Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Tess Café
By: romm

Tess Café

34.3333II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.33
Adresa:Slovanská 39 Kavárny II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-240-095
www:není uveden
email:není uveden


Stylová kavárna k posezení u kávy nebo na poslech nepravidelných hudebních akcí. WiFi free. Velký výběr dortů, pohárů, zmrzlin, koktejlů a občerstvení.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Kavárny - Kluby.

Hodnocení uživatelů

romm Hodnocení 4.00 HonzaOu Hodnocení 5.00

amy
6. leden 2013 | 18:46

byl to propadák

romm
2. květen 2011 | 12:59

Oceňuji zcela výjimečnou věc v této kategorii podniků, a to, že na stole není spousta nabídek zmrzlin, čajů, juice a jiných věcí, každá v jiném rozměru i vzhledu, jak bývá zvykem. Ovšem vybírat si můžete z elegantního nápojového lístku ve stylu roku 1991, který je navíc ne zcela přesný. Nebo vy znáte kávu Alberto?

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde