Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hotel Primavera
By: primavera

Hotel Primavera

143.1429I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.14
Adresa:Nepomucká 128 Vinárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty bezbariérový přístup kulturní akce ubytování Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Černice, 32600
Telefon:+420-377-237-049
WWW:http://www.primaverahotel.cz
email:info@primaverahotel.cz


Hotel na okraji Plzně, jehož součástí je také restaurace, café a bar.

Restaurace Primavera

Stylově zařízená restaurace s kapacitou pro 110 hostů se nachází v přízemí hotelu. Prostory restaurace jsou klimatizované.

V nabídce jsou jak jídla české i místní kuchyně, tak oblíbená jídla z oblasti mezinárodní kuchyně. Každou středu můžete ochutnat originální japonskou kuchyni. Lze zde pořádat rauty, firemní srazy a jiné větší skupinové akce.

Vinárna-Bar

Bar a vinárna se nachází v prvním podzemním podlaží hotelu. Prostory vinárny jsou klimatizované. Disponuje velkým výběrem kvalitních českých i zahraničních (též exotických) vín. Zároveň zde můžete i poobědvat nebo povečeřet. Vinárna pojme až 40 hostů a je možno ji využít pro pořádání pracovních nebo soukromých akcí a party, prezentací, školení, svateb a podobně.

Café

Kavárna se nachází v prvním patře hotelu a sousedí s víceúčelovým sálem Primavera Hall. Široký výběr pochoutek (zákusků, pohárů, zmrzliny), stejně tak kávy, čajů a dalších nápojů. Café pojme až 44 osob.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Vinárny - Kavárny - Music bary - Restaurace.

have
25. srpen 2013 | 09:01

+ krásná terasa s výhledem

- obsluha, ceny a hlavně úroveň jídla horší než ve většině restaurací, které si na nic nehrají...

Tomáš
19. prosinec 2011 | 13:16

Po první polední návštěvě musím hodnotit kladně.

Interiér není podle mého gusta, ale to je otázka vkusu. Je tu čisto, světlo, výhled do údolí řeky.

Denní menu za 85 nezklamalo a plus si zaslouží rychlá a milá obsluha. Čelem se postavili k menšímu problému... nějak jsem si nevzal peněženku :)

Onestarzz
7. duben 2011 | 00:27

Hotel a restaurace mi docela padla do oka i když spíš chodim dolů do vinárny, na jídlo si nemůžu stěžovat je vždy super obzvlášt biftek na zeleném pepři, ceny trochu višší ale opravdu to odpovídá...

mošec
5. únor 2010 | 22:39

Bylo to poprvé a naposledy co jsem byl ubytován a stavoval sev tomto podniku! Se 4 hvězdičkovým hotelem to nemá nic společného, strava a výběr při snídani byl hrozný, aby se podával croissant a kobliha ze supermarketu tak to jsem ještě nezažil. Při ceně za snídani kterou si účtují na 200 Kč je to docela šílený! Zřejmě moc zákazníků nemají protože když jsem přišel na snídani, byl jsem v celé restauraci sám. A dívat se na otrávený personál je taky zážitek. Je dosela zarážející, že se tento podnik může hodnotit 4 hvězdičkami. Já bych to viděl tak s bídou na 2

oooo
1. červenec 2009 | 12:23

Tady se nekdo snazi dostat o level vys. Jenze jidlo je priserne, a kdyz jsem tu byl naposledy, potkal jsem zrovna asi autobus zahranicnich turistu v duchodovem veku, takze ani jinak celkem dobra a profesionalni obsluha nestihala. Nicmene interier, predevsim strop, je pekny. Takze doufejme ze se trochu zmeni jidelnicek (a kuchar) a budeme mit v Plzni dalsi "restauraci". Drzim palce, ale zatim 3* - to jidlo je zaklad.

Kiss
28. květen 2009 | 15:31

Byl jsem zde cca před půl rokem na popud známého, který sem chodí z práce na obědy a musím uznat že honosná a luxusní stavba, mne nenadchla především obsluhou zvláštně mluvících arabů, ale jinak jídlo bylo dobré, nápoje také a ceny za klasické minutky jakeš takeš. Vcelku dobrý dojem umocněný příjemnou atmosférou a dobrou hudbou.

eMiLy.ThE.dRuNk
12. leden 2009 | 17:01

Tak tahle rezidence mi stojí přímo před barákem... :D Ale jídlo tam maj dobrý, ceny ujdou a hezký prostředí...

Judith
27. listopad 2007 | 17:19

V podniku hrajícím si na "vysokou úroveň" dostat jako přílohu bramborovou kaši z prášku.. Hrůza, nedoporučuji. Je to navoněná zdechlina.

Johnny
11. říjen 2007 | 01:00

Exkluzivní obsluha, výtečné jídlo a příjemné prostředí. Obyčejnému člověku se možná zdá, že sem na večeři nemůže, že sem nepatří, ale opak je pravdou. Profesionální personál obslouží stejně kvalitně vás, jako německé hosty hotelu. I ty ceny nejsou zase tak velké, jak by člověk čekal. Byl jsem velmi spokojený!

scampa
23. srpen 2007 | 20:12

Musím poděkovat za hůlky... Dlouhý příběh

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde