Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Perlová Čajovna
By: Chico

Perlová Čajovna

353.8857I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.89
Adresa:Perlova 10 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner nekuřácký prostor Popularity: 11
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-723-494-567
www:není uveden
email:není uveden


Čajovna v centru Plzně nedaleko náměstí Republiky. Podnik nabízí tmavou relaxační místnost, kde si můžete odpočinout od ruchu města a popíjet některý z velké nabídky čajů. Možnost zapůjčení vodní dýmky (šíši) v kuřáckém salonku.

Otevírací doba:

Pondělí - neděle: 14:00 - 22:00

Kategorie - Kavárny

Chomacek
6. prosinec 2010 | 01:25

Ale jistě že je v Plzni víc čajoven. Perlová je bývalá Dobrá čajovna (frančíza, řetězec, plusem standart, mínusem uniformita) která se z "tajuplných" důvodů trhla. Je hodně "provařená" a nyní rozhodně nejlepší za celou dobu své kariéry, ale v Plzni jsou i čajovny luxusnější, i levnější, i duchovnější, i alternativnější, i s lepšími čaji, a i s lepšími dýmkami. Řešit to zde nemá moc cenu, od toho je už pár let jiný web specializovaný na čajovny.

viita
5. listopad 2010 | 13:46

Čajovna nemá chybu, je opravdu útulná. Takový typ čajovny tu jiný není. PS: poznámky typu, že když tam není pivo tak to sem nepatří a budu to kvůli tomu špatně hodnotit jsou podle mého úplně zcestné... zamyslete se.

lofason
20. říjen 2010 | 22:25

Čajovna užasná, ale vzhledem ke stránce na které se nacházíme, tak dám hvězdu jednu kvůli absenci piva.

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:27

skvela cajovna, pro zastaveni se, ochutnani dobreho caje, odpocinuti si od stresu v seru a vklidu pri poslechu nejake fajn hudby a nebo s kamarady zajit do salonku na vodnici a k ni si dat nejakou dobrou specialitu. Vynikajici podnik at pro navstevu v jednom/dvou ci vice lidech :). Jen prosim nerusit delikatni atmosferu.

Pájator
7. prosinec 2008 | 16:04

Možná dobrá čajovna, ale hodnotit na těchto stránkách čajovnu asi není úplně ono. To už by jsme rovnou mohli hodnotit cukrárny a mléčné bary. Takže s přihlédnutím k zaměření těchto stránek a k naprostému nedostatku piva v této provozovně... rozhodně nedoporučuji návštěvu.

Shotice
4. říjen 2008 | 15:11

nejlepší čajovna v plzni. na relaxaci, romantiku, výbornej výběr čajíčků-má svoje kouzlo-doporučuji si dát i šíšu.. a obsluha naprosto skvělá!!!! Akorát by mohli mít otevřeno do 23 škoda že je tak malá - pořád narváno!

Syny
29. září 2008 | 17:09

Chodim sem s pritelkyni a ac sem takoveto podniky predtim nenavstevoval, tak me to velice prijemne prekvapilo. Prijemna atmosfera a klid. Jen oteviraci doba do 22:00 bych rekl, ze je pomerne malo. Ale i tak davam plny pocet jelikoz se mi tam opravdu libilo.

fairysek
18. září 2008 | 21:21

jiný svět .. klidný, hloubavý, voňavý. najdete mě tam často :)) a až na chování paní majitelky nemám, co bych vytkla

Verunin
20. červenec 2008 | 21:07

nejpříjemnější čajovna v Plzni ;) to je bez debat, především díky interiéru, atmosféře, profesionalitě obsluhy, kvalitě nabízených čajíků a jim podobných lahod.. :) šíšu sem am ještě nezkoušela, ale není pochyb, že budu spokojena i s ní ... rozhodně doporučuju vyzkoušet-budete pak chtít chodit jedině tam XD

Johnny
1. listopad 2007 | 11:51

Tak relaxační a pohodovou atmosféru si těžko vytvořím i doma. Tma, svíčky, tichá hudba a pohodlné polštářky pod zadek a.... prostě relaxace. Obsluha příjemná a čaje výborné. Tenhle podnik mě přesvědčil, že nejen pivo se dá pít... :)

Chico
1. listopad 2007 | 01:00

Moc dobrá čajovna, klidný prostředí dobrá hudba a ochotný personál. Prostoru na podávání čaje je dost ale jestli si chcete dát šíšu tak doporučuju rezervaci bohužel sou jenom dva koberečky.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde