Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Astra
By: ambiente

Astra

32.6667III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.67
Adresa:Dlouhá 57 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Doubravka
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Klasická géčková hospoda v Lobzích v objektu zvaném Astra. Můžete zde očekávat štamgasty a levné pivo. Podnik prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se zde nachází herna a sportbar.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

pavliCZECH Hodnocení 4.00 Zunic Hodnocení 1.00 Petricek Hodnocení 3.00

pavliCZECH
9. říjen 2006 | 14:16

Astra je dobrá pro posezení na terásce, vevnitř je téměř nedýchatelno a musíte poslouchat žvásty štamgastů, kterých má tato hospoda požehnaně. V současné době prochází Astra rekonstrukcí. Co s ní bude nikdo neví. Jen aby nám nezrušili terásku.....

jesterka
4. září 2006 | 15:25

V současné době je zavřená a prochází rekonstrukcí. Doufám , že změny budou k lepšímu , protože to, co tu fungovalo do teď , byl děs a hrůza . Nic horšího jsem v porevoluční Plzni nenašla. Klientela tomu odpovídala a často i přespávala pod teráskou. Rvačky a policie na denním pořádku. Z druhé strany byl non-stop pro bezdomovce.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde