Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Šebestů
By: steve-o

U Šebestů

122.6667III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.67
Adresa:Vojtěcha Rojíka 55 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky kulečník gastroPASS TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Újezd, 31200
Telefon:+420-377-460-065
www:není uveden
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Hospoda na okraji Plzně, se sálem, salonkem a krásnou letní zahradou s podiem a výhledem na koně.

K dispozici je každý den kuchyň od 11:00 do 20:00 hod. Pořádají zde různé kulturní akce pro všechny věkové kategorie. Široký sortiment nabízených alkoholických a nealkoholických nápojů.

Otevírací doba:

Po- čt, ne:11:00 - 23:00

Pá- so: 11:00 - 24:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Pardál 10°.

Kategorie - Hostince

pepa123
10. leden 2010 | 03:03

Vážení zákazníci, je mi líto ale v této restauaraci naše společnost ukončila provoz, pan majitel totiž neví co chce a během jednoho rozhovoru je schopen několikrát změnit názor. Většina majitelů restaurací usiluje o to aby jejich podniky prosperovali a rozvíjeli se, U Šebestů se pan majitel vůbec nesnaží o to aby restaurace měnila obraz k lepšímu. Jde mu o to aby podnik byl posledním komunistickým skanzenem v Plzni, kam chodí a bude chodit pouze deset jeho informátorů, kteří nesnesou v restauraci žádné změny, a ani jiné další hosty. Josef Prelovský - Panzada s. r. o. panzada@panzada. cz

kralovsky
31. prosinec 2009 | 23:49

Docela pěklná hospoda, asi půl roku to vypadalo že tam skončil komunismus a konečně to bude hospoda, která má co nabídnout i lidem kterým je pod padesát... Ale tento provozovatel skončil asi v listopadu a od té doby je to tam opět naprostá katastrofa.... Chápu že deset dědků, kteří tam sedí denně mají přednost ale proč by tam chodil někdo jiný když nic jiného než pivo nemá nárok dostat.

gary
3. květen 2009 | 00:20

Tak zde končily kdysi naše túry všude po kraji. Vevnitř to ujde, ale na zahrádce to nemá chybu. Jídlo běžné v hospůdkách tohoto typu. Obsluha vtipná a v pohodě.

Chico
1. únor 2008 | 00:38

Klasická "komunistická" hospoda s malinkym kulturákem. Obsluha příjemná a rychlá, i přestože jsou to manželé Šebestové a mají toho hodně za sebou. Pravidelní štamgasti hrající šipky a pijící korbely Gábiny tam naprosto zapadají. Pivo dobrý a taky + za Svijany, na Doubravce asi jediný místo kde je točí.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde