Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Café Bar Nr.1
By: ambiente

Café Bar Nr.1

93.3333II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.33
Adresa:Bezručova 34 Music bary II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Menší podnik na místo někdejšího Vypeckovaného Pomeranče. Interiér je členitý, dole je posezení u baru nebo několika stolů. Po schodech pak můžete vyjít do prostoru nad barem, kde je gaučové posezení.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

jochy
26. srpen 2008 | 12:16

příjemně zastrčené místečko pro posezení. Dřív byla možnost dát si vodnici, ale naposledy už ne... pivo dřív bejvávalo taky víc pivem. koktejlík to snad napraví. velice neobvyklá pozornost podniku v podobě brambůrků..

Vladimír
3. červenec 2008 | 09:15

Nedobré pivo, navíc během poslední návštěvy došlo a půl hodiny potom došlo i lahvový, takže trochu zkaženej večer. Jinak místo je to poměrně příjemné s pohodovou obsluhou. V horní částí pod střechou bývá v létě ale poměrně vedro.

blackra16bit
2. duben 2008 | 02:07

sem na pivo NE na cokoli jiného ANO. Obsluha je úchvatná, nikdy jsem nezažil aby mě někde někdo usazoval a to ani v hotelu ale tady se tomu tak stalo. Možná měli jen silnou chvilku ale me to příjemně překvapilo. Pivo mi tu nechutnalo, avšak vše ostatní včetně koktejlů ano. Obsluha rychlá a milá, ceny standartní.

matee
15. únor 2008 | 13:31

Bar, který už vystřídal snad tisíc jmen, ale interiér je pořád stejný. Pohodová obsluha, možnost dát si vodnici a celkem dobré (i když docela drahé) pivo z něj dělá startovní rampu k (nejen) pátečním alkovycházkám :)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde