Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pionýr
By: Stinin

Pionýr

133.0769III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.08
Adresa:Skupova 4 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky kulečník jukebox Cheque Dejeuner gastroPASS ticket Restaurant TV/projekce letní zahrada pivo z tanku Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-377-429-142
www:není uveden
email:není uveden


Pivní bar Pionýr je hospoda pro nenáročné i náročné uživatele. Schází se tam většinou pivní skauti z Bor, ale na druhou stranu je tam velký prostor pro kulečník. Mimojiné je zde prostorná teráska k letnímu posezení u vychlezené sklenice piva. Dopravíte se sem trolejbusem č. 16.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Pivnice

Kiss
18. únor 2011 | 18:08

Pionýr je stará klasika, která nezklame, ale ani nenadchne, každopádně obsluha je tady příjemná a pivečko stále šmakuje.

Švejk
31. prosinec 2007 | 14:02

Fajn hospůdka s velkou projekcí a v létě skvělou teráskou uprostřed stromečků. No hlavně na ní vidim z okna takže akorát daleko

:)

Vrky
30. říjen 2007 | 19:42

Je to tady fajn, hezky zařízený, projekce je super, bejvá tady docela plno. Kulečník je fajn, fotbálek křivej...

genetik
26. říjen 2006 | 16:10

Příjemná obsluha, jukebox, projektor, kulec, šipky, fotbálek a další ... pořádají se zde také turnaje v pokeru. Nemůžu si vynachválit - už jen pro to, že tam chodí lidé věku přibližně pětadvaceti let.

Jediný co bych vytkl ... zdá se mi to nevyužitý, ta hospoda má v hl. sále obrovskou plochu. Bych tam pořádal menší akce :)))

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde