Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Piccolo Café
By: ambiente

Piccolo Café

111.9091III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 1.91
Adresa:Masarykova 150 Herny III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky kulečník nonstop Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Doubravka
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Non-stop a herna poblíž na rohu Rokycanské a Masarykovy třídy - U Pieatasu. Součástí je také sázková kancelář. Mají zde 9 stopý kulečník

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Granát 12° - Staropramen 10°.

Kategorie - Herny

robertmálek
16. červen 2012 | 13:37

koukám že komentáře se tu dlouho neukázali. Tleskám ve stoje p. Veselému=) Doslova a výstižně popsal obsluhu a průběh v baru. Co se týče obsluhy tak je to tam sama odporná a nepříjemná kravka která vypadá jak prostitutka, která si do práce chodí drbat a pomlouvat a jestli to u ní doma vypadá stejně jako její úklid v baru tak docela čunátko!!!!!!!!!!!

janveselý
11. červen 2012 | 17:50

Musím říct, že toto místo je snad nejhorší, co může vůbec být. Nejsem ten tip, který si stěžuje na podnik pokaždý, kdy nejsem spokojen.. popravdě toto je moje první stížnost, kterou jsem za 26let napsal. Přišel jsem do tohoto podniku cca 2 měsíc zpětně s tím, že se budu cítit jako host a ne jako kus hadru. Obsluha no tragédie slečna, která vůbec nebyla rozeznat, že je barmanka, jelikož se bavila s nějakými svými známostmi u stolku... no popravdě asi až po 15 minutach, kdy slečna vešla za bar, jsem konečně zjistil jakou roli slečna v baru hraje. No správně by měli nosit obsluhy jak kavárny , restaurace, či baru nějakou uniformu a zástěru, ale slečna s černými vlasy a pearcingem v obličeji cca ve věku 24let,( kde musím souhlasit s p. Vladimírem) vypadala jako lehká dívka, která místo toho, aby se věnovala čistotě a hygieně jak na baru tak na place měla pravděpodobně jiné starosti. Už od baru, kde jsem si objednal byla vidět nádherná vrstva prachu na určitých policích a kávovaru. Po objednání jsem se usadil ke stolku, kde byl nevysypaný popelník... no hnus, slečna byla velice nepříjemná a připadal jsem si jako bych tam byl na obtíž... no raději jsem nedopil ani to pivo a musel jsem odejít. Bohužel nerad si někde stěžuji, ale toto byl vrchol. Přijde mi že slečna asi neví, jestli se nacházi v baru jako obsluha nebo v bordelu jako lehká holka. Zbytečně si odrazujete zákazníky.

pistolnice
5. červenec 2011 | 15:10

Do tohoto podniku jsem zavítala po letech a byla jsem mile překvapena.. Nejen prostředím, ale i příjemnou obsluhou. Žádné vysloužilé prostitutky se zde nevyskytují :-) a zbraněmi jsou maximálně výstřihy zdejších barmanek :-D ... nebojte se vejít ;-)

Špit
21. říjen 2008 | 16:48

Bacha na zbraně

Vladimír
24. listopad 2007 | 21:52

zavítal jsem tam jednou k ránu, tak kolem půl pátý, když jsem cítil nutnou potřebu dát si po brigádě pivo. neměl jsem to dělat. šíleně neochotná "barmanka" (připomínající vysloužilou prostitutku z počátku 90. let), u baru seděly dvě jí podobné osoby. a u jednoho stolu skupinka opilejch ukrajinců. vypili jsme pivo a rychle vypadli. sem už nikdy.

Petricek
10. říjen 2006 | 18:13

Co si pamatuji, tak to byl spis epesni pajzl a zvenku to vypadalo jako bordel.. .. lepsi neznat a nevidet..

ambiente
28. březen 2006 | 17:25

Tak tohle "Café" je fakt lahůdka, šel bych sem leda kdyby to byl poslední podnik ve městě, kde točí pivo. Ale je fakt, že už sem viděl i horší pajzly. Plus je velkej kulečník a granát, když máte chuť.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde