného. Kuchyně údajně dobrá, ale jídlo je zde značně drahé. S obsluhou jsme nikdy problém neměli.

Míla78
3. říjen 2011 | 14:36

Tak jsme v pátek se ženou navštívili tento podnik. Těšil jsem se na českou kuchyni a příjemné prostředí. Interiér je velmi tmavý a osvětlení slabé, takže jsem si připadal trošku jako v jeskyni. Přivítal nás muž za barem a potom, co jsme se usadili nám přinesl lístky a my si objednali pití.

To bylo ale poslední setkání s tímto mužem. Pak jsme u našeho stolu více než 20 minut nikoho nevideli a to jsme byli v tu chvíli jediní hosté podniku! Pánové za barem se totiž vystřídali a poněkud selhala komunikace.

Z jídelního lístku bychom si určitě vybrali, ale bohužel jsme to prostě vzdali, zaplatili pití a odešli. Nový pán za barem se sice omluvil, ale vůbec se nás nesnažil přesvědčit, abychom zůstali.

Mimochodem za dva 0, 2 dl džusy a 2 asi 0, 25 vody jsme platili 124 korun. Už aby hospody nabízely vodu z kohoutku, mně by bohatě stačila.

Závěrem snad jen to, že se nedivým, že byla hospoda v pátek večer poměrně prázdná. Interiér není příliš lákavý a obsluha je mizerná. Jídlo jsme neochutnali, ale co by člověk mohl čekat...

REPEC
14. září 2011 | 21:14

CHODIL JSEM DO MORÁVKY NA LJUBU. BYLA MOC DOBRÁ. LJUBO , LJUBO KDE JSI.ŠKODA

hard
13. září 2011 | 20:33

Zloději, zloději, ZLODĚJI!!! Nebrat! Kamarád měl 4x 12°, pán chtěl po něm 9x 12°, za 2,5 hod sezení... Po nás ostatních se chtělo běžně o 2-3 piva víc. Bohužel nešvar hospod, kde Vám nedají účet na stůl. U Mansfelda jsme to vyžadovali a byl klid, na Parkánu je stím problém pořád, ale tady je je extrém extrémů. 2 piva jsme schopni dát navíc kdekoliv bez keců, ale 5 na hlavu ??? Pryč odsud!

Šmoula
1. září 2011 | 02:09

S přítelkyní jsme tento podnik navšívili 2x na jaře. Z komentářů které čtu mně nezbývá nic jiného, než si myslet, že jseme narazili na jinou směnu (v kuchyni). Obsluha byla vždy milá a úslužná (což bohužel není v některých i dobrých plzeňských hospodách pravidlem). Poprvé jsem si dal koleno (někdo možná namítne, že na tom není co zkazit, jenže to není pravda) tady bylo parádní - měkké a šťavnaté a chléb, který jsem k němu dostal nebyl žádný ,,zapařený umělohmotný chudák z igeliťáku", ale voňavý a s křupavou kůrkou. Byli jsme nadšeni. Přítelkyně měla zmiňované syrečky, které byly také dobré. Rádi jsme se sem o několik týdnů později vrátili a opět se nezklamali. Samozřejmě uznávám, že se zde nekoná nějaká ,, světová" gastronomie - my ale dostali POCTIVÉ A CHUTNÉ JÍDLO ZA ODPOVÍDAJÍCÍ CENU. Howg

Nikkol
31. srpen 2011 | 10:35

Sedmý nebe jsme navštívili někdy v květnu. Byli jsme dost hladový, ale naštěstí nás napadlo dát si jen polévku a podle ní se rozhodnem, jestli budem pokračovat. Polévka byla jako když rozpustíte ve vodě kostku masoxu. Hrozně slaná, fakt se to nedalo jíst. Tak jsme jim to řekli a bylo nám sděleno, že doteď si nikdo nestěžoval. Tam už nás nikdo neuvidí.

vendis
22. srpen 2011 | 19:35

děs běs, nedoporučuji

michaela
22. srpen 2011 | 11:31

Bojím se, že ani moje hodnocení nebude pozitivní. V pátek jsme na jídlo pro dva čekali přesně hodinu a půl! Ke konci se nám personál téměř vyhýbal, zřejmě už i jim z toho bylo trapně a to jsme to poprvé urgovali po 45 minutách. A chuť jídla nic extra. Zeleninové rizoto ušlo, ale pálivá, jinak naprosto normální masová směs v chlebu za 189?

Sorry, ale my už podruhý fakt ne.

hani.skalova
28. červenec 2011 | 22:38

Já osobně jsem byla s přáteli v tomto podniku několikrát. Byli jsme zde jak na obědě, tak na večerním posezení. Jak s kamarády z Plzně, tak s těmi mimoplzeňskými i zahraničními. Všichni spokojeni. Oceňujeme polohu, slušné ceny, velký výběr dobrého piva a CELONEKUŘÁCKÝ podnik. Jídlo bylo chuťově dobré, jen je škoda, že se nemohly "najíst" i oči. Chtělo by to dodat staročeskému jídlu v moderním prostředí trochu moderního looku. (Jinak vynikající gulášová polévka v bochníčku)

PS: pokud jde někdo v dnešní době do slušněji vypadajícího podniku (a ještě k tomu pár metrů od Náměstí ve středu Plzně), tak by měl očekávat dnes už normální ceny za vodu a pivo (reakce na martin29).

V opačném případě ti martine29 doporučuji v této oblasti Potraviny na Náměstí, nebo Tesco. Tam najdeš vodu i za 4, 50.

Podniku, personálu přeji pevné "uchycení" a více a více kladných (a opravdových) recenzí. Já a moje okolí můžeme jen doporučit. :)

Pivnas
16. červenec 2011 | 19:57

Mňo seděl jsem zatím jen na zahrádce. pivo bylo dobré, obsluha milá, trošku mě štvala brzká zavírací doba, protože pivko mi chutnalo. Aćkoli znám spoustu lepších podniků, tak znám i podstatně více mnohem horších podniků, proto nechápu zdejší kritické recenze. Jídlo otestuju dneska, ale co jsem minule okolo sebe viděl minimálně na pohled to vypadalo dobře.

fast.karel
15. červenec 2011 | 11:00

OPAKUJI A ROZŠIŘUJI SVOJE UPOZORNĚNÍ NA LŽIVÉ HODNOCENÍ OD ZAMĚSNANCŮ TOHOTO PODNIKU- MICHALA TROCHA - CHICKEYHO A TEREZY NOVÁKOVÉ - TUKANY. NEJSPÍŠE DOSTÁVÁJÍ PRÉMIE ZA KLAMÁNÍ POCTIVÝCH RECENZENTŮ.

VÁŽENÍ SPOLURECENZENTI, DOVOLUJI SI VÁS UPOZORNIT NA ZAVÁDĚJÍCÍ A LŽIVÉ HODNOCENÍ UŽIVATELE "CHICKEYHO", KTERÝ JE ZAMĚSTNANCEM TÉTO HOSPODY! JE NEUVĚŘITELNÉ, KAM AŽ JSOU TITO LIDÉ OCHOTNÍ ZAJÍT, ABY ZVÝŠILI SVÉ TRŽBY.

TAKOVÉ VĚCI BY SI MĚLI PROVOZOVATELÉ SERVERU HLÍDAT. PODVODNÍCI ZBYTEČNĚ OTRÁVÍ POCTIVÉ RECENZENTY. TAKŽE POZOR!

modrá_kočka
13. červenec 2011 | 12:42

Nedávno jsme zde byli s kamarádkou na večeři. Obě jsme si daly panenku z grilu s čatní a šťouchané brambory. Moc nám chutnalo.

petr161616
4. červenec 2011 | 16:19

jidlo neuspokojive... nevim komu by Sedmy nebe tady chtelo konkurovat.... kdyz budu hodnotit tuhle ulici tak co se jidla tyce a ceny tak to neni hospoda ktera by nekomu konkurovala ale sama ma konkurenci....

Tukana
4. červenec 2011 | 02:24

Nechápu komentář uživatele fast. karel, znám uživatele chickey je to můj kamarád který s chutí obráží nové hospody.. a věřte,že pracuje v úplně jiném oboru, mimochodem jsem restauraci navštívila s ním a byla jsem také spokojená proto nechápu tenhle komentář... nu asi konkurence zdejšího podniku:-))

Jeník
1. červenec 2011 | 20:57

Pivko bylo dobré, na to že to byl Gambrinus, ale obsluha, i přesto, že byla hospoda poloprázdná nějak nestíhala. K objednanému půlkikovému tataráku jsem dostali jen 4 malé kousky (půlky krajíce) chleba, záměrně nepíušu topinek, ale chleba opečeného v toustovači. Na další chleba jsem čekali dobrých 30 minut, to nepochopím. Asi se tu ještě zastavím, ale první dojem tedy nic moc.

leeloo
1. červenec 2011 | 16:11

Tahle nová pivnice opravdu není nic moc, kvalita jídla rozhodně neodpovídá ceně, personál většinu času tráví debatováním za barem a v rychlosti obsluhy dost zaostává... A to, že kdykoliv (3x-dávám více šancí) jsem tam zavítala, byla poloprázdná, také něco vypovídá o úrovni podniku a oblíbenosti u hostů... Takže šancí dostali dost, pokažné mne zklamali, tedy alespoň pro mne - nikdy více. Rozhodně nedoporučuji.

chickey
28. červen 2011 | 23:03

Zdravím Vás :), když jsem navštívil tyto stránky a s nadšením chtěl vychválit nově otevřenou restauraci (pivnici :)) Sedmý nebe, dost mě zklamala zdejší recenze a tímto se jej musím zastat. Měl jsem tu čest zavítat do tohoto podniku a s ničím co zde nechvalně popisujete od A-Z jsem se nesetkal. Naprosto mě uchvátil vkusný, moc pěkný interiér. Sympatická a příjemná obsluha na baru mě i můj doprovod přivítala s úsměvem, ochotně provedla celým objektem a usadila ke stolu i přesto, že meli docela plno. Nikdy předtím jsem dřívější moravskou vinárnu neviděl, tak bohužel nemám možnost srovnání, ale myslím, že se ani nedá srovnávat vinárna s pivnicí :), mimochodem nefiltrovaný ležák luxusní záležitost. Jídlo bylo moc dobré, celkem za přijatelné ceny, takže nechápu návštěvníka "milujijidlo" a spol., kteří si stězují na cenu pečiva či vody :). Také jsem milovníkem jidla a když si vyjdu na dobrou večeři s přáteli jsem ochoten do ní investovat a neobracím koruny v ruce :). Osobně jsem toho názoru, že takoví lidé by měli sedět doma na zadku a pít vodu z kohoutku :). Tímto přeji Sedmýmu nebi hodně štěstí do budoucna :D jen tak dál :)

martin29
20. červen 2011 | 13:44

Když dva dělají totéž, není to totéž. Zatímco podobné podniky v centru bývají o víkendu odpoledne tak nějak poloplné, tak Sedmé nebe zelo prázdnotou. Interiéry jsou sice úplně nové, ale pro mě ničím zajímavé a beze stylu. V místnosti, do které jsme se posadili, byl špatný a nevětraný vzduch, takže chuť zkusit si dát něco k jídlu mě přešla. Ceny jídel a pití vyšší, ale pro podobný typ hospody (jak slečna servírka několikrát zopakovala: "pivnice") si myslím, že přehnaně vysoké. Vodu za 30 nebo Plzeň za 35 si raději dám v jiné "pivnici". Škoda, ale nenašel jsem zatím ani jeden důvod se sem vracet nebo dát doporučení. Pro pamětníky Morávky asi velká frustrace. Vinárna ke svému konci sice žádná sláva už nebyla, ale aspoň si na nic nemusela hrát.

milujijidlo
17. duben 2011 | 17:23

Mam pocit, ze uzivatelka kacka092 byla v jinem podniku nez ja. V tomto podniku je spatne vetsina veci, od cen, po vyber jidel (taktez jsem mel k polevce dva kousky peciva za 20 Kc). Pri prichodu do podniku si mne nikdo ani nevsiml, nejspise proto, ze jsem prisel sam. Prednost daval personal ocividne hostum, kteri vypadali, ze nechaji slusnou utratu. Jednak to bylo neprijemne a druhak vtipne, protoze podnik byl v dobe obedu poloprazdny. Slaba obsluha, dlouhe cekani i na objednane jidlo a nehezky interier - takto znesvetit historickou budovu, na to bych nemel zaludek. Bohuzel tento podnik v tradici Moravske vinarny a kvalitnich jidel, ktera se tam varila, ani zdaleka nema narok pokracovat. Pokud budu mit chut na jidla z "Moravky", zajdu si radeji naproti do Vinarny Jadran, kam se puvodni Moravska vinarna prestehovala a Sedmy nebe nedoporucuji.

kacka092
15. duben 2011 | 12:03

Dobrý den, v nové Moravské vinárně jsem byla a jsem naprosto spokojená se zdejší kuchyní. Výběr jídel je rozmanitý a cenová kategorie je na Plzeň naprosto v pořádku. Chápu malé nedostatky při otevření nového podniku takže mi nic zásadně nevadilo, když jsem přišla dovnitř tak hospoda byla zaplněná a přes to jsem byla docela rychle obsloužená. Jídlo bylo rychle udělané a velice chutné. Ochutnala jsem zde svíčkovou a byla jak od babičky opravdu domácí. Všem vřele doporučuji aby tento podnik navštívily.

fe
13. duben 2011 | 13:35

Do Moravské vinárny jsem chodil často a rád. Bohužel, Sedmý nebe mě zklamalo od A-Z. Při příchodu si mě nikdo nevšiml, a tak to i nějakou chvíli zůstalo. Objednal jsem si z denní nabídky čočku na kyselo s opečenou klobásou a jelikož mám rád k luštěninám pečivo, požádal jsem i o něj. Jídlo bylo celkem rychle hotové, ovšem podle toho také vypadalo. Čočka byla příliš zahuštěná a suchá, klobása předpečená a vysušená. Jako pečivo mi byl podán chléb, za který mi bylo účtováno 20,- a na lístku byl označen jako "ošatka". Přijde mi trapné dělat rozruch pro pár korun, tak jsem to přešel, ale provoz restaurace by si měl uvědomit, že když do podniku přijde strávník pouze na rychlý a běžný oběd a zaplatí za dva kousky (dvě půlky krajíce) pečiva skoro jako za celý chléb, rád se vracet nebude. Celkově tedy hodnotím jednou hvězdičkou, a to jen a pouze proto, že málo restaurací v centru Plzně nabízí v polední nabídce luštěniny.

Markétka19
31. březen 2011 | 23:22

Já jsem neskutečně zklamaná, že skončila Moravská a je z ní tohle. Moji rodiče se seznámili v Moravský a i já mám na ní samý hezký vzpomínky. Ať je to tam třeba ze zlata, já do "Sedmýho nebe" nikdy nepůjdu!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde