Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Vinárna U Slunce
By: ambiente

Vinárna U Slunce

113.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Klatovská 134 Vinárny II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) platební karty kulturní akce Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Bory, 32000
Telefon:+420-377-423-513
WWW:http://www.vinarnauslunce.cz
email:není uveden


Velice pěkně a slušně vybavená vinárna a restaurace v blízkosti náměstí Míru. Doménou podniku jsou velice levná jídla a přes týden menu - hotovky.

V sortimentu je pivo ze Svijan, Svijanský Kníže i Kněžna pouze lahvové. Z vinného sortimentu pak široká nabídka vín z vinné sklepy Valtice.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj  - Svijanský Rytíř 12°.

Kuchyně - grilované speciality - národní speciality.

Kategorie - Vinárny - Restaurace.

Freyja
2. listopad 2014 | 18:13

Vinárna se velmi zhoršila. Jídlo bylo hodně podpůrměrné, čekali jsme dlouho, přestože v restauraci bylo jen pár lidí. Velké zklamání, chodívali jsme tam rádi.

Assshack
26. květen 2013 | 18:40

Ladroš
24. červenec 2012 | 21:41

Takže za prvé: Začnu obsluhou, bylo to něco příšerného, vrchní číšník nepříjemný, číšník jak by smet. Jdu si na záchod a zaslechnu jak pomlouvají hosty a ne dost vybraným způsobem.

Za druhé: V nekuřácké místnosti smrad a zakouřeno.

Za třetí: Nábytek a vlastně celé vybavení téhle Vinárny je hrozné

Ale alespoň jedno plus k dobru u mne mají a to výborný gorden..

Víc už sem NIKDY nevkročím....

koubekson
22. březen 2012 | 09:53

Sudové víno bylo fajn - lepší průměr (ochutnal jsem obě bílá co měli). Servírka byla celkem příjemná a ochotná, na rozdíl od pana vrchního, který si mě zavolal do uličky a vynadal mi, že nás přišlo 20, když byla rezervace jen pro 10 lidí (byli jsme v salonku a přišlo víc lidí , tak jsme chtěli nějaké židle navíc). Vzhledem k tomu, že zbytek podniku byl prakticky prázdný, tak souhlasím, že to z naší strany byla opravdu podpásovka přivést tolik nečekaných zákazníků. Zavíračka v 10 taky nepotěší, ale to jsem věděl dopředu. To že ze strany obsluhy nebyla žádná ochota čas nějak prodloužit neberu jako negativum (kromě nás tam nikdo nebyl) - naopak když nás někde nechají sedět dlouho po zavíračce, tak se spíš kvůli nim cítím trochu blbě. Před placením si mě vrchní ještě zavolal stranou a snažil se mě přesvědčit že mám zaplatit 200kč jako "pronájem" salonku pro "uzavřenou společnost". Jemně jsem mu vysvětlil, že to měl říct, když jsem rezervaci dělal (to bych se na to byl vykašlal a šel jinam). Podtrženo a sečteno - první návštěva byla zřejmě také poslední...škoda...

Tomáš
31. leden 2011 | 17:59

Vzhledem k ostatním recenzím nevím, jestli jsem neměl při své jediné návštěvě za poslední dobu jen smůlu... takže krátce.

Servírka nebyla extrémně pomalá, ale otrávený obličej spící panny nebyl zrovna povzbuzující. Necítil jsem se ve vinárně dobře, protože tomuto typu interiéru říkám "umělohmotný". Čistý, ale plný umělých květin i cihel, nábytek alá devadesátá léta.

Jídlo ani víno nemohu z návštěvy hodnotit, tak alespoň pivní varování: točí se striktně jen do třetinek!

Ačkoliv jsme seděli v nekuřácké místnosti, oblečení mně vysloveně smrdělo ? kuchyňským pachem spáleného oleje.

Kiss
25. leden 2011 | 08:54

Velice domácí, ale příjemná vinárnička, která snad nikdy nezklamala, jídlo poctivé za úměrné ceny, personál úslužný a celková atmosféra je pohodová.

HaD
19. říjen 2009 | 14:23

Střídmě a vkusně zařízená vinárna, skvělá obsluha, místo, kam se rádi vracíme. Výborná kuchyně umocněná svijanským nepasterovaným pivem, to prostě nemá chybu!!! Vinárna U Slunce je naše gastronomická jistota!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde