Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Kalicha
By: Elvin

U Kalicha

222.6818II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.68
Adresa:Skvrňanská 18 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) šipky kulečník bowling ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Centrum, 32000
Telefon:+420-723-879-893
www:není uveden
email:restauraceukalicha@seznam.cz


Restaurace s dlouholetou tradicí se nachází nedaleko centra Plzně, asi 150 m od centrálního autobusového nádraží. Nabízíme klasickou českou kuchyni včetně zvěřinových specialit. Jsou zde stavebně oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. K dispozici jsou Vám tři salonky pro 15, 35 a 150 osob, které jsou ideální pro pořádání rodinných oslav, teambuildingů, svateb, školení, maturitních večírků, pracovních schůzí apod. Máme bohaté zkušenosti s přípravou rautů, které připravíme dle Vašich představ. Vaše setkání se nemusí omezovat pouze na posezení s přáteli, k dispozici Vám je i herna se čtyřmi bowlingovými dráhami, čtyřmi billiárdovými stoly, elektronickými šipkami a air hockeyem, která zpestří Váš večer. Čeká na Vás příjemné prostředí s přátelskou obsluhou.

V podniku se čepuje - Gambrinus 12° - Master 13° - Pilsner Urquell 12°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - zvěřina a ryby.

Kategorie - Hostince - Restaurace.

remus
7. listopad 2014 | 10:37

Je vůbec ještě v provozu?

bari
7. únor 2011 | 08:34

Po pár návštěvách v uplynulých měsících celkem velká spokojenost, jídlo výborné, pivo taky, obsluha taky, hlavě aby to vydrželo!!

gary
3. květen 2009 | 00:16

V tomto podniku jsme občas měli firemní akcičky s bowlingem. Dráhy už leccos pamatujou, koule též. Obsluha nechvátá, ale s jídlem pro opravdu spoustu lidí jsem byl spokojen.

prochy.91
27. říjen 2008 | 13:02

Na bowlingu jsem tu sice nikdy nebyl, ale v restauraci jsem se vždycky velmi dobře a levně najedl a ani s obsluhou jsem problém neměl. Klidně doporučuju.

hph
24. září 2008 | 07:17

Restaurace i docela pěkná, ale ta obsluha u bowlingu je doslova tragická. Nečekejte žádný příjemný kontakt. Vypadá to, jakoby to ta barmanka měla za trest, když přijdete a nedejbože něco chcete.

Navíc mají opravdu divné pravidlo - pokud u jedné bowlingové dráhy sedí více jak 8 lidí, musíte platit 2 dráhy (i když hraje třeba jenom 6 lidí o statní se jen baví) - fuj fuj fuj. Navíc jsou dráhy dost nekvalitní a koule to samé.

pavliCZECH
13. březen 2007 | 10:30

jj, bowling, šipky atd., dobrá věc, jedno z mála takovýchto zařízení v Plzni

Johnny
15. červenec 2006 | 21:35

Velmi, velmi nepříjemná obsluha.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde