Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Krušovice Mušketýr

Hodnocení 3.12
Oficiální název:Krušovice Mušketýr
Druh:výčepní pivo
Typ:světlé
Pivovar:Královský pivovar Krušovice

Symbol Mušketýra je spojován s krušovickým pivovarem již po staletí. Jedenáctistupňové pivo s tímto názvem se vyrábělo v osmdesátých letech a Královský pivovar Krušovice na něj navázal v roce 1999 zavedením speciálního ležáku. Od roku 2003 ho vystřídal Mušketýr - výčepní světlé. Jedinečná desítka z Královského pivovaru Krušovice se vaří podle speciální receptury vyvinuté dnešními krušovickými sládky, kteří se inspirovali historií. Její hořkost a plnost je dána použitím speciálních sladů. Tmavý karamelový ječný slad dodává pivu Mušketýr charakteristickou barvu. Obsah alkoholu: 4,5% obj.

V naší databázi je 65 podniků, kde se točí výčepní pivo Krušovice Mušketýr . Odkaz Vás přesměruje na vyhledávání. Tento profil založil ambiente.