Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ranč Šídlovák
By: gary

Ranč Šídlovák

184.4444I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.44
Adresa:Gerská Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek jukebox nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada cykloturistika regionální piva Popularity: 14
Co to je?
Plzeň - Bolevec, 32323
Telefon:+420-605-817-887
WWW:http://www.rancsidlovak.cz
email:objednavka@rancsidlovak.cz


Ranč Šídlovák se nachází v Plzni, výpadovka směr Záluží, u Šídloveckého rybníka, 150 metrů od konečné tramvaje č. 4 Plzeň - Lochotín.

Ranč je domovem několika koní a pro partu lidí, která tady vytváří zázemí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Milovníci koní, ať děti anebo dospělí, si mohou domluvit vyjížďky na koních do krásné přírody nebo ty méně odvážnější vodění na koních.

K dobré pohodě patří i stylová nekuřácká hospůdka s interiérem dřevěné chaloupky, s krbem, udírnou a terasou, kde zapomenete na každodenní shon.

Po domluvě lze u nás uspořádat grilování či zpívanou. Návštěvníci se zde scházejí a potkávají, posedí u ohýnku a povyprávějí a nerušeně vnímají občasné zařehtání koní a výskot dětí…

V podniku se čepuje - Chodovar 11° - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Hostince

Pájator
14. červen 2015 | 17:16

Výborná hospůdka. Párkrát jsem ocenil při procházce s dětma v lese a ještě se chystám na pořádnou návštěvu. Pěkné prostředí, výborné pivo (a tím nemyslím G), nekuřácké protředí a jako bonus je to stranou ruchu velkoměsta...

Po letech musím bohužel trochu revidovat původní hodnocení. Majitel zde spousty věcí přidělal a vylepšil, ale co zde zůstává stále stejné, jsou naprosto otřesné záchody. Dvě TOIky do kterých si troufnou jen otrlí a zbytek chodí raději do lesa. A k tomu zdejší ceny. Za pivo zaplatíte jako v centru města a na záchod pak musíte jít ke stromu. Majitel zjevně zneužívá umístění a pořádně rýžuje. Škoda...

Jeepers Creepers
16. leden 2015 | 09:09

Tak na tomto podniku je opravdu vidět, že se někdo stará a baví ho to... každou chvíli něco nového, vylepšeného, opraveného atd.:-)Hlavně v létě pohodové posezení venku, dá se říct že již v přírodě. Podnik je v "ďolíku" hned v blízkosti rybníka, tak je třeba počítat v létě ve večerních hodinách s trochu větším chladem než ve městě. Co může být pro někoho, kdo si rád k pivku zapálí (jako třeba já) nevýhoda, že uvnitř pěkně zařízené hospůdky je nekuřácké prostředí, takže na cigárko "na stojáka" ven na terasu.

futur95
8. srpen 2012 | 14:41

Super místo, super stavba. Pivo v pohodě. Jen by to chtělo zvětšit výběr jídla k pivu. Ale v rámci možností ok.

M_k
26. říjen 2011 | 11:16

Chodovar a nekuřácké prostředí!! Super. Jen obsluha bývá občas docela protivná.

Blueflanker
24. červen 2011 | 18:39

ve své kategorii skvělý podnik, super srub a dobrá poloha s dobrým pivem. To u Šídlováku chybělo. Stojí za zastavení!

hard
27. říjen 2010 | 08:36

Příjemná zastávka při procházce kolem boleváckých rybajzů. Nakládaný hermelín je luxusní. Hezký interiér, kde mě akorát ruší nehodící se Jukebox, pivko lahodné. Nekuřácký prostor. Byl jsem mile překvapen.

Kiss
21. srpen 2010 | 14:18

Ideální místo na podobně laděnou hospůdku, uvnitř je to sice velice útulné, ale zase perfektně řešené. Zejména pivo chodovar a zahrádka v horkých letních je skvělá.

švestík
16. červenec 2010 | 17:40

Jo, tak tohle mohu jedině doporučit. Dobré pivko, vynikající klobásky, pohodová atmosféra, čerstvý vzduch a musím smeknout před majitelem, jaký ranč se mu podařilo vlastníma rukama vybudovat. V Plzni už jsem jen sporadicky, nicméně když jsem byl na Šídlováku naposledy, stála tam jen Avie, kterou už zmínil gambrmen. Musím říci, že jsem byl více než mile překvapen, když jsem viděl, jak moc se to tam od mé poslední návštěvy změnilo. Takových podniků moc nenajdete...

gambrmen
19. květen 2010 | 04:11

Diky Chodovaru jsme sem chodili i v dobe kdyz tu misto hospudky stala jen Avie s okynkem pro vycep. od te doby co stuji ta chaloupka tak sme tam casteji, kolikrat tam jakoby nahodou zabloudim pri venceni psa:) S blizicim se letem je zde ale cim dal tim vice plno az narvano, coz uz neni ono (teda pro me, pro majitele urcite ano:)

gary
20. únor 2010 | 22:20

Tento podnik mám kousíček od domova a musím říct, že už je to moje kultovní místo, nenabízí sice tolik jako konkurenční podniky v této oblasti, ale nově postavená hospůdka ze dřeva vevnitř pěkně myslivecky vyzdobena, s krbem na zahřítí, ale i dobrým pivem, dokonce Chodovarem, jež se v Plzni moc nevidí. Dále i zněco k jídlu zde najdete. Obsluha slušná. Prostě se snaží a je to vidět. Doporučuji.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde