Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Music cafe Mlýn
By: HomolkaL

Music cafe Mlýn

52.6000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.60
Adresa:Radčická 40 Kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) jukebox bezbariérový přístup kulturní akce letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30000
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Velmi příjemně zařízený podnik, který se nachází v komplexu Kalikovský Mlýn, nedaleko od nákupního centra PLAZA.Klub je jako stvořený k pořádání koncertů, je zde originální kruhové podium, které poskytuje lepší kontakt s kapelou.V podniku se nachází jukebox velmi slušně napěchovaný různými hudebními žánry.Celkový dojem velmi precizně zařízeného klubu, ve kterém se rozhodně nešetřilo s použitými materiály, dokresluje prosklený strop, jehož různobarevné a měnící se efekty navozují ojedinělou atmosféru.

Klub je rovněž vhodný k pořádání vernisáží, oslav a večírků.Zajímavě řešená část pro sezení umožňuje najít své "útočiště" i středně početné partě lidí, kteří hledají to správné místo na posezení ke kávě nebo nealkoholickým či alkoholickým nápojům, kterých je zde opravdu slušný výběr.

Otevírací doba: út–čt 18–02, pá–so 18–04 hod

V podniku se čepuje - Guinness Stout - Plzeňský Prazdroj  - Stella Artois .

Kategorie - Kluby - Music bary.

Hodnocení uživatelů

L@D@ Hodnocení 3.00 Kostěj Hodnocení 2.00 bub Hodnocení 3.00
vitamin Hodnocení 1.00 Natty Hodnocení 4.00

bub
13. duben 2015 | 19:57

Pozor při placení vstupného! 11/04/15 na koncertu Cody se pán u vstupu snažil vracet o 100Kč méně a tvářil se že je to omylem... Přitom to bylo pravidlem. Klub dobrej, ale že se vás někdo snaží okrást hned u vstupu, to dobrej dojem dost kazí.

Natty
1. prosinec 2011 | 15:08

nevím proč si myslíte, že zde nemají klimatizaci, jelikož je viditelná už od vchodu. prostor je to nádherný a ideální pro veškeré akce. Obsluha na mě vždy byla moc milá a nestalo se mi že bych čekala dlouho na baru.

vitamin
22. duben 2011 | 10:40

souhlasím s kostějem, strašně malý prostory a šíleně velký ceny. obsluha nafrněná.

Kostěj
22. duben 2011 | 10:10

42,- za dvanáctku je fakt nechutně přepálený, zvlášť vezmeme-li v potaz, že v hospodě nemají ani klimatizaci. Včera na Hruškowicz jsme to po hodině vzdali, protože to bylo opravdu na padnutí.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde