Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Kamenný Rybník
By: ambiente

Kamenný Rybník

182.6111III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.61
Adresa:Plaská 1340 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) rybí kuchyně šipky letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Lochotín
Telefon:+420-377-521-890
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace v klidném prostředí v blízkosti Kamenného Rybníku. Zejména přes léto je hojně využívaná letní terasa, která skýtá příjemné posezení v přírodě. Pokud se pořádají u rybníka nějaké akce, je tento podnik často jediným zdrojem tekutin. Je zde také šipkový klub.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Pivnice

futur95
8. srpen 2012 | 14:23

Vždy jsme se stavěli cestou na kole v hospůdce. Co se stalo s Prazdrojem? Po natočení a není to poprvé, pivo šíleně zapáchá a nedá se pít!!! UDĚLEJTE S TÍM NĚCO.

jochy
30. červen 2010 | 21:40

Hospoda na okraji lesa, která přímo vybízí k návštěvě všechny procházkáře, sportovce a hlavně cyklisty. Pivečko mi tam vždy chutnalo, ovšem taky jsem tam nikdy nepřijel bez pořádné žízně :)

gambrmen
10. květen 2010 | 22:06

2hvezdicky + jedna navrch za retro atmosferu, dokonce tam jeste vcelku nedavno byli ty puvodni stary zahradni stolecky a zidlicky.

Kiss
11. květen 2009 | 22:15

Tohle je opravdu klasická postkomunistická hospůdka ve které jakoby se zastavil čas, ovšem svému účelu v převážně letních měsících slouží více než dobře, zvláště po těžké cyklotuře vždy potěší skvělým pivem za lidové ceny.

gary
3. květen 2009 | 00:27

Zde jsem byl párkrát a dojmy byly vždy různé, ale na zahrádce to špatné není. Po projížďce na kole tam pivo vždy bodne.

Vasek
17. květen 2007 | 13:35

Parádní prostředí, neni nadto, projet se po okolí na kole a zastavit na klobásku limo-či pivko...

Zunic
4. srpen 2006 | 19:00

šikla by menší modernizace. Taky by mohli něco udělat s pivním potrubím. Pivo je tam ne moc chutné. Na tak krásným místě na jakým to je, by se slušela hezčí hospůdka.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde