Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Balaton
By: Abuse

Balaton

393.3077III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.31
Adresa:Kaznějovská 49 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky TV/projekce letní zahrada pivo z tanku Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Bolevec, 32300
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Klasická kultovní hospoda nazývaná lidově Balík, která se už tak 50 let nezměnila. Výhodou je pohodová a rychlá obsluha. Levná jídla všeho druhu.

Šipkový automat v oddělené části hospody je příjemným zpestřením. V létě na stinné straně budovy přistaven zahradní stolek a pár židliček...

Otevírací doba:

Po-Pá 14:00-23:00

So-Ne 11:00-23:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Pivnice

m@estro
29. březen 2014 | 11:53

Pajzl? Kult? Klasika? Jedno z toho Balík určitě je, ale v létě nejlepší místo na osvěžení. A při pití piva tam platí tzv. geometrická řada (všechno na druhou). Když výčepnímu výslovně, ale opravdu výslovně řeknete že tohle už je poslední pivo a že další už nechcete, máte 50% naději že už ho opravdu nepřinese, v tom horším případě jsem jich tam měl vždycky 10. Takže radši 1 pivo ven na stojáka a dávat si pozor jestli vás výčepní nevidí s pulkou piva, protože jinak máte zaručeně další.

X-Worker
5. duben 2011 | 00:21

Good old Balík :)

06johnny
17. prosinec 2010 | 03:54

Balaton aka zakladna. Horys, Fedy a Rumenige. Jeden vetsi vtipalek nez druhej takze se zasmejem. Mam to za rohem, jsem tam vic nez casto. Hrajem casto poker. Nashle :-D

jochy
30. červen 2010 | 21:19

jo balík. mam to za barákem a možná i proto je to jedna z nejoblíbenejších hospod. výčepní mě zná a proto si můžu dovolit i předchlazený sklenice na výbornou plzeň. Ale i gambrinus je víc než ucházející. Šipky v zadní části hospody se stávají skvělým rozptýlením z neustálého přísunu. Doporučoval bych každému kdo si chce vychutnat orosený škopek, ale svou drahou polovičku sem na večeři nebo romantické posezení nezvěte...

Změna obsluhy, nicméně spíše k lepšímu. Ceny zůstaly takřka stejné, kvalita pivka taktéž zachována. Navíc pořízeno několik televizí navíc a plnohodnotná zahrádka.

volverine36
12. listopad 2009 | 20:30

Stará dobrá klasika. Není co dodat.

gary
2. červen 2009 | 02:26

Byl jsem zde jednou a nutno říct, že naposled. Zakouřeno takovým způsobem,, že jsem neviděl skoro ani na konec podniku. O kvalitě piva ani nemluvě. Co se týče jídla, to tady asi těžko můžete hhledat. Prostě a jednoduše, někomu to možná vyhovuje, ale já raději zajdu do okolních podniků.

BivojCUkr
11. listopad 2008 | 13:02

Balík... jednoznačně plzeňská jednička:))

Narttu
3. duben 2008 | 10:47

Letní seance na květnících a zimní vevnitř na stojáka. Obsluha je až moc rychlá, takže často je problém odejít:o))

Žijící legenda Plzně:)))

prajčis
21. srpen 2007 | 15:38

Tak toto místo je dnes už tak trochu legendou, škodovácká hospůdka, která má svůj vlastní styl... + je určitě ultra-rychlá obsluha, která umí číst myšlenky a také dobré pivko za babku... no neberte to:)

pavliCZECH
13. březen 2007 | 10:08

v poho knajpa, nic extra, nic hroznýho průměr...

Jeník
6. březen 2006 | 19:28

Jednoduše: Rychlá obsluha a dobrý pivo.

dikobraz
9. únor 2006 | 11:26

Pivo nic moc. Někomu chutná ale podchlazená desítka z tanku není zrovna muj šálek piva. Chodím tam jenom proto, že bydlím naproti, a třeba když máte ve stínu 38 stupňů tak vás nohy už jinam nedonesou.

A co se týče nabídky jídla: párek, bramborák, a něco k chroupání se vám v žaludku taky dlouho neohřeje.

Když už se někdo rozhodne navštívit boleveckou panelákovou periferii jsou tu k posezení lepší!!!

No trošku jsem to s tou negativní kritikou přehnal.

Svým způsobem jeto hospoda stylová samozřejmě i se stylovými barmany.

Zunic
23. leden 2006 | 14:55

Hospoda to je ve stylu 50. let. Zaslouží si pochvalu za unikátní originalitu interiéru. Jedna pozitivní věc této hospody je že mají šipky oddělený od placu pro sezení.

Enrique Ondo
8. prosinec 2005 | 18:11

Tak tahle putika opravdu za moc nestojí, ale už jsem viděl horší. Jestli je vám dobře ve společnosti sídlištních notoriků a zaprděnejch dědků, tak vřele doporučuju.

CyrilČestmír
3. prosinec 2005 | 17:12

Není nad starej dobrej Bál, Balík nebo chcete-li Baláč!

Precizní interiérová výzdoba SORELIstického typu 80.let snoubící se se stálou licencí kvality piva jako zástupcem let nynějších je příslibem "lepších hospodských zítřků"!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde