Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Funky Monkey
By: Alkaa

Funky Monkey

54.2000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.20
Adresa:Dřevěná 6 Music bary I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 32600
Telefon:+420-377-224-296
WWW:http://www.funkymonkey.cz/
email:info@funkymonkey.cz


Zajímavý a nenáročný klubík v centru Plzně. Příjemné posezení, kde si lze dát kávu už dopoledne. Večer se dá zde strávit nad příjemným drinkem s příjemnou obsluhou.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary - Kluby.

Hodnocení uživatelů

iivannka Hodnocení 4.00 leonaXYT Hodnocení 3.00 lUCiANO Hodnocení 5.00
jancatekk Hodnocení 5.00 xbeja Hodnocení 4.00

lUCiANO
26. červen 2012 | 13:06

Bezva muzika, výborný koktejly. Přes den ideální na kafe, večer občas zajdu popít. Pro upřesnění pro futur95 a leona XYT - obsluha je do 18 hodin, pak jen na baru (což chápu, je to tak skoro všude v klubech), stačí umět číst cedule :-)

iivannka
3. červen 2012 | 19:41

Byla jsem tu dvakrát, je pravda, že obsluha měla být na baru a pan barman nám to přišel říct, ale normálně nás obsloužil, koktejly jsou super. Doporučuju vyzkoušet Pick me up :-)

xbeja
30. prosinec 2011 | 17:07

Ja zase nesouhlasim s futur95, tenhle klub jsme objevili tepve nedavno, byli jsme tam vsehovsudy 2x a pokazdy obsluha super, obsluhovala nas normalne u stolu, i kdyz jsme vedeli, ze se chodi na bar.. :-)

futur95
27. prosinec 2011 | 13:14

Musím souhlasit s Leonou. Funky Monkey jsem navštívil tuto neděli. Po 10ti minutách nevšímání obsluhy na nás slečna houkla, že se chodí na bar. Nerozumím dvou věcem. Za prvé proč nás někdo na to neupozorní a to nejlépe ihned a ne po 10ti minutách totální ignorace ze strany obsluhy a za druhé, proč obsluha složená ze třech lidí neobsluhuje všechny stoly? Návštěvníků tam bylo v tu chvíli maximálně dvacet! FM nemá očividně zájem o zákazníka a peníze, proto mne tam již nikdo neuvidí. Škoda, interiér se mi velmi včetně hudby zamlouvá!

leonaXYT
15. leden 2011 | 13:26

Tenhle podnik jednoduše nechápu.. Interiér úžasnej, poloha dokonalá, nabídka široká... Tak mi někdo vysvětlete, proč tam pokaždý sedíme sami? :-O Byla jsem tu třikrát a nebyla tam ani noha:// Sice je tam dost zvláštní obsluha/neobsluha jen na baru - proč?? Ale nevěřim, že je tohle jedinej důvod, proč se tam nechodí.. Škoda, moc takhle originálních podniků v Plzni neni :-(

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde