Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cafe bar ROXY
By: pilsbot

Cafe bar ROXY

33.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Gerská 60 Music bary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek jukebox TV/projekce kulturní akce Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Košutka, 32300
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:bar.roxy@seznam.cz


Příjemné prostředí podkrovního baru. Široký sortiment nápojů, kávy. Možnost pořádání oslav, večírků atd. K dispozici fotbálek, jukebox, sportovní přenosy. Nabídka minutkové kuchyně a tataráku.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Pardál 10° - Pardál Echt 11°.

Kategorie - Music bary - Kavárny - Kluby.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 3.00 Kiss Hodnocení 3.00 milujijidlo Hodnocení 3.00

gary
24. únor 2011 | 21:18

Nedávno jsem zašel do po velmi dlouhé době otevřených prostor, podnik byl zcela prázdný, což je s podivem v dnešní době. Prostory se oproti minulým létům změnily jen částečně, každopádně obsluha byla v pohodě a piva s kafem byly dobré. Ještě by to chtělo trochu přitopit, bylo tam chladněji.

Kiss
18. únor 2011 | 18:10

Byly jsme vyzkoušet s kamarádem, přesto že byla sobota, tak bylo uplně prázdno, dříve tu bývala slušná herna, nebo music club, nyní spíše nic moc, nízké stropy, málo místa, ale levno.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde