Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6144 recenzí

Lalunka - Plzeňský Trpaslík
25. prosinec 2015 | 15:03

Jidlo dobry.Ale servirka(blondyna) katastrofa!!!!!Vrchol vseho bylo kdyz prisla ve 22:00hod.kasirovat se slovy:ze konci a jinak vola policii.Prosim?? Bylo zvykem ze kdyz parta lidi pije tak se servirka o neco zdrzela a nebyl problem U teto slecny asi ano.


jekylhyde - Šenk Na Parkánu
23. prosinec 2015 | 23:54

Nemohu doporučit, jídlo horší průměr, obsluha arogance sama, pivo hluboce pod míru, není pravda, že se zde nekouří, smrděli jsme kouřem z cigaret, ale po zaplacení jsme nesmrděli korunou. Byli jsme posedět s přáteli 20. 12. 2015 od 16:00, téměř prázdná hospoda, obsluha se vůbec nesnažila donášet pivo, po čase žádali jsme dva číšníky o zaplacení, po dvaceti minutách jsme platili u baru, kde bylo šest osob personálu v družném hovoru. Nejdražší pivo v Plzni, nejhorší obsluha a nejhorší jídlo, podobně u Salzmanů a Na Spilce, arogance, neochota a velmi nízká kvalita servisu, pan Marek by s tím měl cosi udělat pokud ovšem chce . . . Pivo je dnes všude dobré, ale servis je jinde lepší . . .


Máří - Bella Cafe
23. prosinec 2015 | 15:31

Hezká kavárna, moc mi chutnali sladké tousty a domácí malinovka. Pohodová hudba, kávu si můžete vzít i sebou.


Pavel V - Bella Cafe
22. prosinec 2015 | 18:23

Moc příjemné prostředí, káva lahodná, ale domácí limonády - luxusní. Zázvorovou jako tady nikde jinde snad nedělají :-)) Určitě doporučuji


Pájator - Restaurant U MALICKÉ BRÁNY
20. prosinec 2015 | 21:14

Hezké prostředí, dobré jídlo a výborné pivo. Ceny dost vysoké, ale co by člověk v centru mohl chtít. Obsluha slušná a vcelku i stíhala, přestože v čase vánočních večírků byl celkem fofr. Jediný problém nastal při placení. naše parta seděla v odděleném salónku a přestože jsme každý měl svůj lístek, tak na konci bylo manko dvou nezaplacených jídel. A ti kdo platili poslední byli nuceni vše uhradit, přestože svůj účet uhradili. A k tomu podotýkám, že v salónku jsme nebyli sami, byla zde i jiná společnost a tak bůhví, za koho jsme to dopláceli. A už jsem od známé slyšel, že obdobné problémy zde měli opakovaně....


kutna - Rango
20. prosinec 2015 | 04:45

Rango dávám celkem pravidelně na polední menu a občas na večeři "sklep". Obsluha na jedničku. Usmějí se, komunikují. Před několika lety jsem měl problém s jejich přílišnou servilností, naštěstí tohle odladili. Kvalita jídla je v pořádku co se týče stabilního jídelního lístku. V poledním menu je často znát potřeba šetřit za každou cenu a jídlo tak nereprezentuje (to je slovo) Rango zrovna dobře. Tomatová polévka v Plzni bezkonkurenčně nejlepší i přesto, že je znát rozdíl na osobě kuchaře - jednou je lehce kyselejší, jednou sladší. Ale ano, chutná v obojím provedení. P. S. Chlape, proč jsi shodil ty vousy? Velká škoda:-)


kutna - Indická restaurace Everest
20. prosinec 2015 | 04:36

Vzhledem k tomu, že tam chodím často, zaslouží si moji pozornost i tady. Na rozdíl od jiných restaurací a ehm... restaurací si Everest dlouhodobě drží kvalitu jídla a to je v našem rybníku co říct. Kolem poledne je někdy pro velký zájem obtížnější sehnat místo k sezení.


Číše - RESTAurant
7. prosinec 2015 | 14:39

První návštěva ve mě zanechala skepsi. Personál pomalý, neochotný, na wc vám nabízí kondomy, v lednici okoralé dorty... Byl jsem v celé restauraci úplně sám a na obsluhu jsem si solidně počkal, až ve chvíli, kdy přišel další host, dostal jsem lístek, co naplat, že jsem měl třeba žízeň... Mezitím už se host č. 2 stačil zvednout a odejít, protože byl cizinec a na otazku servírka tupě kroutila hlavou, že neumí ani aj, ani nj. Pizza byla dobrá, pivo slušný podmírák. Nové prostředí a dobré jídlo ve mě zanechalo dobrý pocit, nechtěl jsem to tuhned zavrhnout kvůli obsluze a u baru sirezervoval stůl pro sebe a přítelkyni k výročí, což nebyl problém a slíbili prostřený stůl. O týden později jsme stůl prostřený neměli, číšníkse ani neomluvil a stejným průběhem, kdy nám nenabídl nic k pití, jsme si ho objednali až k jídlu. Těstoviny rozvařené na kaši jsme nechali odnést a podělili se o pizzu. Stejné rozčarování na toaletách zazila i přítelkyně, když se zmínila, že došly ubrousky na ruce a po dobu večeře se je nikdo neobtěžoval doplnit. Tentokrát jsem spropitné nenechal a ani obsluze nepřipomněl, že jsem piva vypil čtyři a ne jen jedno. Nevím, kde pan majitel hledá personál, ale na něm mu to, podle mě, krachuje. Už mě tam nikdo neuvidí, tedy nedoporučuji


kutna - La Siesta Caffé
6. prosinec 2015 | 04:53

Tento podnik žije jen díky nočnímu životu v Plzni, kdy je zákazníkům jedno, za co a kolik platí. 1/4 "pizzy" za 58,-, dopočtěte si to do celku (absence koření apod. + rotace ... ehm...."kuchařů"). Obsluha na nule a ať je to aktuálně mladá "dáma" Češka, která dává fest najevo, že otravujete, nebo Ukrajinka (Ruska?), u které záleží na náladě. Někdy ok, někdy byste po ní peníze či něco jiného nejraději hodili. Jestli vám je vše uvedené jedno a raději si nedáte z nouze kebab nebo okno v McDonalds, je tenhle podnik pro vás. V jiném případě doporučuji se tomuhle bistru obloukem vyhnout.


klarinkaj - SP memory
27. listopad 2015 | 16:57

Podnik jsem navštívila několikrát a včera mne zklamal. Asi je znát výměna kuchaře. Vepřová panenka nebyla, co bývala. Kafe Latté studené, horké maliny s přemrzlou zmrzlinou :( Všechny nápoje kromě lahvových pouze studené z lednice nic pokojové teploty. Horké maliny objednané kamarádkou bez zmrzliny byly účtovány za plnou cenu jako se zmrzlinou :(


pdlouhý - Šenk Na Parkánu
24. listopad 2015 | 15:32

Pivo dobrý, ale podmíráky, dva centimetry pod. Za 43,- by snad mohlo být pivo celé. Jídlo. No, jak co. Na talíři se to tváří slušně, ale třeba biftek (299,-) byl jako podrážka. Nechal jsem půlku na talíři. Obsluha se nenamáhala zeptat, zda chutnalo. Asi tušila. Sebrala talíř a bystře zmizela. Takže za mne celkově zklamání, dobré pivo to nezachrání.


3ve - Indická restaurace Everest
9. listopad 2015 | 22:07

Toto je skvělá restaurace a chodím sem velmi ráda. Mají vynikající placičky, omáčky, jen bych raději trochu výraznější čaj, ale to je jen můj osobní pohled, i tak mi chutná. Skvělé omáčky, skvělé jogurtové nápoje.

Už jen při vyslovení "Jdem do Indický" si mé oči vybaví vchod do této restaurace, nos vůně, které se linou kolem něj a obalují i moje prsty, když odcházím domů, že se mi je ani nechce mýt. Moje prsty a ústa strukturu placek, jazyk jogurtové chutney a lassi, chladící roztékající se útroby po nějaké pořádné omáčce.. Zkrátka pro tuto restauraci mám slabost, ozkoušeno několik konkurencí, ovšem nikam jinam se mé pohárky nechtějí vracet pro indicko-nepálské potěšení.


na začátek | «předchozí | Strana 7 z 512 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde