Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Picnic Cafe - dětská kavárna
By: pilsbot

Picnic Cafe - dětská kavárna

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Nám.gen.Píky 27 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-608-030-962
WWW:http://www.picniccafe.cz
email:info@picniccafe.cz


wifi Káva s malými dětmi a v klidu? Ano, díky nové dětské kavárně Picnic Cafe v Plzni. Kavárna disponuje dětským indoorovým hřištěm o rozloze 100m2, které zabaví i ty nejnáročnější rošťáky. Je zejména vhodné pro děti od 1 do 6-ti let. Váš malý ďáblík se spolehlivě zabaví v moderním dětském koutku se spoustou interaktivních hraček a lákavých atrakcí, které otestuje společně se svými vrstevníky.

Celá kavárna je navíc plně klimatizovaná, a tak nabídne vám i vašim ratolestem pohodu i v těch největších vedrech. V zázemí kavárny najdete též přebalovací pult, který je součástí speciální dětské toalety s nočníky, stupínkem a přechodovým prkénkem. Pohodlné gauče v zadní části kavárny jsou vhodné zejména pro kojící maminky, které mohou své dítě v klidu nakojit. Celý interiér kavárny je nekuřácký s možností bezplatného wi-fi připojení. Zaparkujete pohodlně v podzemních garážích a výtahem vyjedete až do prvního patra, kde se kavárna nachází.

Jídelní a nápojový lístek kavárny je sestaven tak, aby vyhovoval velkým i malým strávníkům. Kromě nejrůznějších druhů kvalitní kávy, čajů a toastů na něm najdete také zdravé svačinky, čerstvé ovoce, tvarohy, přesnídávky, delikatesní palačinky s různými náplněmi a kukuřičné tyčinky. Ochutnat můžete i čerstvě vymačkané šťávy z grepů nebo pomerančů.Bezkofeinová káva je samozřejmostí. Otevřeno je denně (včetně sobot a nedělí) od 8:30 do 19:30 hod.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Radler .

Kategorie - Kavárny

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde