Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivnice Husovka
By: pilsbot

Pivnice Husovka

15.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Husova 28 Pivnice II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek šipky kulečník Cheque Dejeuner platební karty gastroPASS ticket Restaurant Exit stravenky internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce regionální piva Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-603-477-938
WWW:http://www.pivnicehusovka.cz
email:info@pivnicehusovka.cz


Pivnice otevřena nově v červnu 2013, byl sem přesunut provoz ze zaniklé restaurace Stará Koruna. Po dlouhých letech, kdy byly v prostorách této původně tělocvičny s impozantním dřevěným stropem ve výšce 9 metrů provozovány především výherní automaty tu dnes nenajdete ani jeden, zato si pochutnáte na dobré české kuchyni (jak obědy, tak večeře) a na výběru z mnoha točených piv. Také je k dispozici projekce na opravdu velkém plátně (5m) a s kvalitním ozvučením, na zápasy si můžete u vchodu vsadit v sázkové kanceláři Fortuna a také si můžete zahrát šipky na několika strojích, fotbálek, kulečník. V patře se chystá také klub s otvírací dobou do pozdních nočních hodin, pokud by Vám byla provozní doba do 23 hodin příliš krátká.

Přednostmi jsou krom výběru piva a dobré kuchyně po celý den také velká kapacita (až 130 míst v jednom prostoru), možnost konání velkých oslav, srazů, maturitních večírků, koncertů a dalších společenských akcí a v neposlední řadě i blízkost centra a dobrá dopravní dostupnost i v nočních hodinách.

K parkování je možno krom parkování na ulici využít i vedlejší parkovací dům AVALON s parkováním první hodinu zdarma, pak za 20 Kč/hod.

V podniku se čepuje - Chlumecký Vít pšeničný  - Černohorský Kvasar 14° - Černohorský Velen 12° - Démon 13° - Gambrinus 10° - Klášter nefiltrovaný 11° - Kofola  - Pilsner Urquell 12° - Střídající se piva  - Svijanský Kvasničák 12,5° - Svijanský Máz 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality.

Kategorie - Pivnice - Hostince - Restaurace - Sportbary.

Hodnocení uživatelů

Marley Hodnocení 5.00

Marley
19. srpen 2014 | 21:07

No, trrochu to trvalo, než jsem zjistil, kam se poděla Stará Koruna s tím výběrem piv a kuchyní, jak jsem ji léta navštěvovalo na Jižním, kde je dnes místo ní prapodivný, do čtvrti nezapadající sterilní podnik :-) Tady je všechno v pořádku, pivo pořád dobré a každou hcvilku nějaká ta novinka, kuchyně snad ještě polepšila, alespoň podle množství lidí na obědě a toho, co jsem měl já.... a ten prostor! Na pivnici v Plzni unikátní, není problém sem dorazit s partou 20 kamarádů, při více než 100 místech k sezení (která tu vážně jsou) si sednete snad vždycky. Projekci sice neohodnotím, v poledne nic nedávali, ale na fotbal a pivo s nějakou tou večeří sem určitě rád vyrazím, plátno je obrovské a vidět je odevšad! Jsem zvědav, jak si tahle hospoda povede, ale přeji hodně štěstí!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde