Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Radnice
By: L@D@

U Radnice

112.8182II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.82
Adresa:nám. Republiky 2 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-220-140
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace se nachází ve sklepních prostorech přímo na náměstí Republiky. V nabídce je typická česká kuchyně.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

HaD
19. říjen 2009 | 14:33

Propadák, jídlo hrůza a kulturnost prostředí ... uff. Hrozná kuchyně!!! To není ani na jednu hvězdičku. Dávám pět "mínusů"!!!.

Kiss
22. duben 2009 | 21:12

Tato dříve docela slušná restaurace se po změně majitele stala už definitivně odepsanou. Jídlo bylo nejen předražené, ale za velmi dlouhou čekací dobu navíc nedovařené. Pomalu ale jistě na zavření!!!

majkla
5. leden 2008 | 16:05

Byla jsem zde v prosinci, byl to opravdu zážitek, na jídlo jsme čekali asi 1, 5 hod a to byl poloprázdný lokál, o pití ani nemluvě, raději jsem si vždy objednala rovnou dvojité, protože donáška také vázla, nevím jak to dělají , když mají plno. Jídlo vám bude chutnat, pokud si ho objednáte bez přílohy, kdo by si dával přemaštěné krokety nebo připálené "americké brambory." Interiér také nic moc, ještě,že má Plzeň jiné a příjemnější restaurace, sem již nikdy.

ambiente
23. březen 2007 | 11:02

Byl jsem zde, pravda, jen jednou, ale musím konstatovat, že jídlo mi nijak zvlášť nenadchlo. Jinak je to standardní plzeňská sklepní restaurace.

Danec
5. listopad 2006 | 12:02

Byl jsem zde 3 x na obědě poprvé nedovařené játrové knedlíčky v polévce, podruhé jídlo ok ale čekal jsem cca 50min (probíhala nějaká oslava) ve čtvrtek 2. 11. smažák+hranolky dost tučné i na mě. Nyní probíhá akce - po deseti obědech jeden zdarma já bych zde navzdory poměrně příjemné obsluze nechtěl absolvovat už ani jeden.

znudíno
15. červen 2006 | 19:13

Tak tohle je moje srdeční záležitost.... Sleduju tuhle hospodu už od jejího vzniku. Až nebudete mít co dělat a půjdete po náměstí, stavte se na pivko na terásce. Sice se jedná pouze o reklamní plastové židle a stoly.... ale to přece nevadí. Samotný sklepení je rozdělený na kuřáckou a antikuřáckou místnost. Každej den sem přitáhnou návštěvníky víceméně levný a dobrý hotovky. Trochu mi vadí, že pachy z kuchyně se dostávají i mezi hosty, ale to se holt stává. Je tam nově vymalováno, což mě moc mrzí.

L@D@
12. březen 2006 | 19:18

Prijemna obsluha, dobre ceny, dobre jidlo, paradni posezeni.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde