Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Pechtů
By: Kiss

U Pechtů

173.8235I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.82
Adresa:Květná E 414 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek šipky TV/projekce kulturní akce letní zahrada cykloturistika Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Doudlevce, 32600
Telefon:+420-777-095-096
WWW:http://www.upechtu.estranky.cz
email:není uveden


Velice příjemná rodinná hospůdka bratrů Pejcharových, jejíž poloha doslova vyzývá k pohodovému strávení odpoledne s celou rodinou, ať už na kole či kolečkových bruslích nebo jiných sportů, poblíž se nachází sportovní areál a tenisové kurty.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus 12° - Gambrinus Excellent 11° - Kofola  - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Hostince

jamboox
20. březen 2012 | 20:58

Venkovní část ve své oblasti naprosto bezkonkurenční. Vnitřek hospůdky připomíná klasickou útulnou čtyřku v dobrém slova smyslu. Obsluha fajn, pivo vynikající.

Mínusem je akorát ovzduší. I kuřáci se leckdy cítí jako v udírně, proto u nekuřáků je zřejmě třeba řádné množství tolerance.

leonaXYT
22. leden 2012 | 17:32

V létě naprosto bezkonkurenční, kdykoliv vyrážíme na kole, zastavíme se. Velký plus za zastřešený sezení a hlavně dětský hřiště.

Demanta
5. srpen 2010 | 15:52

Výborná zastávka cyklistů, dobré pivo, milá obsluha. Po domluvě lze venku udělat akci, pronajmout zastřešený udírnogril. Tady to mohu jen doporučit :)

gary
12. srpen 2009 | 00:01

Na doporučení kolegy jsme sem zajeli po koupání a rozhodně jsme nelitovali. Neb nejen pro cyklisty jako dělané, dostatek míst skutečně pro všechny. Výborné pivko, skvělé jídlo, perfektní prostředí.

Kiss
1. srpen 2009 | 13:51

Tento podnik se nachází v klidné lokalitě u řeky mezi stromy a přesto v centru města, kde jsem po sportovním výkonu našel oázu klidu. navíc zde grilovali a já jsem po letech spatřil hokejovou legendu Rudlu Pejchara. Jídlo i pivo zde nemělo chybu, rychlost a ochota personálu brala dech, venku byla úžasná a pohodová atmosféra. Škoda jen, že jsem to tu nenalezl dříve.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde