Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cardinal Club
By: Abuse

Cardinal Club

752.9733III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.97
Adresa:Kardinála Berana 10 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky gastroPASS letní zahrada Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-220-070
WWW:http://www.balda.cz/cc
email:není uveden


Štamgasty též nazývaný Kardinál je hospůdka nedaleko centra. Interiér je zařízen ve dřevě a cihlách, ke sledování sportovních zápasů slouží plazmová televize. K dispozici je také oddělený salonek vhodný k uspořádání třídních srazů, podnikových akcí apod. V nabídce jsou jídle klasické české kuchyně, přes poledne výhodné hotovky. V létě je možné využít zahrádky, která je ale bez obsluhy.

Otevírací doba:

PO-ČT 11:00 - 01:00

PÁ 11:00 - 03:00

SO 17:00 - 03:00

NE zavřeno

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Kelt Stout  - Kofola  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Hostince - Restaurace.

italianahani
27. duben 2013 | 15:57

"Cécéčko" mám ráda, chodím tam celkem často, pivo mají dobré, obsluha je příjemná a co se týče kuchyně, tak mi snad vždycky chutnalo. Jen zde občas bývá hluk, pokud je sportovní přenos v TV nebo je příliš hlasitá hudba...

Tlustej
26. květen 2012 | 21:42

Nedávno byla hospoda rozšířena o další prostor (sklep sousedního domu) a mám dojem, že tato část je nově vedena jako nekuřácký prostor - takže problémům tohoto rázu by tím mělo jít předejít. Kvalita jídla proměnlivá, asi podle kuchaře, nicméně vždy alespoň průměr. Z piva doporučuji jedenáctku "G", desítka mi přišla nic moc - ale zase jde jen o osobní preference.

joshua
12. leden 2012 | 22:54

milá ale ne moc rychlá obsluha... ale ještě se to dá tolerovat :) na sledování fotbalu v televizi prakticky ideální hospoda. pivo (plzen) ani jídlo žádná hitparáda ale ujde to. nevýhodou je dost zakouřené prostředí. suma sumárum: rád sem občas zajdu a v blízkým okolí univerzitních budov asi nejlepší hospoda.

Tomáš
16. únor 2011 | 17:30

Cardinal je pěkná hospůdka na posezení, ale holky za barem by mohly trochu zrychlit(pravda, přijdu sem jen v nabitých večerech).

Příjemný je nejen interiér, ale i jídelák plný dobrot k pivu. Snad jen odvětrání by mohli lépe vyřešit.

jochy
26. únor 2010 | 17:34

Bylo tam sice trošku víc zakouřeno, ale pivo mi chutnalo, tak jsem ochoten k toleranci horšího vzduchu. Obsluha sice milá, ale trošku rychlosti by jistě nevadilo ;)

Nedávno jsem opět zavítal na návštěvu tohoto klubu a byl příjemně překvapen minimálně kuchyní, kterou bych zde patrně nehledal. Jídlo super, pivo mi chutná i nadále.

taklberry
24. květen 2009 | 11:31

Pivo dobré, Kelt i 12 Prazdroj. Jídlo výborné. Zahrádka příjemná, ale bez obsluhy :-( Že by trest za to, že je i v Čechách občas hezky? Alespoň sklidit talíře po jídle by občas nějaký brigádník mohl. S obsluhou se dá rozumně domluvit a ještě je veselá až tancující :-) Probojovat se k baru a objednat si je někdy akce na 10 a více minut.

Jena
22. červen 2008 | 00:39

Normalni hospudka na pomezi klubiku. Cisto, interier prijemny. jidlo je chutny a rozumne drahy, kdyz si domluvite akci (a radne ji zacalujete), umi i dost slusnej raut.

Pivko moc neposoudim, piju tam jen Kelta a ten je oukej.

Obsluha v mezich moznosti, mohly by divcinky kmitat trochu vic, ale zadna tragedie.

Neudelate chybu, kdyz zajdete se znamyma na pivko a veceri.

Jen bacha na kafe - Alfredo neni Segafredo!!! Proste mate-li radi kafe, tak tam si ho odeprete!!

Abuse
30. prosinec 2007 | 13:43

Dřív jsem to tu měl docela rád. Já se choval vždy slušně a obsluha taky celkem ušla, ale včera tomu personál nasadil korunu nejkorunovatější.

Nejdřív se nás snažili okrást připsánim naprosto nesmyslného počtu piv na účet a posléze nás napadl ožralý provozák (nebo údajně jak tvrdil majitel). Je mi to fuk jakou plní funkci. Jen abyste věděli s kym se vůbec nabavit. Je to takovej mrňavej človíček, kterej se bez svých gorilích kamarádů ani neuprdne.

Každopádně ke spokojenosti obou zúčastněných stran už do týhle putiky nikdy nevkročím.

Naval Xixon
30. prosinec 2007 | 04:28

Mám odtamtud ten nejhorší zážitek! Nepříjemná obsluha se nás snažila obrat na účtě. Když jsme se nedali tak nás sám majitel napadl. Svalil mě na zem a kopal do mě! Ještě že se nás hosti zastali. Už nás tam nikdo nidky neuvidí.

Vladimír
24. listopad 2007 | 21:55

výborný místo přes den na oběd i večer posedět nad pivkem.

Stinin
25. červen 2007 | 23:59

Cardinál je ucházející. Když je člověk hodně pod parou, tak okolo třetí si tam i slušně na tom malým prostoru zatrsá:-)

Vasek
16. květen 2007 | 13:18

Celkem dobrej klubík, točej dobrý pivo a je to kus od centra, spoje taky v poho - nevýhodou je že v pátek a sobotu bejvá dost narváno, tak chce přijít dřív.

gambrmen
2. únor 2007 | 17:43

je to tam pekny, dobrej Kelt, ale holt ta obsluha...

Michal
20. leden 2007 | 15:32

Maj výbornýho Kelta za rozumnou cenu.

Po poslední návštěvě musim říct, že Kelt je dobrej furt, ale ta cena už rozumná neni. 28 kč mi příde dost za 0,4l.

nasa
2. leden 2007 | 12:48

vyborna kuchyne, pomala obsluha

marek
27. červen 2006 | 11:04

Pohodová hospůdka s pohodovou obsluhou. Dobré pivo, dobré jídlo. Doporučuji.

Chody
7. březen 2006 | 15:46

Když jsem tu byl naposledy, je to už několik let, tak pivo vyloženě smrdělo

dikobraz
9. únor 2006 | 15:08

Ve srovnání s nejbližšíma knajpama je tady čisto a ne draho. Se špatným chováním obsluhy mi to připadá jako morová nákaza.Poklidná zahrádka je asi opravdu jediná věc která mě více zaujala.

Pony
15. prosinec 2005 | 21:48

Jediné co je na Cardinalu bobrého je pivo a již zmiňovaná zahrádka. Možná i ta obsluha by se dala brát jako výhoda, protože se tam zaručeně rychle neopijete. Jako další výhodu bych bral i slušnou kuchyni, ale jak je v Cardinalu zvykem, trochu jim to trvá...

Enrique Ondo
8. prosinec 2005 | 18:28

Cardinala beru jako jednu ze svejch nejoblíbenějších hospod. Stylovej podnik s levnym a dobrym pivem a jídlem a pohodovou, sic trochu svéráznou obsluhou. Letní zahrádka je hodně v klidu a může být vy(zne)užita i k větším akcím. Stejně tak salonek, kterej je tipuju tak pro 15 pijáků.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde