Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto SiCaffé Isis
By: Kiss

SiCaffé Isis

224.2273I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.23
Adresa:Anglické nábřeží 2780 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty Cheque Dejeuner ticket Restaurant gastroPASS bezbariérový přístup nekuřácký prostor internet/Wi-Fi letní zahrada kulturní akce cykloturistika Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-608-267-749
WWW:http://www.sicaffe.cz
email:info@sicaffe.cz


Velice příjemná a zprvu nenápadná kavárna poblíž centra s širokou nabídkou vlastních ovocných zákusků a vynikající smetanové zmrzliny.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell  - Stella Artois .

Kategorie - Kavárny

Cestovatel
16. červenec 2015 | 00:47

Na doporučení dnes navštíveno při služební cestě kolem. Obsluha mi příjemná nepřišla a o věhlasné kvalitě ochutnaných dortů, jak propagují na svých stránkách, nemohla být řeč. Kavárna (cukrárna) se snaží tvářit jako lepší podnik, ale cena za dorty mi přijde nadsazená, zvlášť když vedlejší stoly nebyly sklizené od špinavého nádobí a venku se povalovala spousta vajglů.

Jediné, co můžu pochválit, je dobrá cena za kopečkovou zmrzlinu (v porovnání k množství a chuti). Celkový dojem špatný, příště opakovat nebudu.

mastas30
7. červenec 2015 | 14:24

Ahoj, rozhodně nedoporučuji objednávat si dort z cukrárny SiCaffe Isis v Plzni. Objednali jsme si zde svatební a byl sice moc dobrý, nicméně jednání bylo o dost horší. Paní majitelka Kůsová nám stále nechtěla poslat přesnou cenu e-mailem předem, že ji spočítá až ten den dle surovin, nicméně jsem za ní byla osobně a celkovou cenu spočítala na maximálně 6 300 Kč včetně dopravy s tím, že mně raději řekne cenu vyšší, abychom nebyli následně nepříjemně překvapeni. Což jsme tedy opravdu byli, dort přebírala moje mami a paní si za něj naúčtovala nakonec cenu téměř dvojnásobnou ? 11 200 Kč. Za mne opravdu nehoráznost. Prapodivné bylo i jednání paní majitelky druhý den, které připomínalo spíše řeznického psa a za její vyjadřování by se nemusel stydět ani ten nejsprostší dlaždič. O omluvě opravdu nemohla být řeč a argumenty, že ona přeci nemohla vědět, kolik ten dort bude stát a že jela pro ovoce až do Prahy, abychom to měli dobré a jestli jsme chtěli raději dort hnusný a malý.. Předpokládala bych, že cukrárna Isis v centru Plzně má zkušenosti s výrobou svatebních dortů a minimálně přibližně zná ceny surovin a náklady na výrobu.

Tedy pokud chcete dobrý dort, ano, pokud korektní jednání, rozhodně ne.

futur95
8. srpen 2012 | 13:57

Nejlepší dorty, jaké jsem kdy jedl!!!

iivannka
30. květen 2012 | 11:53

Kdybych si vybírala cukrárnu podle interiéru, tak by to Isis nebyla. Ale mají tady úžasné zákusky i zmrzlinové poháry :-)

Tomáš
13. prosinec 2011 | 12:01

Když dostanu chuť na dortík, je to v centru Plzně jasná volba. Dortíky stojí kolem 37 korun a jsou prostě úžasné.

Interiér ani posezení venku nejsou sice můj styl (kov, plast koženka), ale já nejsem cílová skupina :). Takže zabalit a doma vychutnat.

Moniqa
27. červen 2011 | 22:06

Příjemná kavárnička v centru Plzně.. umístění nenápadné, zmrzlina více než výborná, zákusky taktéž a o jejich horké čokoládě se mi i zdává... :)ráda se vracím na zmrzlinový pohár s kokosem a jahodami a za kvalitu pokrmů a vstřícnost personálu mi nevadí si připlatit...

miffi
14. únor 2011 | 22:11

zákusky jsou nejlepší

viita
5. listopad 2010 | 13:30

Moje nejoblíbenější kavárnička v Plzni. Ideální na spicha na randění.:-) Neuvěřitelná zmrzlina, skvělá pohodová obsluha, čisté prostředí, parádní výběr zákusků a hlavně tu mají mou oblínebou bílou čokoládu, kterou si dávám místo kafe. 5 hvězd jako vyšitejch!

jochy
30. červen 2010 | 21:23

Velice chutná zmrzlina a ani kafe mě nijak neurazilo. Ovoce opravdu čerstvé. nelze než doporučit

Johnny
5. březen 2010 | 11:37

Vynikající zákusky, slabší káva, ale největší potíž je v na pohled improvizovaně působícím prostředí, které se také velmi snadno zakouří (když si ten jeden jediný kouřící člověk v kavárně prostě musí zakouřit), což požitek z dezertů či kávy dokáže znehodnotit velmi snadno.

Myšák
1. leden 2010 | 08:03

Tento podnik by asi ode mne získal velikou chválu, nevidět na vlastní oči jeho předlohu, a to v nesrovnatelném originále, v nedalekem městečku, ktera pusobí na trhu již řadu let, ještě dříve, než vůbec nějaký isis v plzni existoval. působí to na mě tím pádem jako velice urputná snaha, pochlubit se cizím peřím, at to stoji co to stoji. To máme my češi opravdu tak málo fantasie,že nedokažeme zrealizovat své vlastní nápady, byť jde jen o interier kavarny?není to smutné?

m@estro
14. září 2009 | 16:14

Poctivý zákusky s výbornou šlehačkou a k tomu celkem dobrý kafíčko + moc příjemná obsluha a výborná poloha v centru :)

gary
5. květen 2009 | 23:41

Pro někoho možná trochu dražší netradiční kavárna nedaleko centra. Ale za kvalitu se platí. A tady o kvalitě se rozhodně dá hovořit, vždy sem byl maximálně spokojen.

Kiss
4. květen 2009 | 18:35

Tento velice příjemný podnik je opravdovým skvostem v samotném srdci města, zvláště paní vedoucí vždy udělá, co Vám na očích vidí!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde