Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Becher Klub
By: ambiente

Becher Klub

112.3636III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.36
Adresa:Americká 49 Music bary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky kulečník TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Bar a pivnice v Kulturním domě na Americké. Prostory tvoří přední bar a zadní sál s několika kulečníkovými stoly a automaty na šipky.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

Michal
17. květen 2008 | 17:25

Divný, divný, divný... měl sem tu z toho takovej divnej pocit, vůbec se mi tu nelíbilo, bylo tam v podstatě prázdno a vůbec to neni útulný, ta rozsáhlost zadního sálu mi vadila. Obsluha na otázku co máte za pivo odpověděla: " Gambrinus, je to snad špatně?". Po mojí odpovědi, že jo, sem radši odešel...

Vohry
4. červen 2007 | 19:31

No tak tady jsme měli kdysi dávno mazec po maturáku:) Ještě že je to kousek z DK Inwest:) Obsluha na nás byla sice ostrá no ale moc se nedivim no:)

Fiky
18. prosinec 2006 | 15:17

Je to dobrý klub, když si chcete v klidu zahrát šipky nebo kulečník. Avšak na rušnější akce to tu opravdu není. A nechce je ani obsluha, jak již zmínil Ambiente.

ambiente
1. prosinec 2006 | 11:06

Je zde obvykle dost prázdno, což se nelze vzhleem k obsluze ani divit: "Prosím Vás, zase hned odejděte, vůbec se mi nelíbíte!" Na otázku "Proč? vy už zavíráte?" se dostalo jednoduché odpovědi "Třeba!"

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde