Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto La Siesta Caffé
By: tomko

La Siesta Caffé

32.3333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.33
Adresa:Františkánská 12 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 32000
Telefon:+420-371-651-231
WWW:http://www.lasiestacaffe.cz
email:není uveden


Nově otevřená kavárna v centru města v latinskoamerickém stylu. Specializace na kávu z kávovaru La Cimbali který je svého druhu největší v čechách a je vyroben v americké verzi (Tall Cups), kdy lze kafe dělat s sebou do kelímku 0.2dcl a 0.3dcl v kvalitě italského espressa. Ke snídani jsou k dispozici čerstvě rozpečené Croissanty a domácí čaj limeto-mátový čaj slazený medem.

Mletí kávy zajišťují mlýnky nové generace (La Cimbali - Magnum Silver) bez zásobníku na mletou kávu. Mletí probíhá za pomoci kónických kamenů a je vždy pro každý nápoj čerstvě namletá. Dále je v nabídce výborný Fresh z italského stroje Orangefresh(známý z řetězce Autogrill Italia), který zaručuje vždy čerstvý nápoj bez pachuti pomerančové kůry.

Samozřejmostí jsou italské bagety Pannini a italská pizza. Vše z kvalitních surovin. K dostání pivo v plechovce Gambrinus a italské pivo Peroni.

Otevírací doba:

Po, Út, Čt 7:00 - 21:00

St, Pá 7:00 - 6:00 (noční provoz)

So 18:00 - 6:00 (noční provoz)

Ne - zavřeno

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Kavárny

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 3.00 wrunka Hodnocení 3.00 kutna Hodnocení 1.00

kutna
6. prosinec 2015 | 04:53

Tento podnik žije jen díky nočnímu životu v Plzni, kdy je zákazníkům jedno, za co a kolik platí. 1/4 "pizzy" za 58,-, dopočtěte si to do celku (absence koření apod. + rotace ... ehm...."kuchařů"). Obsluha na nule a ať je to aktuálně mladá "dáma" Češka, která dává fest najevo, že otravujete, nebo Ukrajinka (Ruska?), u které záleží na náladě. Někdy ok, někdy byste po ní peníze či něco jiného nejraději hodili. Jestli vám je vše uvedené jedno a raději si nedáte z nouze kebab nebo okno v McDonalds, je tenhle podnik pro vás. V jiném případě doporučuji se tomuhle bistru obloukem vyhnout.

Kiss
13. prosinec 2009 | 19:34

Je to spíše taková prodejna, než kavárna, ale káva je opravdu delikatesní, snídańové meny je mnohem lepší než třeba v MC DONALD, takže v době pracovní pauzy optimální varianta.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde