Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Café Skupa
By: gary

Café Skupa

24.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.50
Adresa:Náměstí Republiky 18 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-378-370-80
WWW:http://www.muzeumloutek.cz/cs/cafe-scupa
email:muzeumloutek@zcm.cz


nteriér kavárny je inspirován podobou dochovaného bytu manželů Skupových, kteří v něm bydleli ještě v 50. letech 20. století, včetně reprodukce malby od Jiřího Trnky, kterou vytvořil v bytě Skupových ve 30. letech minulého století.

Kavárna nabízí mimo širokého sortimentu studených a teplých nápojů i jedinečnou atmosféru a klidné posezení. Jako překvapení nabízíme tzv. Hurvínkovo mlsáničko.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Kavárny.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 4.00

gary
31. srpen 2010 | 23:16

Perfektní prostředí, unikátní kavárna v muzeu, ale loutek. Ceny o něco vyšší, ale kafe se zákuskem bylo naprosto famózní. Obsluha všímavá a to se mi líbí.

Kiss
15. duben 2010 | 11:20

Krásný a originální historický interiér, výborné zákusky i káva za skvělou cenu, ideální varianta po návštěvě nového muzea, na které Plzeň čekala již velmi dlouho.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde