Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Jiný Svět
By: pilsbot

Jiný Svět

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Náměstí gen. Píky 5 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Plzeň
Telefon:+420-775-995-136
www:není uveden
email:není uveden


Kavárna Jiný Svět, která se nachází v těsné blízkosti bazénu na Slovanech je nově otevřená,nekuřácká kavárna, zaměřená hlavně pro děti. Je zde velký bezplatný dětský koutek 30m2. Prostředí je komletně nové. Na toaletách jsou přebalovací pulty, speciální malá, nízká umyvadla na fotobuňku pro děti. Uvnitř je i oddělené parkoviště pro kočárky, koloběžky atd.. Připojení Wifi zdarma. Máme zde 3 lcd televizory propojené s kamerou v dětském koutku, takže máte přehled odkudkoliv co právě dělají Vaše ratolesti. Nabízíme velký výběr koktejlů - alko i nealko,pivo pouze lahvová 12° a nealko, vína - Habánské sklepy, zmrzliny, nanuky, zákusky, toasty, palačinky atd.. Pořádáme dětské oslavy. Můžete si Nás najít také na Facebooku.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Kavárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde